Skoči na vsebino

IGRE (arkadne, dirkaške, strateške, športne,...)


qwerty

Priporočeno sporočilo

He he,si mislim ja. ;) Ma lahko pa tudi sam pove?! :P

 

Mislm, da sva ve? kot 1 leto VSAK DAN po nekaj ur (zve?er) igrala na Amigi igro LOTUS ESPRIT (dirka?ina). Tolk sva bla nadrkana, da bi pometla z vso svetovno konkurenco, ?e bi se takrat igralo on line. :danzoman::hohoho:

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne bo? verjel,ampak dobro poznam to igro. :D Sn jo tudi sam preigraval,samo ne na Amigi,ampak na Commodorju! ;)

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mislm, da sva ve? kot 1 leto VSAK DAN po nekaj ur (zve?er) igrala na Amigi igro LOTUS ESPRIT (dirka?ina). Tolk sva bla nadrkana, da bi pometla z vso svetovno konkurenco, ?e bi se takrat igralo on line. :danzoman::hohoho:

 

Those were the days :hohoho::hohoho: mah k**c men je takrat jugo ?el glih tolk kot Lotus Esprit sam, da sem jaz imel na ?tevcu KPH in Lotus MPH :P

 

 

 

Sej ?ez par let je bilo pa nekaj ?e huj?ega s Counter Strikom - cela no? on line igranja in zjutri brez spanja v slu?bo - po dveh dneh so se mi roke tolk tresle kot kakemu abstinentnemu alkoholiku, da ?e hard diska nisem mogel v comp pr?raufat. :blink:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No evo, sem se dr?al nasveta... Za na?ega malega fighterja sem kupil LARA CROFT-TOMB RAIDER the angel of darkness. Upam, da mu bo v?e? in da bo zadostila "star?evskim kriterijem" :bravo::D

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No evo, sem se dr?al nasveta... Za na?ega malega fighterja sem kupil LARA CROFT-TOMB RAIDER the angel of darkness. Upam, da mu bo v?e? in da bo zadostila "star?evskim kriterijem" :bravo::D

 

svetovna igra :bravo::bravo::ljubezen:

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

svetovna igra :bravo::bravo::ljubezen:

 

Res? Super! Kak?en konkreten komentar na igro, kak?en namig, nasvet, kaj sploh dela?? :ne vem:

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Res? Super! Kak?en konkreten komentar na igro, kak?en namig, nasvet, kaj sploh dela?? :ne vem:

 

Svetovna igra :danzoman: jz sm jo ?e dvakrat naredil in jo delam ?e tretji? :ouje:

 

KLIK --> ZA INFO

 

Na tem linku ma? vse lepo opisan :danzoman:

 

Tu ma? pa nekaj kod:

Tomb Raider: The Angel of Darkness Cheat List

Note: Always back up data when editing a game file. In the directory Aod/Data open a Map. Find the text: “gcdebugmdswimactionrepeat”. Change this setting from “No” to “Yes” and save it and then enter these cheats:

- Press “B" to fly.

- Press "F10" for god mode.

- Press "B+G" to fly through walls.

- Press "F4" for slow motion.

 

Sam jih tamaumu skrij dok jo ne re?i :hohoho: se da ful lepo brez kod re?it :bravo:

 

 

Pa ?e nekaj o igri:

 

The Angel of Darkness was released in mid-2003. For critics, as well as many hardcore fans, it signaled the end of an era. Although the game was fraught with technical problems, and some players took issue with the sinister turn the plotline took, AOD is not without its supporters. I have mixed feelings about it myself. It's clear the developers took some risks, tried to build in some new features, and succeeded in some areas but failed in others.

 

The story begins with the brutal murder of Lara's former mentor, Werner Von Croy. Lara comes under suspicion and flees from the police in order to find evidence that will help prove her innocence. In the process, she comes up against a sinister alchemist and his cohorts, and meets up with a mysterious stranger, who carries his own burdens and happens to be seeking the same answers.

