Skoči na vsebino

Hitrost


Mally

Priporočeno sporočilo

vse ti ne bomo k riti prinesli. <_<?E bi malo pogledal forum bi vedel in za Torstorma in bi ga na?el.

Jajca ma? kva ho?e?, Clioti te prehitevajo ja. :hohoho: Hec. Brezveze se zaradi teh 10kmh sekirati sploh. ;)

 

Ti Mazda2 se pa tut malo umiri otrok nesre?en, samo to zna? jamrati kako koga dol po?i? pa da drugi nomajo pogojev. :hohoho: Otro?e, a mora? res tako zdraviti manjvrednostne komplekse. :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 78
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

In spet je nov dan! :P

 

Symon, ka ni lepo, ?e vse drugi namest tebe nardijo? hehe...?ala mala...

 

Saj ma? prov. Sem ?el brat poste od torstorma...najdu, da je razbil avto, pa kaj je narobe in v kakmu stanju je.

 

Naredil vse, da stopim v kontakt (ZS in mail), samo po?akam ?e. :bravo:

 

Dokler me dr?i je treba bit v akciji!!!

Mister polizman...go get a DONUT!!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tud js tko pravim!!! ReDevil

 

Allyssa...kam pa pridemo brez EGO!!!

 

Nikamr! :)

 

Pa saj itak ?e dolgo razmi?ljam o ?em takem, ma sm rabil samo povod.

 

In pika na I se je dodala sama od sebe!

Mister polizman...go get a DONUT!!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nujna asistenca!!!

 

Od Torstorma sem zvedu, da ni imel klime v avto...torej kompresorja ni.

 

Me pa zanima, ?e pa?e kompresor iz moje ma?ine, na Torstormovo...

 

Da ga naknadno kupim, je 700?...to pa je luksuz.

 

Ker pa?...brez klime zadeva ne ?pila!!!

 

Haha...mo?n motor, pa ful hitr gre, ma se kuha v avtu...hahaha!!!

 

Prosim za odgovore!

Mister polizman...go get a DONUT!!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem ?el mal pogledat skozi forum, ?e ?e obstaja kaj na to temo. Nism ne? kaj konkretnega najdu.

 

Kako je s tem ra?unalnikom in napeljavami? Bo vedu vklopit, al ne?

Se da to sprogramirat al je treba pol nov ra?.?

 

Sem klicu na Mazda servis, ma rabijo ?tevilke ?asij...?akam Torstorma za info.

Dobr, da sem za?el zdaj raziskovat stvar, preden se zaletim v to.

Stvar pol konckoncev ni tko izi, pa verjetn pol tud, na koncu, cena ne bo tko...na izi.

So rekl, da je treba "verjetno" zamenjat vso in?talacijo, ra?unalnik,...

Zadevo so odsvetovali!

 

Sranje...pa je za?ela morala padat!

 

Ka naj...spet kovan?ke vpra?am, ka nardit? hahaha

Mister polizman...go get a DONUT!!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Najprej naj ti "zajeban" Gorenjc pove, kako in kaj, ?e ne drugo bo verjetno znal kej improvizirat in kak?n pametn predlog vn prvleku! :danzoman::bravo:

 

Koga misli? s tem "Gorenjcem"...?

Mister polizman...go get a DONUT!!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Model, ti samo najdi al pa nared nosilec kompresorja( kar je v grobem tudi edina razlika med modeli mazd, ve? ali manj imajo zelo podobne kompresorje, smo razli?ni priklju?ki za cevi so, to se da predelat in to preverjeno), tako da bo pasal na motor ostalo ni problem, elektrika je ?ala mala, ?e ima avto ?e klimo, pa tudi ?e menja? motor. :D

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Saj neki sm najdu na forumu, da ma Dondo neki izku?enj s temi menjavami. Bom ?e njega kontaktiru.

 

Ma bogami...neki bom pa spacal skupi.

 

O tem nosilcu je blo ?e nekaj omenjenega iz strani mehanikov. Mora pasat skupi. Pa vsak re?e, bi mogu prvo videt. ?e posebi pa opozorijo, kar se mi na?eloma zdi vljudno, da je velik posla s tem.

 

Po?akajmo in bomo vidli...akcija poteka dalje v ponedeljek...prvo morm zaflikat "kiler"...spet lu?ico pustila Suzzy. Pamperske!!! So kje v akciji?

Mister polizman...go get a DONUT!!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kot je ze napisano, prestavit moras komplet elektricno instalacijo. Se pravi tudi podret armaturko.

Toliko dela je zaradi tega, ker gre za dve razlicni generaciji avtomobila. Ki imata povsem razlicno elektricno instalacijo.

Ce racunalnik, ki pride z novim motorjem ne bo znal vklapljat klime bos ostal brez klime.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Torej...?e prav zastopim...kakorkoli ?e, moram razdirat armaturko in vso in?talacijo zamenjat?

 

Vpra?anje, ?e bo klima sploh delala.

 

Pa tudi ?e se odlo?im, da klime ne bom imel, je treba in?talacijo ?ist na novo spelat?

 

J**** to elektroniko!

Mister polizman...go get a DONUT!!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Motor ne bo delal na zrak. Rabi svoj racunalnik in vso instalacijo, ki gre zraven. Dobro bi bilo da bi imel elektricne sheme za oba avtomobila.

 

Ker gre za razlicne generacije avtomobilov, je se toliko vec dela, ker je elekricna instalacija povsem drugacna. To potegne za sabo komplet menjavo elektricne instalacije. Brez da odmontiras se komplet armaturko bos to tezko speljal skozi.

 

Dela je kar nekaj, s pomocjo elektricnih shem in dovolj casa (in denarja) se da vse naredit.

 

Tvoj avto ze obstaja tudi z mocnejsimi motorji. Precej bolj preprosta (in verjetno cenejsa) resitev je menjava avtomobila.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja verjetn bo tudi iz moje strani najbolje ?e malo po?akat, mal po?parat, mal hitrega kredita, pa nov avto. Do takrat pa...bomo vidl magi?no mejo 200km/h samo po klancu navzdol.

 

Itak se vsi mehaniki kri?ajo, jaz pa tudi. :)

 

Sm mislu, da je to la?ji postopek, lahk bi pa mal razmislu, pa po zdravi kme?ki logiki sklepu...al?

 

No ja...ampak ?e vedno me dr?i. :hohoho:

Mister polizman...go get a DONUT!!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mali, predlagam, da se enkrat usedeta za mizo s Torstormom in predebatirata, sej prav? da si dostkat u MS. :bravo:

 

Ker lih to je fora, da ima on v to?no tvoji (novej?i) generaciji ta GT motor, tko da zelo dobro ve kako in pa kaj, zna bit da bi ti tut pomagu montirat, al pa te naslovil k unmu, ki je to njemu delal, tko da ne se tok hitro vdat! :whatever::D

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.