Skoči na vsebino

"Kondomi" za lu?ke v armaturki


Priporočeno sporočilo

Zdravo.

 

Ravno danes sem zamenjeval lu?ke za osvetlitev ?tevca in srednje konzole. Na teh lu?kah so nekak?ne gumice oziroma "kondomi" :D. Zanima me ?e kdo ve, kje bi lahko to kupil? Razen na servisu seveda. Ali pa ?e kdo ve kako se temu to?no re?e. Nekaj sem iskal po e-bayu vendar nevem kako naj napi?em.

 

Hvala.

it's better to let someone think you're an idiot then to open your mouth and prove it

32888_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Te 'kondom?ke' dobi? v BTC-ju v ve?ih trgovinah z avtodeli. Mislim, da jih imajo tudi v A3Mju. Samo tolk, da ve?. da kmalu zbledijo-zgubijo barvo...tko, da ne priporo?am. Bolje je kupiti nove ledice v barvi, ki si jo ?eli?.

Sex, V6 and Rock 'N' Roll

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hvala lepa za napotek. Pri A3M jih imajo res na zalogi. Vzel bom pa te, ker so tak?ni kondom?ki bili ?e v ?tevcu in pri A/C konzoli.

it's better to let someone think you're an idiot then to open your mouth and prove it

32888_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.