Skoči na vsebino

Moj prvi


madmax

Priporočeno sporočilo

Moj je bil pa prvi VW hro??,letnik 1974 (isto ko jaz ;) ).Pa je bil legenda,je mel ?ibedah,pa spredaj ?e disk bremze,pa 1.6 motor je bil,skratka ful mi je bil v?e?! :bravo: Pa take lepe plave barve......mi ga je kr ?al,bi ga ?e mel. :D

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jz sm meu pa golfa II 1.3 B, celih 55 KM, l. 1988, delu ko urca, ?ru pa skor isto ko njegova naslednica GTjka! Med njima je blo cca. pou litra razlike u porabi na 100 km! <_<:D

 

Zatem je sledila trde?a makina, pol smo, kokr eni itak veste trgovali s stricom Mazdohistom in mam zdej rde?ga duha, obenem pa ?rnega vouka, ki mi ga je prepisu Sishi, to pa je tut zaenkrat moja celotna - kratka zgodovina plehovja! :danzoman:

 

P.S. Mi je pa ?ou k nimam nobenih slik od Golfića, d vam poka?em kak stroj je biv, sm kr precej nanga ulo?u in je biv kr stroj svoje cajte! :ljubezen::P

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jaz pa za prvi svoj avto kupil Xedos 6 :)

 

http://www.kaalman.si/xedos/index.htm

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jugo 45 (takrat se je to pisalo ?e s ?rko J )

 

Tudi moj prvi in edini tunan avto - ocenjena mo? je bila ve? kot 60KM, kar je za takrat pomenilo avion - po?rla ga je rja, motor pa je ?e kar nekaj ?asa nadaljeval svoje delo v novi karoseriji pri drugem lastniku.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo eno fotko sem na?el zaenkrat.. Malo me daje nostalgija, mogo?e bi jo moral kupiti nazaj ?eprav ?e mi je pila bencina kot sedaj Nissan, skoz je kaj crkovalo ampak bila je pa huda. Swift GTi sede?i, ene hude feltne, clean look (?e takrat sem bil za te stvari :P ), ?portno modra zadnja polica... :hohoho:

post-285-1191009742_thumb.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

moj prvi avto (?e lahko temu tak re?em) je bil Suziki Swift 1.3 gl

to pa je krtija od vozila..

ko sem si kasneje kupil mazdo (323 bg hatchback) sem mislo da se vozim

v newemkakem marcedezu... razlika nenormalna (se ve na ?igavi strani) :bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo malo ve? slik moje prve ljubezni.

Objavljena slika

Objavljena slika

Objavljena slika

Specifikacije:

Peugeot 106 1.1 XN l.93

Predelave:

-Odbija?i v beli barvi

-odstranjene grde ?rne letve in skratka poskrbljeno za clean look

-napisi od 106ke MK2 in rallye nalepke

-blatniki po?irjeni za 3 cm

-da so notri pasale gume 175/60 R13 na po?irjenih feltnah ?irine primerne za 195 dimenzijo zaradi ?esar je gumo tako dodatno raz?irilo

-notranjost oble?ena v modro (blago na vratih, modri tepihi, serijsko moder poden, modra polica)

-sede?i od Swifta GTi

-strut bar

-cai

-odstranjen srednji lonec

 

Avto je ?el kar dobro (no ?elim si ga ?e enkrat peljati, da vidim kaj bi rekel sedaj :P) dr?al se je dobro, edino kvaliteta je bila pa res bolj Peđojeva... :whatever:

 

Ve? slik pa tukaj

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Moj prvi "stroj" pa je bil,kot sem ?e omenil-bela,ampak res cela bela 101-ka.Imela je motor 65 konjev,

sprint filter in auspuh od 128 ?port.Menjalnik je bil od regate in je imela pol 5 brzin.Bila je zni?ana(valjda z rezanjem fedrov :bravo: ) in je ?la za tiste cajte kot nora(zabijalo je kazalec od ?tevca po klancu navzdol).

Z njo sem prevozu pol Europe.Edine probleme z njo sem imel z rokami(stalno menjaval)in pa z elektriko. (kapa in kabli) Kupil sem jo l.1982... :D

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ooo.... skomini..... in spomini na stare lepe ?ase....

 

Renault 4 GTL aka. srebrna katrca letni 91....

 

Doma bila od prvega dneva pa do lani....

 

 

Enostavno nisem je hotel dat stran..... hud hud avtek bil... :aaaaa:

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Moj prvi avto je biu Hjunda ponzl. Avto mi je ful prirasu k srcu, ?e posebi zato ker je blo dost zajebancije z njemu pa nkol me ni pustu na cedilu. Biu je pa mi?je sive barve, terensko dvignjen, seveda obvezno Dolni?ar 13" feltne :danzoman: , pa mazda-si.net nalepka zadi :hohoho:

Uglavnm ?e zdj mi ga je ?ou, slike pa prpopam ko pridm do dvojga kompa.

POZOR!

 

Kredibilnost mojih izjav in nasvetov je lahko vpra?ljiva.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dobra tema, ni kej, jz morm sam ?e nekje zbrskat od mojga golfa, da vidte tega stroja, kokr je kolega reku, da tacga drgam kot na Balkan nam mogu zdilat, no pa je ?ov k enmu doma?mu descu in se vrjetn ?e dans vozi kje v bli?ini, s prevo?enih vsaj 350000 km! :D

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.