Skoči na vsebino

Pojamrajte no malo, ...


ReDevil

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 1,4k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

Eh tema! :(

 

Jz sm pa mau prej jedu najslab?e njoke mojga ?ivlenja, k sm si jih sam skuhu, tko da je bo u stilu kar si skuha? to bo? mogu tut pojest oz. kokr si bo? postlou bo? spau! :danzoman:<_<:hohoho:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Prej u ?kofji Loki, oz. mal naprej prot Lubniku, mi je nek brezobziren ?ofer, totalno zasvinjau ubogega ?rnega vouka, pa je zdej vs ?alosten, me mika d ga grem kr po temi oprat! <_<:(:hohoho:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Prej u ?kofji Loki, oz. mal naprej prot Lubniku, mi je nek brezobziren ?ofer, totalno zasvinjau ubogega ?rnega vouka, pa je zdej vs ?alosten, me mika d ga grem kr po temi oprat! <_<:(:hohoho:

 

Po temi prat??Pa ve?,da je pono?i vse ?rno in bo? mislu,da je vse ?isto(?rni vouk). :whatever:

Bol? da ga jutri,ker je itak napovedano lepo vreme za naprej. :bravo:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dele me je pa doletela posebna ?ast, ?anjem plodove preteklega ne-dela, to pomen da i??em CDje, ko neko kompilacijo snemam, pa mam enih 200 CDjev, zdej pa vrag si ga vedi, kje so lih tisti ki jih i??em, v svojih ovitkih vsekakor ne! :ne vem: :hohoho:<_<

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jao bo?e,...ugotavlam, da mam angino,..?e spet,..?e vedno totalno nenaspana,..mislm da sm ob 2h zjutri ?e sli?ala uro k je odbila na cerkvenmu zvoniku,..sploh ne morm zaspat zadne cajte,.

 

"must" seznam se sploh no?e dokon?at,..

 

izpit mam drug tedn,...

 

poleg tega je pa ata podal izjavo u?er, da bo umru,..dons je pa res ostou u bolnici,.. :(

 

ja no,..ni lih neki za skakat od veselja tale dana?n dan <_<

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jao bo?e,...ugotavlam, da mam angino,..?e spet,..?e vedno totalno nenaspana,..mislm da sm ob 2h zjutri ?e sli?ala uro k je odbila na cerkvenmu zvoniku,..sploh ne morm zaspat zadne cajte,.

 

"must" seznam se sploh no?e dokon?at,..

 

izpit mam drug tedn,...

 

poleg tega je pa ata podal izjavo u?er, da bo umru,..dons je pa res ostou u bolnici,.. :(

 

ja no,..ni lih neki za skakat od veselja tale dana?n dan <_<

 

:blink: sam da ni kaj resnega ?zmeden?

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sva lih zdle iz Lj, sva ble pr njemu,..

 

je kr par postavk k ga mu?jo,..

 

- astma,..ma njegov genialen zdravnik ni nikol ukrepu, da bi ga poslou naprej al pa kej,..ker je mel ?e kr neki let nazaj nesre?o in je dobil od udarca tumor na plju?ih,..tko da mu jih 1/3 manjka,..

plus tega, da jemle ene tablete za odvajanje vode,..in seveda bl smo mu govoril, da more velik pit,..bl je on govoru, da nimamo pojma in da on ?e ne bo pil,..in mu je za?ela voda v plu?ih zastajat,..ampak to baje ?e ni kriti?no se bo dal z zdravili "spucat"

 

-pulz nej bi mel malenkost povi?an

 

-najhuj?a je pa kri,..baje nekje na ravni vode,..in ?e bi ?e ene 2-3 dni odla?u, da bi res umru,..tko da je zdj na internisti?ni pod kontrolo 24 ur, pa 4 vre?ke krvi bo dobil,..jutr ga bojo pa ?e na oddelk premestil,..tko da ma ?e spet barvo na li?kih in zgleda ?e bol?,..tko da upam da bo ?ez k?n dan ?e doma,..

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:ne vem: kako pa je pol

 

Treba odpla?at kredit, ki ga imam ?e za sedanji avto, ker grem na svoje oz. v najem, pa mi fali ravno toliko ke?a, kot ga dajem sedaj za obrok za kredit. In nekje moram pri?parat- za?nem pri avtu.... :ne vem:
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja ampak ne more bit ta iz oglasa, ker ko sem ti rekel, da gres na bolje si rekla da zal ne... :)

Xedos6 je mogoce starejsi, je pa priblizno 100000 boljsi avto kot clio.

