Skoči na vsebino

?kandal na sre?anju


nisde

Priporočeno sporočilo

No da opi?en kaj se je zgodilo. Se lepo s svojo bolj?o polovico odpraviva na sre?anje, kjer se je najdla dokaj enaka zasedba kot zmeraj. Bili so yavarje, symon, uklopko, speed in seveda labi the la?ni :P

In ker sm biu dokaj izmozgan ?e od u?eri, pa la?en tudi, seveda povabim labija ?e greva skupi v meka.

In on odgovori DA NE GRE KER JE PREVE? UTRUJEN :o:blink:?zmeden?

Mislu sm da se zajebava, nakar ga ?e enkrat upra?am ?e me je razumeu, da sm reku ?e greva v meka jest. In on ponovi da je preve? utrujen in da gre domov :o

Sm mislu da bo prej konc sveta predn bo labi the la?ni zavrnu hrano, ampak se o?itno tud ?ude?i dogajajo.

To pa bo sre?anje za zapomnt. Seveda sm biu pol tok zgro?en nad labijevo izjavo, da sm mogu pojest 3 DCB-je in pomfri da sm pr?u k seb.

Sva?ta :blink:

POZOR!

 

Kredibilnost mojih izjav in nasvetov je lahko vpra?ljiva.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sam res Labi presenetil in ?okiral mazda?ki svet! :hohoho::hohoho:

 

Symon a kj ne vem ?? :D

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz mogo?e pridem, ?e si bom lahko vzel ?as. :P

 

 

WTF? Od kje tebi tele informacije? :P Moj mogo?e je imel ?as pred sre?anjem tako da ni panike. :bravo::hohoho:

 

 

ah tipi,...le od kje mi res informacije,..misl? da sm od u?erej? :D

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Moneva malo ve? ko 12 ur in ?e vedno nisem ?isto pri sebi ni ?e sedaj ne morem verjet, da je Labi zavrnil HRANO ! ?zmeden?

 

Totalno nerazumljivo-nemogo?e, jaz mislim da so ga ugrabl marsovci in ga zamenjali z nekim klonom, ki ima eno napako, normalno je in ne skoz na full. <_<

Saj dizajn in dimenzije (za detajle nisem ziher :blink: ) so pa kar zadel, pa tud taprav avto fura. :ne vem:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ne vem no meni se je zdel avto bolj umazan kot ponavadi v srecanjih :)

 

Ja ma? prav, res so te slabo ponaredili, zajebal so 2 detajla, hrano in ?isto?a avtomobila. <_<

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No da opi?en kaj se je zgodilo. Se lepo s svojo bolj?o polovico odpraviva na sre?anje, kjer se je najdla dokaj enaka zasedba kot zmeraj. Bili so yavarje, symon, uklopko, speed in seveda labi the la?ni :P

In ker sm biu dokaj izmozgan ?e od u?eri, pa la?en tudi, seveda povabim labija ?e greva skupi v meka.

In on odgovori DA NE GRE KER JE PREVE? UTRUJEN :o:blink:?zmeden?

Mislu sm da se zajebava, nakar ga ?e enkrat upra?am ?e me je razumeu, da sm reku ?e greva v meka jest. In on ponovi da je preve? utrujen in da gre domov :o

Sm mislu da bo prej konc sveta predn bo labi the la?ni zavrnu hrano, ampak se o?itno tud ?ude?i dogajajo.

To pa bo sre?anje za zapomnt. Seveda sm biu pol tok zgro?en nad labijevo izjavo, da sm mogu pojest 3 DCB-je in pomfri da sm pr?u k seb.

Sva?ta :blink:

 

Denis, tole je ?zmeden?

 

Sam je pa tut dilema glede tvoje domnevne bolj?e polovice, k jz mislm d bi se tvoja bolj?a polovica morala po?as zavedat da svojo bolj?o polovico ma ponavad zraven sebe, torej je ona slab?a polovica! :ouje::danzoman::P

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pomojm ga je blo strah da ga nebi kdo vidu s hyundajcem :P

 

Sam ?e zmeri te hyundai strese ko norca, ?e te je moja BG-jka stresla pol te ta poje :D:danzoman:

Naslednji? greva lahko pe?, sam nizsm zih, a bo? zmagu al ne :hohoho:

POZOR!

 

Kredibilnost mojih izjav in nasvetov je lahko vpra?ljiva.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sam ?e zmeri te hyundai strese ko norca, ?e te je moja BG-jka stresla pol te ta poje :D:danzoman:

Naslednji? greva lahko pe?, sam nizsm zih, a bo? zmagu al ne :hohoho:

 

po?ak mal bo? povedu v roku enga mesca te bom prej obvestu pa bo? vidu kai dela diesel power :danzoman:

banner1ydl6.jpg
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

po?ak mal bo? povedu v roku enga mesca te bom prej obvestu pa bo? vidu kai dela diesel power :danzoman:

 

To kaj dela ?e vem, namre? nkamor ne gre :hohoho:

Hec hec, ti jo kr ?ipi kokr ??, hyunda ?e zmeri "pi?i" 110 v drugi :danzoman:

POZOR!

 

Kredibilnost mojih izjav in nasvetov je lahko vpra?ljiva.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.