Skoči na vsebino

Moj prvi


madmax

Priporočeno sporočilo

Evo sem koncno najdu eno sliko mojega prvega sedana

Zastava 128 Skala 55...

mel sem jo od 1996 do 1997. Prodal sem jo na zanimiv nacin...tip je sedel zraven mene in me vprasal, ce lahko mu pokazem koliko gre z drugo..prisel sem do 80km/h..je bil zadovoljen mi dal 2500 DM in kupil :)

2 tedna po tem je naredil totalko :(

tle je slikana v Ljubljani za Alfo GTV, ta avto v Spider obliki je se vedno moj eden najljubsih...

post-49-1192049580_thumb.jpg

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

tole je slikano na parmovi, enkrat 1996...

slikano je bilo z navadnim aparatom in pol sem tisto sliko slikal z digitalcem :)

barva tega je bila (po prometni=: trula visnja :hohoho:

naslednji avto je bil honda civic 1.4i in je bil crn :bravo:

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 meseca kasneje...

Evo, to je biu moj prvi. Kot je iz slik razvidno, je bla prva predelava modra osvatlitev ozadja, "custom" pattex salotejp letvice, seveda so ble gor feltne dolni?ar 13" in pa "custom" rumeni zzglavniki :D

Evo slikic

post-657-1199471073_thumb.jpg

post-657-1199471134_thumb.jpg

post-657-1199470510_thumb.jpg

post-657-1199470589_thumb.jpg

post-657-1199470631_thumb.jpg

POZOR!

 

Kredibilnost mojih izjav in nasvetov je lahko vpra?ljiva.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Aha ti si ta sveder, ki je na netu prodajal avto s sliko zgoraj brez? :hohoho::P

Ja jaz mam 2.0, klima, abs, elektri?ne ?ipe in ogledala, usnjen volan (?e vedno raztrgan, druge stvari so mi bolj va?ne), targa streha (itak),H&R fedri, tr?ani amortizerji pa podobne zadeve pa?.... So pa ?e plani ?e kaj oplemenititi ampak Nissan forum je v drugo smer tako da tu ne bi o tem. :whatever:

Ni pa moj 1. avto je 3. Prvi je imel 60 konjev, drugi 90, tretji 140... :P moj gre najve? okoli 135, ampak to res, ?e se opogumim ko prehitevam na AC. (B) Do 100 pa res dobi po okoli 8ih sekundah. Seveda ?e se na obvoznici ustavim in ?tartam, druga?e ne.

 

Ve? slik najde? tukajle

 

Objavljena slika

Objavljena slika

Objavljena slika

Tele litke bodo do poletja druga?ne barve pa z druga?nim napisom:

Objavljena slika

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

moj gre najve? okoli 135, ampak to res, ?e se opogumim ko prehitevam na AC. (B) Do 100 pa res dobi po okoli 8ih sekundah.

 

Pol ma? okol 12 sek kon?no :hohoho::hohoho::hohoho:

A pol ga na avto cesti spravi? celih 5 ?ez omejitev? NORC :hohoho::hohoho::hohoho:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pol ma? okol 12 sek kon?no :hohoho::hohoho::hohoho:

A pol ga na avto cesti spravi? celih 5 ?ez omejitev? NORC :hohoho::hohoho::hohoho:

 

Omejitev kot pri Smartu - nevarno, da bi prehitro ?lo in bi se na streho obrnil... vse za varnost uporabnikov :hohoho::hohoho:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lepa ma?inca!!!

Lepa barva- redko videna!!

Hja v bistvu res ?e nisem videl modrga NXa ima? prav. Za 2.0 pa tudi poznam samo ?e enega ampak tisti ima 500-600 konjev in ne velja. En lastnik prej mi je dve leti nazaj povedal da jih je samo 7 2.0 pri nas registriranih, ?e je res pa ne vem ampak kaj dosti jih najbr? res ni. :blink:

 

Ja Zemir to je tako kot Hummer ko ima kon?no 150 ampak do te hitrosti pride ful hitr pol ga pa aerodinamika zabremza. :D

 

A je blo 135 mi?ljen v miljah!

Hja v bistvu skoraj da dr?i. Mogo?e bi moral v tem primeru napisati 130 mph. :P
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.