Skoči na vsebino

mazda trese


Priporočeno sporočilo

spet imam probleme z mazdo323f,namre? ko bremzam se mi za?ne ful trest,zamenjal sem ze plo??ice in diske pa je treslo, zdej sem se enkrat vse zamenjal pa je vse isto..ali ima kdo kak pameten predlog kajbi bilo to...

 

 

hvala vsem

www.trziskisladoled.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

preglej kon?nike,oz. preveri morebitne lufte v kon?nikih (volanskih,kolesnih)

Preveri same le?aje !!!

Mo?en razlog so tudi gume, slabo scentrirane feltne!!!

 

kdaj se ti je za?elo to trest!!

 

 

 

lp

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sam a ni da ?e so gume slabo nacentrirane potem pa trese za med voznjo?z novimi diski imam ze kakih 3000km narejenih pa zadnje case mi ful trese in vedno mu vse klejem ko mi trese..nevem kaj je narobe..

www.trziskisladoled.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kaj pa zvite feltne,izrabljena krogla,izrabljena rokica,preveri strut rod in podobno skratka vse kaj ima vpre?ano gumo in vijak skozi nekje mora? imeti prosti hod ker druga?e nebi treslo kaj pa izraba gum kak?na je kaj pa optika??? <_<

gremo na?i.....

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

UUUUu ?e optiko sm pozabil predlagat! :bravo:

 

ko bo? kj odkril se javi kaj si odkril :D

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

labi "tung" mam nove gume 2mesca nazaj sem jih kupu in namontiral,aja pa se nekej mi cvili spredaj ko se avto naglo trese recimo ko menjam ali pa ko naglo speljem..nekej civka tam pri masini kot da sta ene 2kovvinska konca tak zvok priblizen...

pojma nimam kaj naj naredim najbolj da avto zamenjam...

www.trziskisladoled.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e obupuje?!

 

Naredi to kar je bilo napisano da ve? vsaj kje iskat te?avo!!!

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

"po flej edhe at mit" ma kako naj preverim vse to,vsak ki hoce nekej pogledat takoj gleda kok dnarja bo dobil in to itak veliko stane ane, ce bi hotu vse to kr je uklopko predlagal..bomo vidl ce bom kj resu javim..

 

hvala fantje..

 

flm labi...

 

 

lp vsem

www.trziskisladoled.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

"po flej edhe at mit" ma kako naj preverim vse to,vsak ki hoce nekej pogledat takoj gleda kok dnarja bo dobil in to itak veliko stane ane, ce bi hotu vse to kr je uklopko predlagal..bomo vidl ce bom kj resu javim..

 

hvala fantje..

 

flm labi...

lp vsem

 

 

Zapelji se do majstra kjer delajo avtooptiko!

 

Pa jim povej da ti pa? trese in ?e ti preverijo kaj mora? zamenjat( naredi se butastega )

pa bo? najbol naredu!

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Luft na podvozju, to je to. Ali kon?niki ali pa seleni na rokah.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

in kok kj stanejo te koncniki?kok pride da zamenjam te koncnike?

 

 

Ra?unaj za kon?nik tam od 18-25 ? (morda kak ? ceneje ali dra?je)

kar se ti?e menjave ,?e zna? vsaj malo ?ravfat lahko kon?nike na vilicah zamenja? sam,prav tako volanske samo ?tej koliko obratov naredi? ko jih od?ravfa?,in nato prav toliko obratov ko za?ravfa? nove!

sledi obvezna avtooptika

 

lp

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.