 

Other new features include a second playable character, a limited dialogue system and ability upgrades for Lara. These seem like great ideas but weren't all that well executed. During several levels you play as Lara's new partner/rival, Kurtis Trent, which is refreshing at first but becomes frustrating during certain boss battles, where Kurtis handles like a tank compared to Lara's APC. ;) In the dialogue segments, Lara's interactions with non-player characters affect the course of the plot, but only in very limited ways. The concept of ability upgrades, as done in countless role-playing games, is solid: complete tasks to get better, stronger, faster. But in Angel of Darkness, the tasks seem arbitrary rather than evolutionary. Lara gains only upper- and lower-body strength, no actual skills.

 

Still, there are many interesting twists in this game. I wouldn't suggest that any fan pass it by, but I do recommend you be aware of its flaws before diving in, and expect to struggle at times (or plan to download savegame files to skip the more frustrating bits).

Pa ?e slike:

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No evo, sem se dr?al nasveta... Za na?ega malega fighterja sem kupil LARA CROFT-TOMB RAIDER the angel of darkness. Upam, da mu bo v?e? in da bo zadostila "star?evskim kriterijem" :bravo::D

 

Bojc, za pri prvem starsevskem kriteriju pade ta igrica na izpitu, namrec Lara ni blond :)

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bojc, za pri prvem starsevskem kriteriju pade ta igrica na izpitu, namrec Lara ni blond :)

 

Pa ?e za Boj?ev okus je veliko preve? suha in na to postavo nekako tudi ne pa?ejo tako veliki jo?ki :ne vem:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bojc, za pri prvem starsevskem kriteriju pade ta igrica na izpitu, namrec Lara ni blond :)

 

True, Labi, true :(

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa ?e za Boj?ev okus je veliko preve? suha in na to postavo nekako tudi ne pa?ejo tako veliki jo?ki :ne vem:

 

 

He, he, he, Boss... :bravo: Ne bom komentiral... Vse je res... Ma ne, jo?ki so ql :hohoho:

 

Svetovna igra :danzoman: jz sm jo ?e dvakrat naredil in jo delam ?e tretji? :ouje:

 

KLIK --> ZA INFO

 

Na tem linku ma? vse lepo opisan :danzoman:

 

Tu ma? pa nekaj kod:

 

 

Sam jih tamaumu skrij dok jo ne re?i :hohoho: se da ful lepo brez kod re?it :bravo:

Pa ?e nekaj o igri:

Pa ?e slike:

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

 

Qwerty, ti si car!!! :bravo:

Ful ti hvala! :rispekt:

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

He, he, he, Boss... :bravo: Ne bom komentiral... Vse je res... Ma ne, jo?ki so ql :hohoho:

Qwerty, ti si car!!! :bravo:

Ful ti hvala! :rispekt:

 

ni kaj sramezljiv;) ?e ?e rabi? kake opise povej, nekaj jih mam ?e celo na wordih, tiste opise iz jokerja :bravo:

 

Drga? pa vle?em za foro dol Colin McRae Rally 2005 :hohoho: pa se gremo malo d(i)rkat z colinom okol :vesel: nazadnje kar sem colina igral je bla to serija 04 :lol:

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

Hehe na katerem serverju si? Jaz sem na 1. in sem ?e ?isto sve? (kar pomeni da me 13 dni ?e ne more nih?e napadat :P ). sem pa kot Rimljan in ?e se ne motim sem na jugovzhodu doma (obe koordinati sta v minusu zda pa ne vem :ne vem: )

 

Aja sumim da ni bela 323f ker je le 3 vratna. Me po bo?ni liniji bolj spominja na Nissana 200SX. Un rde? je pa res 100% Peđo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

He he,to je meni ena mlada dohtarca razlagala o tem ?pilu,da ga z njenim ?pilata,pa sn jo isto vpra?al! :D

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hehe na katerem serverju si? Jaz sem na 1. in sem ?e ?isto sve? (kar pomeni da me 13 dni ?e ne more nih?e napadat :P ). sem pa kot Rimljan in ?e se ne motim sem na jugovzhodu doma (obe koordinati sta v minusu zda pa ne vem :ne vem: )

 

Aja sumim da ni bela 323f ker je le 3 vratna. Me po bo?ni liniji bolj spominja na Nissana 200SX. Un rde? je pa res 100% Peđo.

