Skoči na vsebino

nabrana cev je po?ena..


Priporočeno sporočilo

naredi tak kot je tich reku,namesta alu lahk uzame? tankoplastni rostfrai,pa silikonske gume in mal zimprovizira?!

 

Zadeva je cenej?a kot sama guma ,pa ?e lep?e zgleda!!

meni je tudi po?ila ta guma in sm na enak na?in se re?il problema!! :bravo:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ce kupis stiri gume za avto in to dobre, placas 4x toliko vsako leto. Ker dobre gume so mehke in se kar hitro obrabijo.

 

Medtem ko se taka guma menja enkrat na 200.000 ali 300.000 km.

 

Benza se toliko skuri v 2., 3. tednih pa se nihce ne vozi z bicklom zaradi tega.

 

kak smo pametni,ti kar kupuj gume vsako leto,jaz vozim vsaj tri leta gume pa nisem med pocasnimi te si ti pravi divjak ki za gume dela,pa nene vec nekaj z nekimi primerjavami ven hodi in izracuni,raje za sebe drzi eni pac nimajo denarja na pretek in treba vsaki euro obrnit pametno

 

 

mazdamaf311474.jpg

MAZDA POWER

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kdor nima denarja na pretek ne kupuje rabljenega avta z 2.0 motorjem, ki je stal takratnih 70.000DEM, dandasnja cena novega upostevajoc inflacijo bi bila prek 30.000EUR.

 

Cena za rezervni del je v primerjavi z denarjem, ki gre (recimo) za gorivo zanemarljiva. Ali pa za obvezno zavarovanje prek 100KW avtomobila.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Prosim ?e neha? v prazn ropotat,?lovek pra?a za gumo ,in ?lovek dobil informacije v odgovorih!

Lahko pa? naredi to z inprovizacijo za cca 25? lahko pa kupi orginal ,kjer je cena 3- 4x od cenej?e opcije.

 

Odlo?il se bo pa uporabnik sam, kaj je zanga bol pomembno,oz. dostopno!!!

Lhko pa zarad mene tud kje rabljeno dobi!

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

a lahko neha? o dnarju in vsem ostalim,ko bo? mel tak problem bo? pa? ti ?ov in kupil orginal cev!

Ne pa nabijat o vsem mogo?im no :angry:

 

Sm napisal ?e ho?e bo kupu orginal ?e ne pa ne !

Povedali smo mu mo?no cenej?o re?itev problema!

 

je tako?

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ta cev je na mojem avtu crknila pred priblizno 9 leti. Zamenjal sem jo z originalno in se sedaj dela brez tezav. Izgleda da je prva vgradnja slabsa od nadomestnega dela.

 

:bravo: Ve?krat se je ?e tako izkazalo, pri razli?nih delih. :bravo:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Fora je da da tale guma ni vredna tega denarja, toliko stane samo zato ker se ne uni?i tako pogosto. ?e bi imel pej?ek isto gumo na motorju bi stala 10 EUR ker je pa xedos mora pa biti 200 EUR?In to samo zato ker naj bi bil tisti ki je tak?en avto kupil poln denarja. Pa? tukaj slu?ijo prodajalci. Bolj bi se lahko sekiral ?e bi za tak?en avto kupil 4 nalite gume by Alpetour ipd., ker v tem primeru bi hotel zadostiti samo bedasti zakonodaji, bila bi pa vpra?ljiva varnost. V tem primeru bi se strinjal da je bolje da se tak?en avto proda.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Fora je da da tale guma ni vredna tega denarja, toliko stane samo zato ker se ne uni?i tako pogosto. ?e bi imel pej?ek isto gumo na motorju bi stala 10 EUR ker je pa xedos mora pa biti 200 EUR?In to samo zato ker naj bi bil tisti ki je tak?en avto kupil poln denarja. Pa? tukaj slu?ijo prodajalci. Bolj bi se lahko sekiral ?e bi za tak?en avto kupil 4 nalite gume by Alpetour ipd., ker v tem primeru bi hotel zadostiti samo bedasti zakonodaji, bila bi pa vpra?ljiva varnost. V tem primeru bi se strinjal da je bolje da se tak?en avto proda.

 

BTW. Alpetour je druga firma, mislis verjetno Alpetour-Bandag aka BHS. <_<

 

Si predstavljate kak?na bi bila nataliteta v slovenji, ?e bi bli kondomi tako dragi, bi se samo bolje stoje?i(s polnimi denarnicamai) ?gali in ne mno?ili. :D

 

Pa nehajte jamrat, kar je treba je treba, ?e je treba evo ?astim 10? sam da bo mir.

 

ps. Ko pa za vikend zagonimo 100e pa ni prioblem pa ?eprav traja samo 2-3dni, guma pa bo spet za vsaj 8-10 let ?? Ne razumem takih. :ne vem:

 

Pa ?e tole: " Brez ni? ni ni?."

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.