Skoči na vsebino

Mazda 6 ?aromet


Priporočeno sporočilo

en quick question

 

 

A slu?ajno kdo ve a je prvi ?aromet (komplet lu? brez ?arnic) pri ?estki enak tako pri klasi?ni halogenski osvetlitvi kot pri xenonu?

 

Logi?no bi bilo, da je ampak pri japoncih nikoli ne ve?.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

en quick question

A slu?ajno kdo ve a je prvi ?aromet (komplet lu? brez ?arnic) pri ?estki enak tako pri klasi?ni halogenski osvetlitvi kot pri xenonu?

 

Logi?no bi bilo, da je ampak pri japoncih nikoli ne ve?.

 

Kukr jaz vem je razlika samo v tem da ima balast odspodaj gor pri?raufan, pri teh z orođinal xenonom, navadna pa tega nima, pa vpetje ?arnice ja popolnoma druga?no, xenon ima na neko "matico" navadna pa na "?i?ko" ki jo zapne? ?ez natavek.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kukr jaz vem je razlika samo v tem da ima balast odspodaj gor pri?raufan, pri teh z orođinal xenonom, navadna pa tega nima, pa vpetje ?arnice ja popolnoma druga?no, xenon ima na neko "matico" navadna pa na "?i?ko" ki jo zapne? ?ez natavek.

 

hmmm... po tej logiki verjetno ne more? zamenjati ?arometov med sabo (zaradi navoja?)

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To?no tako, ni samo navoj, ampak komplet sistem vpetja ?arnice. :(

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj si mislil kupit lu? iz druge roke? :whatever:

 

aha... od karambola sem nakanadno ugotovil, da je na notranji strani malce po?ilo steklo. Od zunaj se ne vidi in verjetno bo dovolj, da dam mal prozornega silikona gor, da ne bi voda notri tekla. Me je pa zanimalo zato, ker lahko dobim lepo ohranjen rabljen ?aromet za 60-80?. Ampak ?al so vsi navadni. :(

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

aha... od karambola sem nakanadno ugotovil, da je na notranji strani malce po?ilo steklo. Od zunaj se ne vidi in verjetno bo dovolj, da dam mal prozornega silikona gor, da ne bi voda notri tekla. Me je pa zanimalo zato, ker lahko dobim lepo ohranjen rabljen ?aromet za 60-80?. Ampak ?al so vsi navadni. :(

 

Oba zamenja? pa je + xenon po izbiri pa je. :D

 

Sicer pa nima? ti zavarovanih svetlobnih teles ?

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

aha... od karambola sem nakanadno ugotovil, da je na notranji strani malce po?ilo steklo. Od zunaj se ne vidi in verjetno bo dovolj, da dam mal prozornega silikona gor, da ne bi voda notri tekla. Me je pa zanimalo zato, ker lahko dobim lepo ohranjen rabljen ?aromet za 60-80?. Ampak ?al so vsi navadni. :(

 

Probaj z silikonom,?e bo v redu bo,?e ne pa re?uje? pozneje.Silikon dela ?ude?e. ;)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.