Skoči na vsebino

mazda izdihnila


Priporočeno sporočilo

No pa smo tam! Moj zelenc prav da se mu ne da ve? in je za?el ka?lat pa cukat. Vleku je ?e po ravnini komej pa ful belega dima je ven spustu. Ma?ina je pa take zvoke iz sebe dajala, da se mi je kr srce trgov :(

 

Pa lih prjatla sva ratala :(:(:(

 

Pa take fajn plane sva mela :mi pijemoo: :mi pijemoo: :mi pijemoo:

 

Avto ?e ?aka na mehanika, sam a bi kdo kej vedu, kaj bi blo loh pa ?e se ga spla?a popravlat, da bom mal vnaprej vedu kaj me ?aka!

170000km ma, olje je blo pa ne dolg nazaj zamenjano.

 

:ne vem: Res nebi rad ?e po dveh mescih obupal nad mazdami :ne vem:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bel dim?? ajajaj to pa ni good tudi ne sli?i se dobro. Ti je kaj olja pila?Je kar naenkrat za?elo cukati?Je ?e prej kaj pokadilo oz. smrdelo za avtom?? Sem kar presene?en da je zaribalo pri teh kilometrih, motor je vzdr?ljiv samo kako je bil pa prej vzdr?evan pa ne more? vedet.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Majster najmanj dihtunga na glavi, lahko pa ti je tudi po?ila glava ali pa blok, druga?e nima bel dim kaj delat.

Kak?na je bila tempratura ko se je to zgodilo?

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

avto je bil dva dni pri miru, pa nikol problema. Pa ga v?er v?gem, pa pustim ene 5min pa se po?as odpelem, po enem kilmetru pa ?e mal cuka, pa skos bl, kmal pa ?e dim. Temperatura je bla normalna, sam ?e bi ?e pr?gan pustu bi ?la najbr? gor. Olja pa odkar ga mam ni ni? popil.

 

Ja ne morm vedt kaj so prej z njim delal, ?e za servise ne vem kdaj so bli delan!

 

Je bil zgleda ?ist zgre?en nakup!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lej prvo naj ti mehanik preveri kak?na je ?koda, ?e je samo dihtunga in ni glava oz. blok po?en kot je ?e napisal YavarYe X6V6 potem se pa? popravi. Sam si pa povedal da temperatura ni narasla, ni zakuhal ipd.

?e je pa kaj ve? pa pa? dobi? drug motor. Za motor vpra?aj Dandota oz. ne vem ?e ima ?e Bobi eno f-ko za dele.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:blink: to pa ni dobro za cut,ko bos kaj vedel kaj je sporocaj,motorja vec nimam je pa ga trenutno zerlo tezko dobit,ce pa je slucajno dihtunga in mogoce glava po?ena te ni problem mam eno glavo na rezervi

 

 

mazdamaf311474.jpg

MAZDA POWER

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Torej, po besedah mehanika pride v po?tev samo menjava motorja. :(

 

Ne vem to?no ker ni odpiral, ampak menda da so ?li obro?ki in olje te?e iz izpuha.

Popravilo bi pa stalo od 700E dalje. :(

 

A ma kdo alpa ?e kdo ve za kak motor, k jst nobenega ne najdem! :ne vem:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A pa kej ve?, ?e pa?e od kake druge mazede motor.

 

323 C, alpa 323 starej?a 1.6?

 

323c ma cist isti motor,323 sedanke majo tudi 1.5 samo se nisem dobene pod havbo vido kaki motor ma,mogoce je tudi isti v glavnem ti rabis motor z oznako Z5

 

 

mazdamaf311474.jpg

MAZDA POWER

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.