Skoči na vsebino

xenon te?ave


Priporočeno sporočilo

Leva xenon ?arnica sveti nekaj ?asa noralno, po nekaj minutah pa se ugasne. ?e lu?i ugasnem in ponovno pri?gem spet nekaj ?asa funkcionira normalno.

 

A to pomeni, da je ?arnica zani? ali je mo?no da je kaj drugega?

 

Kak?ne ?arnice so v M6 l.2004? Menda so H2S, koliko je pa temperatura?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tole mi je znano - ko je bil avto star eno leto se mi je to primerilo in zadevo so odpravili v garanciji tako, da so zamenjali kompleten ?aromet se pravi z balastom vred. Tole kar se ti dogaja skoraj sigurno ni "?arnica" ampak je prej te?ava na elektroniki.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tole mi je znano - ko je bil avto star eno leto se mi je to primerilo in zadevo so odpravili v garanciji tako, da so zamenjali kompleten ?aromet se pravi z balastom vred. Tole kar se ti dogaja skoraj sigurno ni "?arnica" ampak je prej te?ava na elektroniki.

 

 

se pravi zrelo za servis, avto imam pa ?e ne en teden

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.