Skoči na vsebino

Hitrost


Mally

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 78
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Lahko das turbo na 1.5. Lahko das noter 1.8 130KM, lahko das turbo na 1.8 130KM. lahko das noter 2.5 V6 motor, lahko das turbo na 2.5 V6 motor.

 

To so eni izmed avtov, ki jih je najazje navijat. 500KM ni noben problem.

Vsi ti motorji pasejo direkt noter brez svasanja in ?aganja.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo jaz pa mam mazdo 626 1.8 SE. Nasplo?no sem z avtom zelo zadovoljen (kot ?tudent) a me v?asih moti premalo konjev. Recimo ?e je avto fejst obte?en sploh ni fajn za vo?njo. Je 90 konjev precej premalo. Zanimivo, da so japaneri dali tak malo konjev v tak avto, ki ima konc koncev 1.8 ma?ino. Nekateri 1.6 imajo po preko 115 konjev.

Najve? kaj sem pa istisnil iz njega pa je 200 km/h. Sicer sem bil sam v njem in klima izklopljena (klima je dodala ziher 2 km/h ..hehhehe) je pa ?el 200 km/h...vsaj po ?tevcu no. Navigacija mi je kazala 195 km/h.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Oh ja, kje so ti nedol?ni ?asi ko sem mislil, da bom z 1,1 ali 1,5 mlin?kom najhitrej?i. :hohoho: Pa da bi ga natunal pa tako naprej. fantje ?e rabite ve? konjev je dobro imeti ?e v ?tartu nekaj konkretnega. Prej ali slej vsak to dojame. Meni so lep ?as to govorili pa sem si mislil svoje ampak na koncu sem dojel, da ve?ja registracija ni ni? v primerjavi z vlo?ki ki jih je treba zmetati za toliko konjev. ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:punk: CLIO RULES :punk:

 

Oh ja, kje so ti nedol?ni ?asi ko sem mislil, da bom z 1,1 ali 1,5 mlin?kom najhitrej?i. :hohoho: Pa da bi ga natunal pa tako naprej. fantje ?e rabite ve? konjev je dobro imeti ?e v ?tartu nekaj konkretnega. Prej ali slej vsak to dojame. Meni so lep ?as to govorili pa sem si mislil svoje ampak na koncu sem dojel, da ve?ja registracija ni ni? v primerjavi z vlo?ki ki jih je treba zmetati za toliko konjev. ;)

 

 

ohhhhh symon spet filozofira? :hohoho:

banner1ydl6.jpg
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:punk: CLIO RULES :punk:

 

 

Spet neumnosti govori? :P:hohoho:

 

626 pa 231km/h???

a to prosti pad al kaj?

 

:hohoho::hohoho::hohoho:

 

No ja ?e je 2.5 je ?e mo?no a n.

 

Skratka...ka se mi je zgodil?

Kriza...Nism mogu prehitet Cliota na avtocesti. ?zmeden? HALLLO!!! CLIO!!!

 

 

Ja no kaj pa je to kaj takega ve? ma? cliote tudi ?ez 150 kon?kov.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ni bil williams...je bil ta novej? letnik...

 

Dejstvo je...da je za mene ?e Yugo45AX bil prehud. Smo ga ?gal, pa pr?l damu s po?eno dihtungo, madona...cele Bre?ce zakadil...hahaha

Problem je v tem, da ko ?tevc preide mejo 150, mi ni nikol preve?...kolk gre pa gre, ?eb ?el pa 400, bi ga ?gal pa 400...hahaha...?ala mala!

 

V glavnem...kolk pa kaj stane ma?ina? Za monta?o se bom pozanimal. Al se bl spla?a res cel avto zamenat?

Kje pa lahk dobim samo ma?ino?

Mister polizman...go get a DONUT!!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj je pa treba za ene papirje zrihtat, pri predelavi?

 

Sprememba prometne je itak samoumevna...

 

Zakaj jo pa provzaprov prodaja?

 

Allyssa...komentar leta:)

 

prodaja zato ker je avto razbil,malo bo treba bolj forum spremljat pa vse izves :P

 

 

mazdamaf311474.jpg

MAZDA POWER

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

O kaki 3.0 V6 je blo govora? Pa da jih je 5 v slo?

 

?e me spomin ne vara so ti motorji namenjeni vzdol?ni namestitivi in nimajo ni? skupnega s K serijo motorjev <_<

 

 

to so clioti in ne mazde

 

to je taksna zadeva

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDeta...mp;pageNumber=1

 

ali en model novejsi

 

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDeta...mp;pageNumber=1

smrt je dokaz da zivlenje cloveku skodi

 

5398_1.png

 

trevian

tribal wars

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Aha...razbil avto...kaj ma?ina ni ne? dobila? Po?kodbe, etc... :blink:

 

Hahaha...?e vidim, bom neki nabavu, kar mi sploh neb blo treba...hahaha!!! :danzoman:

 

Vseeno! Kaj pa pol spra?ujem take! :ouje:

 

LP

Mister polizman...go get a DONUT!!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:hohoho: sei si vidu kai ti je takrt naredu fiat tipo 1.8 16v na rudniku proti cliotu pa sploh nima? pogojev,sicer greva pa lohk probat sam da letne gume gor vr?m :danzoman:

 

Oh dragi moj un fiat ma isto konjov k jst pa 200 kil mn ;) Pa ?e to je italjan k leti ne pa francozi no ja vrjamem pa da not dobr di?i :ph34r:

Ti jih ma? pa ?e zmer 20 mn al clo ve??Sam da nou tud teb auspuh odpadu :hohoho::hohoho::hohoho::D

 

P.S. pa ne zdej spet popizdit k te sam zajebavam !!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.