Clio no....jaoo..je pa res, da je najlepse barve :)

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Gost
Ta tema je zdaj zaprta za nadaljnje odgovore.

  • Zadnja sporočila

    • Fizika je še vedno fizika in ne boš je okrog prinašal, ker tu nam določene podatke ne želiš prikazat, ker potem pade tvoja pripoved.   Bom poskusil še 1x z razlago. Mestna vožnja ni enaka mestni vožnji. Kaj to pomeni? Če se pelješ skozi mesto in je to relativno prazno brez rush hour gneč ter konstantnega stanja pri semaforjih je to dejasnko med najbolj varčnimi potmi pa al maš EV al pa ICE. Ko imaš mestno vožnjo v pravem pomenu besede z mnogo starti in ustavljanji ter stanjem je pa med najbolj potrošnimi načini premikanja ne glede na vrsto pogona.   Potem so tu regionalke, kjer pri EV-jih velja, da ravno zaradi učinkovitosti pogona je nižja hitrost bolj varčna kot višja... ja 40-50km/h je bolje kot recimo 80km/h. Pri ICE pa zaradi prestav, efektivnosti delovanja motorja, izgub samega delovanja motorja so najbolj varčne vožnje kar tam nekje med 50-80km/h.   Avtocesta je pa smrt za porabo EV-jev, kjer dejansko ravno zaradi učinkovitosti pogona EV-ja ta res skokovito raste z večanjem hitrosti, medtem, ko pri ICE je povečanje porabe bistveno manjše ravno zaradi dejstva, da se za sam pogon porablja le cca 30% energije, ostalo so izgube.   Tko, da ja pri porabi kot jo navajaš, si se vozil sila počasi, kot tudi kaže povprečna. Si upam trditi, da verjetno sploh nisi šel na AC in da za Slo AC-je niti nimaš vinjete. Imam prav?   Aja še to. Sem z dvema EV-jema poskusil vozit enako hitro na enaki trasi kot s svojo 6-ko. Vključuje večino AC, cca 30% mestne z relativno malo gneč in nič regionalk. In ja na AC sem vozil z max dovoljeno hitrostjo. 5,5l/100km imam porabe na ICE, EV-ja pa sta imela od malo pod 20kWh do nekaj nad 20kWh na tej razdalji pa sta bistveno manjša avtočka kot šestica. Ja AC jih je dobesedno zaklala.
    • No, pa saj bo trg pokazal ceno. Če nisi nek izkušen prodajalec, je bolje malo naviti in se počasi dol premikati. Jaz sem s 14 let starim Meganom podobno naredil. Ceno sem navil na 2,5 kratnik kar se je vrtelo na avto.net. Potem sem jo po tednih počasi nižal in začeli so grabiti pri 2 kratniku tistega kar je bilo povprečno na avto.net in je bil za tam okrog tudi prodan v roku cca. enega meseca. Cilj je pa bil, da kupi avto nekdo, ki ga bo naprej uporabjal in da niso kakšni nebodigatreba dilerji okrog mene hodili. Že tako jih je preveč... Mudilo se mi ni, avto je bil lepo vzdrževan in ohranjen za svoja leta in to je to. V takšnih primerih se lahko malo poigraš s trgom in naženeš vsakega, ki ima preveč se veselje pogajati. Pri tako postavljeni ceni pridejo mimo samo resni in še preveč klicev se znebiš. Meni se drugače in kako se to ponavadi dela, na žalost ne ljubi...
    • Torej očitno ni narejen za te obremenitve in primeren za vožnjo po AC do Črne gore, ker bi ga skurilo in porabilo bistveno več od prikazane energije. Sedaj me pa res  zanima kako si se cijazil in koliko časa si porabil za takšno razdaljo s to raketo.
    • Glede na forum, samo enega to moti, ampak tolk fejst da se mu je cist odpelal 😂  
    • Mene fascinira izbira, ker je totalno na kontra polih. Kupi naj, kam ga srce vleče, bo najbolj zadovoljen.   @DINAMIK Glede plastik si priberi tukaj: Tema o plastikah   99% jih ta zadeva ne moti.
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.