Skoči na vsebino

Lita plati??a 16 col ET35 J7,5 na 323f 96 ???


pierce

Priporočeno sporočilo

Koliko ima? pa ET, ker baje ET in J nekako ''sovpadata'', torej oba ''odlo?ata'' ali bo ''drajsalo'' ali ne... npr. ET 37 in J 7,5 pri 18 colski feltni vem, da gre gor... no saj jih dam danes popoldne ali pa jutri gor in bom videl, ampak me vseeno zanimajo va?e izku?nje... so pa alessio san remo brimetal in ?e bodo ?le gor bo zgledalo zakon

 

lp, pierce

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?akam slike :)

 

in, res je... tudi od ET in od ?irine J je odvisno

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Plati??a pa?ejo kot ulita (vijaki originalni, ni potrebe po distan?nikih, ''center bore'' ta pravi, plati??a cca 1mm do roba blatnika, resni?no kot da bi bila delana za ta avto, tako da rabim le ?e nov oz ?imbolj?i komplet letnih pnevmatik 245 45 16, tuv in homologacijo), slik ni, ker sem dal nazaj zimski komplet, bom pa vse poslikal in opisal spremembe na avtu enkrat marca/aprila 05, ko bo (upam) vse kon?ano in bo avto izgledal tak, kot sem si ga zamislil. Poleg ostalih stvari bo namre? nujno ni?anje vozila (verjetno isto kot pri ?tajercu, eibach - 4mm)...

 

Morda kdo ve, ?e se da dobit kje na netu TUV za ta plati??a (alessio san remo brimetal 16 ET35 J7,5 za mazda 323f, 1.5, l.96), da mi odpade dodaten stro?ek, ?e mi TUV dajo pri alessio slo (3k + 1k po?tnina)?

 

lp, pierce

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 4 meseci kasneje...
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

prva liga ;)

 

zdaj bo pa res ?as da se enkrat dobimo :P :P

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mazda 323: Pnevmatike so ?e gor (205/45/16 Bridgestone potenza RE 720, 245 je bil typo), nekih izrazitih sprememb zunanjosti niti ne na?rtujem, tako da je to ?e blizu kon?ne faze

 

Vuk: jep, to je ?e -3.5 cm, astina je namre? zelo visoka z originalnimi fedri, tako da ko je spu??ena ne deluje tako zelo spu??ena kot pri kakem drugem avtu, jaz ko sem avto gledal vsak vidim ful razlike :)

 

Tnx za pohvale, lp pierce

 

Edit: sicer se sli?i kli?ejsko, ampak v ?ivo je ?e lep?a :P

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Saj to je isto kot pri mojem, ko se postavim poileg kak?nega Premacy-ja ki ni spu??en se takoj vidi ful razlika...Drga? pa nemci spu??ajo avto cca. 50 mm...

A ni drga? tvoj 323F - Lantis?? ?migavce si ?e zmontiral?

lp vuk

Dream as if you will live forever, live as if you will die today.

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nisem ?e montiral, moram najprej kupit silikon... bodo pa zakon, res ti hvala!

 

Ne razumem kako to misli?? ?e je nek drug lantis moj? Modeli Mazd 323F BA od 94-98 se imenujejo tudi lantis ali astina (ZDA in drugod), jaz jo raje imenujem astina...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?ivjo pierce ne bi rad biu kej preve? pametn glede tega imena MAZDE323f v drugih dr?avah sam jst mam tud tako kot ti pa sm se kr precej pozanimu o njej pa tud na netu sm dost najdu tko da za moje pojme kokr jst vem so MAzde 323f l.94-98 imenujejo drugod LANTIS.Model pred najino je pa astina L.89 -94 al pa kak?na druga letnica v bistvu za moje pojme je ASTINA model pred najino.?e je pa teb ASTINA bl u?e? kot LANTIS tvoja stvar teb je pa? tko bl. lp B)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Itak, da si lahko pameten, zato pa so forumi, ve? glav ve? ve, ane? Si me pa zmedel, ker jaz tudi nisem ve? 100% ziher. Vem, da je bil prej?nji model 323f (pred 94-98) imenovan astina, ampak naj bi se to ime obdr?alo tudi za naslednika (torej najin model), s tem, da se je na dolo?enih trgih preimenoval v lantisa. Na strani www.maz323f.co.uk, kjer najve? zahajam pi?e takole ''This section of Club 323F is dedicated to the 94-98 (BA) model of the Mazda 323F also known as the Lantis or Astina. ''... ?e kdo ve to?ne informacije, z besedo na dan...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

torej....

 

 

firbec je naredu svoje, tole vr?e ven na googlu ?e vpi?e? "mazda astina 1997"

 

http://images.google.com/images?hl=sl&lr=&...re&btnG=Iskanje

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz najrje vidim in se pogovarjam v takih imenih kot so na avtih tako je napisano v prometnem 323,626,... in neko ameri?ko ime.

 

Se mi pa zdi da je tle druga?en topic in ne o imenih in oznakah avtov.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.