Skoči na vsebino

Mobikrog - re?itev dirkali??a!


Marko_mx-3

Priporočeno sporočilo

Itak pomoje nic ne bo iz tega... ce pa ze bo, pa mogoce cez 10, 20 ali 30 let :) ...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

K bodo goriva tolk draga, da se bomo s kolesi gor vozil :ne vem:

 

Pa ?e bo dirkali??e bo garant cestninska na Vodicah nazaj, tako kot prej za Brnik

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

PRej bo dvopasovnica ?entvid - Kranj ?ez Medvode, kot pa dirkali??e pri/v Medvodah......torej nikoli...........

 

No sem pa na ta na?in bajto kupil ceneje, vsi so se tega bali, jaz kot doma?in vem da NEVER!!!!!!!!

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz vem za dirkali??e, ki je mi?ljeno ob avtocesti pri Se?ani. Lokalna skupnost je za, zemlji??a so, investitorji so iz tujine, lokacija izjemna,... Ampak ?upan Davorin Ter?on no?e dati zadnjega ?iga...

 

Sem pa videl predstavitveni video za stezo in ostalo infrastrukturo... ?e bi ga uresni?ili, lahko Grobnik samo zaprejo ?e... :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 leta kasneje...

No da vidimo koliko ?asa bo tale projekt pil vodo. Glede na to, da so vme?ani politiki jim bo pa zih prej uspelo kot privat investitorjem ker so vsi povezani. 

http://www.siol.net/novice/gospodarstvo/2015/04/dirkalisce_cerklje.aspx

 

To je bolj projekt za napajanje praznih ?epov propadlih ex-LDS politikov

Slovenec sem. Ne jamram. Vozim Mazdo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

Tole bo ?e hitreje kon?ano kot Petrolija.
http://www.siol.net/avtomoto/zanimivosti/reportaze/2015/05/dirkalisce_as2005_raceland.aspx

 

http://www.24ur.com/novice/slovenija/grozijo-da-bodo-pod-zaprli-s-traktorji.html

 

 

Je pa hecno omenjanje, da mora tole laufati vsak dan. Po mojem skromnem mnenju gre za obra?anje ljudi. Vsak dan so lahko varne vo?nje, vsak dan je lahko poligon za u?enje vo?nje (torej une prve ure v A?, tudi z motorjem), enkrat mese?no je trackday za avtomobiliste, enkrat za motoriste, vsake toliko ?asa se pritegne kako ve?jo dirko (s katero pokrije? ve? kot le en dan neobratovanja!). Kdor je bil v tujini na dirkali??ih (pa ne Grobniku, tisto je ?alostna zgodba) bi hitro videl, da od njega ?ivi celotna okolica. Ko so ve?ji dogodki od njega slu?ijo okoli?ki kmetje, ki oddajajo prostor za kampiranje, lokalni ?tudenti/dijaki usmerjajo promet po parkingih.. Gotovo je par ljudi zaposlenih na vzdr?evanju okolice, plus tega pa se trume ljudi ob odhodu ustavijo ob bli?njih restavracijah ali nakupujejo v lokalnih trgovinah. 
Se ?udim, da bo konec meseca lahko trackday na Vranskem. Da niso okoli?ki prebivalci ?e zbrali kake podpise, da bojo njihov hmelj preslabo rastel, srnice zbe?ale v Trbovlje, krave dale manj mleka in izumrle kake specialne, redke muhe.  :ne vem:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.