Skoči na vsebino

kateri novi avto vas najbolj "boli v o?eh"


KAALman

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 50
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

  • 3 tedne kasneje...

Bolj? kot Roomster je ziher... roomster zgleda kot bi dva razli?na avta na sred skup se?vasal <_<

 

Men je pa nova Impreza v kategoriji podpovpre?no. ?e bi bil to neki drug avto bi rekel OK ampak WRX ne sme biti samo OK. :hohoho:

 

Objavljena slika

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kar se tice katastrofanih avtomobilov jih je zeeeeeelooooo velik

najbolj me pa moti da ne delajo vec kupejov tam do 150km da nebi bilo take velike registracije :(

pa ker so ratal tako veliki napimer honda civic iz majhnega sportnika je ratal skoraj enoprostorec :vskalo:

smrt je dokaz da zivlenje cloveku skodi

 

5398_1.png

 

trevian

tribal wars

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ok oni sangjong je ze samoumevni...

 

Pri sledecih vozih pa sem pokal od smeha:

Nova laguna

Novi golf karavan (zadnji konc so odrezali od enega 10 let starega karavana in ga zraun prilepli)

Subaru Impreza (Tok kolikor je sel Evo naprej je sla Impreza nazaj)

 

Zalostno, za kar me boste nakateri kamenjali, je da mi nova Mazda 6 tudi ni kaj prevec vsec. Sploh pa spredaj.... ne me tepst... :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e je bila prej?nja Octavija sme?na s tistim karavanskim kufrom, dale? prek zadnje osi, da si na dale? videl, da tole nima nobene veze z dobro vodljivostjo v ovinkih (?e posebej ?e je avto ?e nalo?en) potem je novi Golf karavan samo ponovitev enake napake. V obliko se pa sploh ne bi spu??al, ker zgleda kot bi ga oblikovali v Tur?iji ali pa v Iranu.

 

?koda octavia

Objavljena slika

 

Zadek Golfa Variant

Objavljena slika

 

ki bi lahko bil takle in je celo v?e?en (v kolikor so karavani pa? sploh lahko)

Objavljena slika

 

 

 

Kar se pa nove ?estice ti?e pa sploh ne vem kaj je z mano... na dolo?enih slikah je full noro dobra in sem ?e rahlo zaljubljen pol pa pridejo slike, ko je kak?en drugi kot fotografiranja me pa vse mine. :hohoho:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Uf zanimiva tema :D Meni osebno najbolj grd avto: dacia logan karavan - je tak kot pogrebni avto.

 

Da pa ?e napi?em par stvari glede Citroena C6. Avto?ek je super, sem v slu?bi z njim prevozil kar nekaj kilometrov. Kar se ti?e oblike - lahko bi bila lep?a, najdemo pa? tipi?ne francoske linije. Tehnike ponudi avtu izredno veliko (od elektri?nih zadnjih sede?ev, tudi sopotnikovega lahko zadaj premika?, vzmetenje, ?e prevo?i? ?rto brez smerokaza ti za?ne nekdo v rit brcat (v sede?u te opozarja z "brcanjem" v zadnjo plat)),... Vo?nja z avtom me je navdu?ila - zmotila me je edino avtomatika (odzivnost tako kot pri vseh avtomatitih), pospe?ki so dovolj suvereni za 2 toni te?ko ladjo, tudi bremze jim lepo sledijo, skratka nimam pripomb ?ez avto. Me je pa zmotil podpovpre?no majhen prtlja?ni prostor za ta razred, kater je pa tudi zelo nizek. Ko potegnem ?rto se dobi za ceno soliden avto z vrhunsko opremo. Glede na kunkorenco zelo ugoden. Po vrhu vsega se mi zdi pa 2.7HDi ?e zelo var?en, saj ob kar dinami?ni vo?nji pokuri okoli 10litrov, pod 8 je pa utopija.

 

Ko je nekdo pohvalil HDi 90 od PSA grupacije. Si ti ?e vozil ta motor? Porabo pa tudi nevem kdo ti je tako rekel. Vozim sam ta motor v naj gay wagen 07 :D in moram re?i da me je zelo razo?aral. Sama relacija, po omejitvah poraba okoli 5-5,5litrov. ?e vozi? kot po jajcih, se pravi nikoli ?ez 120 pride? nekje 4,5 do 5 litrov. Samo enkrat mi je uspelo priti na 4,3 samo to ni bila vo?nja ampak oviranje prometa. Pri mestni umirjeni vo?nji si pa takoj na 6 litrih. ?e pa vozi? dinami?no po mestu in AC si pa brez najmanj?ega problema na 7 litrih (pa to ni skozi gas v podnu)!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

no meni pa trenutno sedeta 2 avta

 

1. Alfa 147 JTD

2. Fiat stilo JTD

 

 

ja ja sj vem kaj boste rekl Ampakkkkkkkkk morda se v bodo?e res pripeljem v enem izmed na?tetih!!!

Seveda se bom pa obvezno dr?al dizla!! :bravo:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Alfa :bravo:

v primerjavi s stilotom je ene 100 krat boljsi avto. V bistvu je verjetno eden boljsih v razredu

 

Tudi meni je bilo tako re?eno,kar se pa ti?e samih motorjev pa nobenih problemov z nimi! :bravo:

Sm pa pelal Alfo in lepo sune za 1.9 jtd cca.115hp

Pa ?e nekako lep?a mi je ko stilo

 

kero pa treba met 3 ali 5 vratno ?

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

3 :P

 

in izgublja se point teme <_<

 

Kaj si pa te?n si narobe ustal !? :hohoho:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

misli?? :hohoho::hohoho:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Nekateri ljudje temu pravijo "večopravilnost".   Jaz temu pravim "delati nekaj drugega, dokler se ne spomnim, kaj za vraga sem sploh začeti delati in kaj sem želel narediti"...
    • Je žena kupila nova sončna očala. Sem jo slikal. In tu je zdaj slika moje žene z novimi sončnimi očali:       Žena ni preveč zadovoljna s sliko. Pravi, da bi moral na kakšen tečaj, da se naučim, kako se slika...
    • Se pogovarjata dve sosedi: - "Z mojim možem seksava trikrat na teden." - "Res? Jaz pa samo enkrat na teden." - "Pa saj ti nimaš moža..." - "Oh, oprosti, mislila sem, da govoriva o tvojem možu..."
    • Malo je BTjka sama hrupna, malo so bili "hrupni" potniki, tudi italijanske avtoceste niso tako super, kot jih nekateri hvalijo...   Ne, nisem slišal. Slišal sem danes, ko sem se sam peljal v službo. In čedalje bolj opažal, da v ovinku ne drži smeri. Pa sem mislil, da je guma bolj prazna. No, na črpalki ugotovim, da so gume v redu in posumim na kolesni ležaj. Parkiram pred firmo, vzamem dvigalko, dvignem levo, zavrtim - nič nenavadnega. Spustim, prestavim na desno, začnem dvigat - in niti ne dvignem do konca guma gre kar po svoje. Najprej sem pomislil, da so kolesni vijaki popustili... Pa sem kmalu obsedel tam zraven avta in čakal, da dojamem, kaj sem odkril...
    • Bravo, pravi mojster si.... 😉
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.