 

 

Jest sem na s1 in s3.

?e neki ?asa igram, tko da sem bla umes ?e dost visoko, ampak so me zbili s 1500 preb. na 500. :( Ampak se ne sekiram :)

Druga? sem pa jest tut na JZ. Sam malo veliko nad tabo.

Prijavi se ?e na s3, ker je novej?i in ljudeki ?e niso tako mo?no razviti. Ma? ve? ?ans za napredovanje :)

lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 4 tedne kasneje...

travian te ?ist zasvoji ja :D symon a si zlatnike nabiras? :P

druga? pa zadnje ?ase najve? ?pilam virtual pool 3, ?e jo bo pa kdo rabu za na windows mobile nej pa po?lje PM pa jo bom poisku..

 

lp

"It is not necessary to change. Survival is not mandatory."
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • X2 strmo? Pol rabiš pa dereze in cepin ne pa kolesa.
    • Še 2x toliko pa bi že drugega Forda, ups Mazdo dobil 😁
    • hmmmm, kako vse to veš :), vozim že 9.let Hondin N/A 2.0 motor 156km (ali koliko točno jih ima niti ne vem več, v glavnem premalo), torej je isto sranje kot Mazdinih 165KM..... (čeprav sem prepričan, da je Hondin motor še vedno boljši od Mazde, tako da...)....vozil sem mazdo 6 2.0 z N/A 145 KM (totalni shit....kr neki) in vozil sem se mazdo 2 (116km), ki je OK in ql avto.....iz vsega tega, imaš prav nisem vozil mazde 3 g120, ker me res ne zanima, ker je šhit :).....je motor verjetno podoben kot v mazdi 2, ki ji pritiče, ker je majhen avto....mazda 3 je pa konkretno večji in zagotovo vsaj 150kg težji in lej, 120km je kr neki....sori.....Še to, vozil sem tudi Toyoto s CVT in Hondo s CVT (v bistvu Honda nima več t.i CVT, ampak nek neskončni menjalnik) in tukaj je Honda svetlobna leta pred Toyoto....ni deroče kot pri Toyoti....naj mogoče @scania uleti v to zgodbo z menjalniki....   Ne takoj pisat na pamet :).....dejstvo pa je da verjetno bi bil v mazdi 3 poleg X186 najboljši res dinozaver 2.5 in 194km....(to je pa raketa verjetno in optimalni paket - sicer zelo drag ampak dober....   Pa ne se preveč razburjat, ne glede na vse tvoje razlage mazde 3 g120 ne bom ne kupil, ne priporočal komu.....   Aja, če želiš, da še malo prilijem olja na ogenj :), za vikend sem se imel možnost voziti s Škodo Supert Sport 2.0.tdi 200km avtomatik 4x4, hmmmmm, dvomim da je katera Mazda 6 ne tem nivoju, z vidika voznih lastnosti težko rečem, pa imate lahko 1000 argumentov za in proti.....(pustimo sedaj vzdržjivost, serisiranje, itd.), tudi zunanji look z 19inčnimi feltnami je povsem spodoben.....   in še en podatek 🤣, vozil sem tudi Hondo 2.4 z 190km (torej enako kot mazda 2.5) in ni nek presežek proti 2.0, ter začuda tudi hondo 2.0 dizel 140km/150km (kar je enako mazdi dizl 150km) in če bi izbiral med vsemi motorji je dizl se najboljsi in najbolj prijeten za vozit...heh, samo izbral bi Hondinega dizla in ne Mazdinega (zal so pa že v letih...)...
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.