Skoči na vsebino

Pojamrajte no malo, ...


ReDevil

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 1,4k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

:( Pa kaj je to a res ni nobenega pametnega flata za 350? mese?no :( :(

 

O je, je, sam je zaseden B)

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V?eri sm ?la enga gledat za 250 + stro?ki... :blink: Mislm, a ljudi ni ni? sram, da to oddajajo in potem ?e ra?unajo??!? Vlaga... kr en star pohi?tvo... po stenah pajki, skor sm bruhala...

:blink:

 

Vaga je pokazala skor 114 kg, tko da mam odli?no izhodi??e! <_<:P

 

Pejd na 90 dnevno lo?evalno dieto. Je 100% u?inkovita. ;)
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Za to bi moral on men pla?at 250 + psihi?ne travme zarad tistih spiderjev :blink::D

 

Poglej malo izven LJ pa bo. :bravo:

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No can do :( Moram bit blizu LJ... job, fax, vse mam kle :(

 

Do 25 km pa res ni panike no.. :ne vem:

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Do 25 km pa res ni panike no.. :ne vem:

 

A si ti slu?ajn ?e vidu kak?na gu?va je ob 16ih na obvoznici? Kamorkol gre?, si se zajebu za cca. pol ure. Da ne omenjam kaj je zjutri..... Od Vi?a do Most rabim pol ure.... Kaj ?ele, ?e bi bila izven LJ :blink:
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A si ti slu?ajn ?e vidu kak?na gu?va je ob 16ih na obvoznici? Kamorkol gre?, si se zajebu za cca. pol ure. Da ne omenjam kaj je zjutri..... Od Vi?a do Most rabim pol ure.... Kaj ?ele, ?e bi bila izven LJ :blink:

 

6 let sem ?ivel v Kamniku, ni bilo problemov.

Sedaj sem 6 let na Rakitni, jih pa sploh ni. :jupiii:

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Eh ta sodnija gnila, dons smo dubl pla?o, pa niti 13. ni niti Bo?i?nce, skratka sm se ?e veseliu d dam dodatnih par 100 ? na stran za stajling mojga duha, zdej pa jajc, spet bom komi k?ne 300 kosov pr?paru ta mesc, beda! :ne vem:

 

Boste drugi povedal, ?e mate k?ne dodatke ta mesc! :D

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Eh ta sodnija gnila, dons smo dubl pla?o, pa niti 13. ni niti Bo?i?nce, skratka sm se ?e veseliu d dam dodatnih par 100 ? na stran za stajling mojga duha, zdej pa jajc, spet bom komi k?ne 300 kosov pr?paru ta mesc, beda! :ne vem:

 

Boste drugi povedal, ?e mate k?ne dodatke ta mesc! :D

 

Borut, a se ti heca? al ti to resno? Pa saj si javni uslu?benec. Kak?na 13. pla?a, pa bo?i?nica, haloooo... :ne vem:

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Eh ta sodnija gnila, dons smo dubl pla?o, pa niti 13. ni niti Bo?i?nce, skratka sm se ?e veseliu d dam dodatnih par 100 ? na stran za stajling mojga duha, zdej pa jajc, spet bom komi k?ne 300 kosov pr?paru ta mesc, beda! :ne vem:

 

Boste drugi povedal, ?e mate k?ne dodatke ta mesc! :D

 

A ti lahko kej pr?para? al kaj?? No svaka ?ast! :D
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Eh pr?param neko rev?no, max 300 ?, pa ?e to morm mal z glavo po svet hodt, ne ve? samo okol laufat, kokr sicer! :P

 

Dobr d mam namest fotra Bo?i?ka, tko da tut ?e bi bla kriza, je u bistvu ni! :danzoman::hohoho:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jz sem pa u?er dobu predlog in predra?un projektanta za na?rt za bajto: 10.800 EUR ?zmeden? . Sicer gre za dvoj?ek in vklju?uje vse do gradbenega dovoljenja sam vseen je huda....?e bi bila enostanovanjska bajta pa iste kvadrature bi bil predra?un isti! Komunalni prispevek pa pride od 13000 do 20000 EUR v LJ ?zmeden? Pa kje je ?e elektro pa plin pa voda pa....ta ob?ina ni normalna :angry:

Jz pa vozim avto za sramezljiv ... ah brez veze govort...

Sex, V6 and Rock 'N' Roll

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No pol res ni morale, jz pa ?e ?ez 8 dni mam izpit iz Sodnega reda, pa mi tut ni lih neki, sploh ko me bo zadeva dodatno ovirala pri karieri poklicnega ?portnika! <_<:P:hohoho:

 

Useen morala JEEEEEE in BO ?e naprej! :ouje:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No pol res ni morale, jz pa ?e ?ez 8 dni mam izpit iz Sodnega reda, pa mi tut ni lih neki, sploh ko me bo zadeva dodatno ovirala pri karieri poklicnega ?portnika! <_<:P:hohoho:

 

Useen morala JEEEEEE in BO ?e naprej! :ouje:

 

 

Pa postani poklicni ?portni sodnik... :hohoho:

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:( Pa kaj je to a res ni nobenega pametnega flata za 350? mese?no :( :(

 

V MB no problem! ;)

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jz sem pa u?er dobu predlog in predra?un projektanta za na?rt za bajto: 10.800 EUR ?zmeden? . Sicer gre za dvoj?ek in vklju?uje vse do gradbenega dovoljenja sam vseen je huda....?e bi bila enostanovanjska bajta pa iste kvadrature bi bil predra?un isti!

 

>Aaaaaaabsolutno preve?, meni je naredila projektantka predra?un za na?rt (prav tako vklju?uje vse do gradbenega dovoljenja) 3600?, pa da nebo? mislu da je to kak?na mala hi?ka, govorimo o 250+ kvadratih, tako da razmisli malo. :ne vem:

 

Mene vem da nebi ve? videl <_<

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jz sem pa u?er dobu predlog in predra?un projektanta za na?rt za bajto: 10.800 EUR ?zmeden? . Sicer gre za dvoj?ek in vklju?uje vse do gradbenega dovoljenja sam vseen je huda....?e bi bila enostanovanjska bajta pa iste kvadrature bi bil predra?un isti! Komunalni prispevek pa pride od 13000 do 20000 EUR v LJ ?zmeden? Pa kje je ?e elektro pa plin pa voda pa....ta ob?ina ni normalna :angry:

Jz pa vozim avto za sramezljiv ... ah brez veze govort...

 

 

?e rab? ti zrihtam cifro ene iz ?kofje Loke,..velik velik cenej varjanta,..isto z vsemi papirji

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Gost
Ta tema je zdaj zaprta za nadaljnje odgovore.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.