Skoči na vsebino

lu?ke na gumbu v srednji konzoli


Priporočeno sporočilo

Pozdravljeni!

 

Sem novope?eni lastnik m6. V sredinski konzoli mi ne dela lu?ka v desnem vrtljivem gumbu (za regulacijo temperature). A lahko to sam zamenjam, ali je potrebno na servis. Kako se razoplje sredinska konzola?

 

A kdo ve (na servisu tega ne znajo) ?e se da predelati stari klju? v preklopnega. Nekako mi ne gre skupaj, da pri takem avtu klju? ni zlo?ljiv.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

em,..men je tud crknla ta lu?ka ja :) so menjal na servisu

 

 

kar se pa ti?e izdelave novga klu?a pa je mo?no (cosmos) mor? pa pla?at en del v naprej (ker jih je velik pustil klu? kr tm, ko so sli?al za ceno),..rab? kodo itd,...stane pa nekje okol biv?ih 100k sit

 

edit: predn me kdo narobe zastop,..sm spra?vala za tega k se zlo?i,..?e k sm kupla avto,..in je prodajal reku, da je mo?no ampak drago,..

in k sm klicala pol leta kasnej,..mi je tip po telefonu reku, da ni mo?no,..ampak sm rekla, da kako ne,..?e so pa rekl da je mo?no,..potem je pa ugotovu, da je pa res mo?no,..ampak je drago,...krneki,..

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pozdravljeni!

 

Sem novope?eni lastnik m6. V sredinski konzoli mi ne dela lu?ka v desnem vrtljivem gumbu (za regulacijo temperature). A lahko to sam zamenjam, ali je potrebno na servis. Kako se razoplje sredinska konzola?

 

A kdo ve (na servisu tega ne znajo) ?e se da predelati stari klju? v preklopnega. Nekako mi ne gre skupaj, da pri takem avtu klju? ni zlo?ljiv.

 

Pozdravljen!

 

To ?arnico so menjali tudi meni in je neka posebna ?arnica(tako so rekli na servisu),?arnica pa stane cca.14?.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pozdravljen!

 

To ?arnico so menjali tudi meni in je neka posebna ?arnica(tako so rekli na servisu),?arnica pa stane cca.14?.

 

?zmeden? Saj zato pa je posebna... :hohoho:

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

Zgleda da ?ivim v paralelni galaksiji da sem dal za eno tako ?arnico 70 centov. Potem jo je treba samo vstavit v tisto plasti?no konzolico in upognit ?i?ke. Nataknete oran?no gumico in porinete nazaj v sredinsko konzolo. Torej 5 ?arnic x 70 centov jeeeee? 80 eur? Upam da res ni kdo tako nor da je toliko za to pla?al. ?zmeden?

 

Vse skupaj pa mi je vzelo slabih 5 minut dela.

 

?e slika "24 karatne" ?arnice (kupljeno v Chip-u MB) :D

 

Objavljena slika

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zgleda da ?ivim v paralelni galaksiji da sem dal za eno tako ?arnico 70 centov. Potem jo je treba samo vstavit v tisto plasti?no konzolico in upognit ?i?ke. Nataknete oran?no gumico in porinete nazaj v sredinsko konzolo. Torej 5 ?arnic x 70 centov jeeeee? 80 eur? Upam da res ni kdo tako nor da je toliko za to pla?al. ?zmeden?

 

Vse skupaj pa mi je vzelo slabih 5 minut dela.

 

?e slika "24 karatne" ?arnice (kupljeno v Chip-u MB) :D

 

Objavljena slika

 

Vedno pravim-znajdi se in te ne bodo nateg...i.Ve? kot zna? in naredi? sam,ve? pri?para? in vidi?,kako nekateri slu?ijo na neznanju in naivnosti nekaterih. ;)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne, ?isto navadne male ?arnice so, za 70 centov. Glede na ceno na mazda servisu pa bi mislil da je alien technology :D

 

Aja naj ?e povem da sem bil na mazda servisu zadnji?, da povpra?am koliko pride "bunka" na menjalni ro?ki za mazdo 6. Je moja ?e kar zlizana pa sem mislil ?e je par 10 eur, ajde, kupim. Mhm...re?i pi?i 220 eur hahaha

Sem rekel da rabim samo zgornji del, ne celega menjalnika. Pa ?e to, mazda mp3 player oriđinale pride 450 eur + ddv + monta?a. Pomoje je pol okoli 1000. :rispekt:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ok 6 :)

Na hitro povedano. Prostor za pija?e in del okoli menjalnika sta zataknjena samo z zati?i. Torej malo mo?neje potegne? in sta zunaj. Kontra odvije? kuglo na menjalniku in odstrani?. Spodaj je edino konektor za v?igalnik, odklju?i?. Sredinska prednja konzola pa ima samo 3 vijake. Dva na dnu, levo in desno, tretji pa je iz desne strani skozi predal?nik pri sopotnikovih nogah (so desetke gedore). Ko se re?i? teh treh celo sredno konzolo samo malo mo?neje potgne? spodaj ven in sli?i? "plop" ko popustijo zati?i, zgoraj pa kr sama odstopi. Zadaj samo odklju?i? konektorje in konzola je "free". Ni pa nobene bojazni da se kje kaj polomi ali po?oha.

 

:danzoman:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne, ?isto navadne male ?arnice so, za 70 centov. Glede na ceno na mazda servisu pa bi mislil da je alien technology :D

 

Aja naj ?e povem da sem bil na mazda servisu zadnji?, da povpra?am koliko pride "bunka" na menjalni ro?ki za mazdo 6. Je moja ?e kar zlizana pa sem mislil ?e je par 10 eur, ajde, kupim. Mhm...re?i pi?i 220 eur hahaha

Sem rekel da rabim samo zgornji del, ne celega menjalnika. Pa ?e to, mazda mp3 player oriđinale pride 450 eur + ddv + monta?a. Pomoje je pol okoli 1000. :rispekt:

 

He,he,pol lahko re?e?,da ima? ful vredno bunko.Pa ?uvat jo mora?(najbolj?e,da jo od?raufa? vsakokrat,ko gre? iz avta-kot plo??ico od avtoradia :P ).Nikoline ve?,kdo pre?i na tako vredne bunke v avtomobilih. ;)

Kar se pa ti?e mp 3 playerja-za te ?olde dobi? skoraj najbolj?ega Alpine-ja.Ki dela malo druga?e od tega...

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.