Skoči na vsebino

Nagrajeni Mazda prodajalci v Slo..


Alex

Priporočeno sporočilo

A cosmos si je pomoje zaslu?il, kako je pa z Mo?nikom pa ne vem, zaenkrat je sli?ati samo slabo o njih

 

za mo?nika tud jest nimam ni? dobrega za povedat

ko sem mel ?e 323f-ko se mi je v kranju ena starej?a gospa zaletela v levo stran, tko da se mi je kar zagozdla v vrata, seveda je njena zavarovalnica krila ?kodo. peljal sem avto k mo?niku pa sem ?akal

tako dolgo da bi jo prej sam popravil

pa ?e trikrat sem jim ga pripeljal nazaj ker je blo tako povr?no narejen da je to groza

pri 120 km/h je pa piskal okol ?oferjevega okna

u glavnem ni? dobrega

post-1289-1193076743_thumb.jpg

post-1289-1193076768_thumb.jpg

post-1289-1193076798_thumb.jpg

post-1289-1193076825_thumb.jpg

mazda all the way

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

A cosmos si je pomoje zaslu?il, kako je pa z Mo?nikom pa ne vem, zaenkrat je sli?ati samo slabo o njih

 

jst mam z mocnikom za enkat dobre iskusne, sigurno kdo ni saj nihce ni popoven, sicer smo pa lastniki mazd sami resevali liste o zadovolstvu ki jih je mazda evrope uporabila za to nagrado.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 8 mesecev kasneje...

Vsekakor je v dana?njih ?asih gotovo eno...la?je je avto povsod prodati kot pa kasneje opravljati tudi servis z 100% znanjem. Na?alost tudi pri nam najljub?i Mazdi.

Vsa ?ast izjemam. B)

 

WORD!

 

?eprav, tema je stara ko mati Zemlja :)

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?koda le, da za ?as podelitve ni vedel recimo Zvonko...

 

?e po mo?no skraj?ani interpretaciji svojega primera na omenjeni podelitvi, bi z recimo prototipom nove M6 po Euroringu pa tudi izven njega, do?ivljensko manevriral on :vesel: in ne ?etica kravatarjev.

58461.png
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A cosmos si je pomoje zaslu?il, kako je pa z Mo?nikom pa ne vem, zaenkrat je sli?ati samo slabo o njih

 

obema nagrajencema ?estitam

 

sicer pa ne vem, po katerem kriteriju je nagrado dobil A-Cosmos. ?al moje izku?nje niso tak?ne, da bi si zaslu?ili nagrado (govorim o A-Cosmos iz ?i?ke) in tja zagotovo ne bom vozil avta na servis.

 

ravno v?eraj sem dobil mazdin anketni list po po?ti in ne vem, ali naj ga sploh odpo?ljem ali ne... ker ne mislim lagat ampak realno napisat tisto, kar sem kot kupec ob?util oz. kaj je bilo super, kaj vredu in kaj katastrofa

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

obema nagrajencema ?estitam

 

sicer pa ne vem, po katerem kriteriju je nagrado dobil A-Cosmos. ?al moje izku?nje niso tak?ne, da bi si zaslu?ili nagrado (govorim o A-Cosmos iz ?i?ke) in tja zagotovo ne bom vozil avta na servis.

 

ravno v?eraj sem dobil mazdin anketni list po po?ti in ne vem, ali naj ga sploh odpo?ljem ali ne... ker ne mislim lagat ampak realno napisat tisto, kar sem kot kupec ob?util oz. kaj je bilo super, kaj vredu in kaj katastrofa

 

Saj nagrado ni dobil A-Cosmos iz ?i?ke pa? pa iz BTC-ja!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Formalno sicer res, ampak dejansko je pa kar velika razlika. Pa? drugi ljudje. Pa ?e kak?en iz prej?nje Game... :unsure:

 

 

Ja ja to pa je res... so navidezno ?e vedno mo?no lo?eni...

 

Kakorkoli.... dobri so... :bravo:

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz imam malce druga?no mnenje kot David. ?al na podlagi izku?enj.

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

Tudi jaz jih lahko zaenkrat samo pohvalim. Pred ?asom sem v neki drugi temi na tem forumu pisal o "posebnih" varovalkah za Mazde, ki se jih pri nas ne dobi. O njih sem povpra?eval tudi pri Mo?niku, pa so mi rekli, da jih nimajo in da jih je tudi prakti?no nemogo?e dobiti, saj gre za varovalke, katere vgrajujejo izklju?no v Mazdini tovarni, niso pa naprodaj. Takrat sem bil tudi malo jezen nanje... :D

 

V?eraj pa presene?enje - domov dobim pismo, ro?no napisano opravi?ilo za nev?e?nosti in prilo?eno tisto originalno varovalko, ki sem jo takrat iskal.

 

:rispekt:

Zaradi var?evanja z elektroni smo odstranili preostali del va?ega podpisa.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tudi jaz jih lahko zaenkrat samo pohvalim. Pred ?asom sem v neki drugi temi na tem forumu pisal o "posebnih" varovalkah za Mazde, ki se jih pri nas ne dobi. O njih sem povpra?eval tudi pri Mo?niku, pa so mi rekli, da jih nimajo in da jih je tudi prakti?no nemogo?e dobiti, saj gre za varovalke, katere vgrajujejo izklju?no v Mazdini tovarni, niso pa naprodaj. Takrat sem bil tudi malo jezen nanje... :D

 

V?eraj pa presene?enje - domov dobim pismo, ro?no napisano opravi?ilo za nev?e?nosti in prilo?eno tisto originalno varovalko, ki sem jo takrat iskal.

 

:rispekt:

 

No, to je bila pa lepa in poslovna gesta :bravo: .

Tako bi morali vsi delati, tako malo je treba... :)

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tudi jaz jih lahko zaenkrat samo pohvalim. Pred ?asom sem v neki drugi temi na tem forumu pisal o "posebnih" varovalkah za Mazde, ki se jih pri nas ne dobi. O njih sem povpra?eval tudi pri Mo?niku, pa so mi rekli, da jih nimajo in da jih je tudi prakti?no nemogo?e dobiti, saj gre za varovalke, katere vgrajujejo izklju?no v Mazdini tovarni, niso pa naprodaj. Takrat sem bil tudi malo jezen nanje... :D

 

V?eraj pa presene?enje - domov dobim pismo, ro?no napisano opravi?ilo za nev?e?nosti in prilo?eno tisto originalno varovalko, ki sem jo takrat iskal.

 

:rispekt:

 

kam ?e pa?e ta varovalka? sramezljiv

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kam ?e pa?e ta varovalka? sramezljiv

 

Pa?e marsikam :D .

Sicer pa je bila tale moja konkretno za v?igalnik, nahaja pa se na plo??i pod pokrovom na stranskem delu armature na sovoznikovi strani.

Zaradi var?evanja z elektroni smo odstranili preostali del va?ega podpisa.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.