Skoči na vsebino

zavarovalnice-katero izbrat?


Catya

Priporočeno sporočilo

hey,

 

katka bo pa? morala zavarovat avto ?e enkrat...in sicer agent me je klical

in rekel, da ima zame bolj?o ponudbo in to pri zavarovalnici Tilia.

Ker se men to malo sumljivo zdi sem ga vpra?ala zakaj bi mi on

hotel zamenjat (mam zavarovan pri Adriatic trenutno) in tipo je rekel, da se mu gre

za to, da nebi pla?evala nekje preve?. A mu je za verjet? je Tilia res ugodnej?a?

?e ma kdo kako izku?njo bom vesela mnenja:)

hvala*

 

K

The sun always shines...all it takes is 4 you to look through the clouds....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 80
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Men so use zavarovalnce enake-use te olupjo takrt k ni treba, pa dnar poberejo takrt k ni treba :D

Sicer sm meu 2 avta pr tilii zavarovana in ni blo nobenih problemov-sam tud ni blo nobenih nesre? :D

Sicer sm pa ?e od nekdaj jemal pr adriaticu ?olsko nezgodno zavarovanje, takrt vem da je blo najbl ugodno pr njih. Zdj pa pa? ?olsko zavarovanje odpade :P

POZOR!

 

Kredibilnost mojih izjav in nasvetov je lahko vpra?ljiva.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Men so use zavarovalnce enake-use te olupjo takrt k ni treba, pa dnar poberejo takrt k ni treba :D

Sicer sm meu 2 avta pr tilii zavarovana in ni blo nobenih problemov-sam tud ni blo nobenih nesre? :D

Sicer sm pa ?e od nekdaj jemal pr adriaticu ?olsko nezgodno zavarovanje, takrt vem da je blo najbl ugodno pr njih. Zdj pa pa? ?olsko zavarovanje odpade :P

 

tnx!! :)

The sun always shines...all it takes is 4 you to look through the clouds....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

js mam adriatic, ker mamo tud hi?o tm,..in je popust :ne vem:

 

mi je pa zadn? en 100 na uro te?il z zavarovalnco MB (?e zdj ne vem kako sva pr?la od mleka do zavarovanja :D ) ampak ajde,..sej vemo ka?n je klopko,..ta je bil pa tud z Rakitne,..tko da ?vek ?vek ?vek :)

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hvala vsem, sj verjen bom kar ostala-mi je mal sumljivo vse skupi...al kaj...no najprej bom

poslu?ala strica, sam ?e bo kej preve? ?udn bom pa ?e celo ?la na kako drugo poslovalnico....

hvala ?e enkrat, lep dan :)

The sun always shines...all it takes is 4 you to look through the clouds....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ja kera je najugodnej?a ?e, samo kak?na je pa poprodaja njihovega zavarovanja?

 

sem sli?al veliko pripomb ?ez triglav, da so denar ?akali ve? kot 1/2 leta in to ve?krat? tako da sem prista? drugih zavarovalnic. sam sem pri MB in sem zadovoljen z zavarovalnico in z njihovim poslovanju po tem ko pla?a? letno premijo.

 

LP

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Od Triglava sem vedno dobil denar v 7-14dneh. Je pa nekaj res in to so policijski zapisniki, ki jih zgleda polpismeni policaji pi?ejo tudi po dva meseca.

 

Zadnji primer mojih star?ev je bil tak, da smo po dveh mesecih urgirali na policiji in so kon?no uspeli napisati tistih pet besed, za en kur?ev odlomljen ?pegu. Ko so na Triglavu dobili zapisnik so izpla?ali ?kodo ?e v istem tednu.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hvala za mnenja in izku?nje....

sem se na koncu odlo?ila za Tilio....me pride 520 EUR zavarovanje....tko da za mladega voznika

mislm da nism pla?ala ful...

upam pa, da mi ne bo treba nikol uveljavljat.....razen bonusa seveda :D tud vam to ?elim ;)

The sun always shines...all it takes is 4 you to look through the clouds....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tujina ma to ?e dolgo ja,samo pri nas to ?e ni mogo?e,?al. :( Pa? capljamo za sodobno Evropo. :whatever:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja to bi bilo idealno, potem bi imel ?e zdaj nase napisano tudi Mazdo. :rolleyes:

Kar se ti?e zavarovalnic pa itak vsaka lastovka svoje gnezdo hvali. Jaz sem zadovoljen s Triglavom, to je to. Enkrat sem se zaletel z nekom, ki je imel avto zavarovan pri Mariboru in sem ?akal cel mesec, da so mi izpla?ali od?kodnino, ?eprav sem dobil ?e vse papirje (koliko bom dobil itd) ?e po treh dneh... Jaz sem pa rabil denar za drug avto tako, da so lenuharji in so se mi zamerili.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Sam en nasvet, ?e kdo kej ve glede tega;

 

u prihodnjih dveh dneh mislm duha odjavt, pa vouka prjavt, pol pa ne vem to?no kako gre procedura, pomoje je tko, da npr. u LJ na AMZS-ju odjavm rde?ga iz prometa, vrnem RT-je, pa isto?asno pridm ?e z narjenim tehni?nim od ?rnga in se mi pol izda novo prometno ter nardi polico, ne vem al se motm? :danzoman:

 

Tko da zdej vas spra?ujem, al bom mogu kk?n dnar zalagat za ?rnga registrirat, al mi bodo kr od police od rde?ga vzel pa bom neki malga dopla?u oz. kokrkol bo ?e pa? treba??? :ne vem:

 

Al je ?e kaka druga zadeva, na kero sm pozabu, glede prijave odjave, tablc itd, oz. ?e bom rabu ?e km drgam laufat, npr. na Toba?no ulco, al loh use na licu mesta zrihtam, se prav na AMZS-ju za Be?igradom, to bi blo res fajn ?e mi kdo pove, mam pa pr Generaliju nrjeno polico sicer!

 

TNX za vse odgovore! :ouje:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.