Skoči na vsebino

Napisi, logoti, ...


Kuscar

Priporočeno sporočilo

Oj!

 

Ima kdo kako idejo ali link kjer bi se dalo kaj zanimivega prevesti v Japonske ?rke in si narest originalni logo za nalepko. Kolega ma firmo pa bi mi gratis postajliral avto v zameno da ga parkiram zraven njegovega ?tanta na par avto?ovih...

 

Zamislil sem si kaj v ?rnih odtenkih po bokih avta - kak zoom-zoom ali kaj bolj eksoti?nega - pa v japonskih ?rkah. Sem iskal po netu pa karkoli takega sem na?el samo na Japonskih straneh - in pol nisem vedel kaj sploh pi?e...d ane bi slu?ajno mel kako bedarijo napisano samo zato ker so pa? ?rke lepe :P

 

Lp Kuscar

5578_1.png
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Oj!

 

Ima kdo kako idejo ali link kjer bi se dalo kaj zanimivega prevesti v Japonske ?rke in si narest originalni logo za nalepko. Kolega ma firmo pa bi mi gratis postajliral avto v zameno da ga parkiram zraven njegovega ?tanta na par avto?ovih...

 

Zamislil sem si kaj v ?rnih odtenkih po bokih avta - kak zoom-zoom ali kaj bolj eksoti?nega - pa v japonskih ?rkah. Sem iskal po netu pa karkoli takega sem na?el samo na Japonskih straneh - in pol nisem vedel kaj sploh pi?e...d ane bi slu?ajno mel kako bedarijo napisano samo zato ker so pa? ?rke lepe :P

 

Lp Kuscar

 

 

Hey,

 

jest sm na?la naslednje:

?e bi imel svoje ime (verjetno verzijo v AN)

http://japanesetranslator.co.uk/your-name-in-japanese/

 

 

tukaj pa

http://spencer.blackmarket.net/japanese_helper.asp

 

in ko vtipka? v oken?ek, se ti takoj zgoraj poka?e pismenka, ekola primer na slikci....je pa v AN!

 

 

 

 

fajn zrihtaj! :)

KAtpost-1200-1205934780_thumb.png

The sun always shines...all it takes is 4 you to look through the clouds....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hey,

 

jest sm na?la naslednje:

?e bi imel svoje ime (verjetno verzijo v AN)

http://japanesetranslator.co.uk/your-name-in-japanese/

tukaj pa

http://spencer.blackmarket.net/japanese_helper.asp

 

in ko vtipka? v oken?ek, se ti takoj zgoraj poka?e pismenka, ekola primer na slikci....je pa v AN!

fajn zrihtaj! :)

KAtpost-1200-1205934780_thumb.png

 

 

uuuu hvala Catya - bom nalimal ka?no slikco ko bo narejeno :bravo:

 

Lp Kuscar

5578_1.png
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

http://spencer.blackmarket.net/japanese_helper.asp

 

Na tem linku mi me?e ven samo vejice, pike, itd...lo?ila skratka...ne?, kar bi blo podobnega tradicionalni pisavi, ali kaligrafiji.

 

Ka je mrbit zato, ker nimam in?taliranih jap.znakov v wordu?

Mister polizman...go get a DONUT!!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

http://spencer.blackmarket.net/japanese_helper.asp

 

Na tem linku mi me?e ven samo vejice, pike, itd...lo?ila skratka...ne?, kar bi blo podobnega tradicionalni pisavi, ali kaligrafiji.

 

Ka je mrbit zato, ker nimam in?taliranih jap.znakov v wordu?

 

 

mislim, da nima veze to....a to ?e na strani tako ven me?e? poskusi lihk s prvega posta, jest sm notr ene par besed v AN napisala pa dela....

primer z besedo “literature“ (jbg, se ravno to u?im haha)

aja v wordu pa mora? po?rnit, ker je beseda v beli barvi ?e kopira? s spletne strani. Mo?no pa je tud, da rabi? pisavo kak?no, seveda...

emmmm aja, pa jest mam MAC-a mogo? zato vse dela hehe (sori mal sm zlobna)post-1200-1206046622_thumb.png post-1200-1206046639_thumb.png

 

upam, da bo pomagal! :)

 

Tvoje, ker sm se zarad tebe spomnu :P

 

oooooooo :rozico:sramezljiv

 

 

no, karkoli ?e bo-sj ve?-FOOOTKOOO!! :)

The sun always shines...all it takes is 4 you to look through the clouds....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Catya je pa snob :P:P

 

:hohoho:

 

a zaradi MACa? Jaz bi rekel prej pametna. :P

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ま - ali je to prava pismenka za napis mazda? Da mi ne bo pol pisala kaka bedarija na avtu... :P

 

pojma nimam... imam pa pisavo KANJI:

Mazda v KANJI:

post-11-1206125288_thumb.jpg

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

a zaradi MACa? Jaz bi rekel prej pametna. :P

 

:ljubezen::rozico:

 

Zakaj ?e? :ne vem: :hohoho:

 

sorry zaj malo off topic ampak ajde:

ker uporabljam nekaj, kar dejansko DELA, me ra?. ni ?e nikol pustil na cedilu odkar ga imam (ve? kot 1 leto),

je super za uporabo, ima vgrajeno vse kar rabi?, ?e ve?, ima super vgrajene zvo?nike, daljinca , lahko delam screenshote to?n tolk velike kot jih rabim (primeri v temu postu) , ima super programe itd itd...pa ko ga pri?ge? se ne nalaga 9742918479182471 minut in virusov ni. ?e kaj? :) aja pa super izgleda hehe....

 

pa nisem snob, samo nimam denarja da bi kupovala stvari, ki kmalu ne delajo ve? tko k je treba :)

The sun always shines...all it takes is 4 you to look through the clouds....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sorry zaj malo off topic ampak ajde:

ker uporabljam nekaj, kar dejansko DELA, me ra?. ni ?e nikol pustil na cedilu odkar ga imam (ve? kot 1 leto),

je super za uporabo, ima vgrajeno vse kar rabi?, ?e ve?, ima super vgrajene zvo?nike, daljinca , lahko delam screenshote to?n tolk velike kot jih rabim (primeri v temu postu) , ima super programe itd itd...pa ko ga pri?ge? se ne nalaga 9742918479182471 minut in virusov ni. ?e kaj? :) aja pa super izgleda hehe....

 

pa nisem snob, samo nimam denarja da bi kupovala stvari, ki kmalu ne delajo ve? tko k je treba :)

 

?e vedno OFF - nisem mislil odgovarjati ampak tvoj zadnji stavek je pa res tak, da je treba te MAC dogme malo raz?istiti. :P

 

To da PC ne deluje MAC pa deluje je propaganda, ki jo MAC userji trosite vsepovprek. Seveda je v PC svetu to bolj izra?eno saj PC-je uporabljajo ?ist vsi vklju?no s tistimi, ki jim je ra?unalnik ?panska vas in na njem ve? ali manj uporabljajo nau?ene gibe. MAC userji so pa ljudje, ki imajo v veliki ve?ini kar dobro vedenje o ra?unalnikih in tudi vejo kaj na njemu pritisniti in ?ese ne, da bo ma?ina delovala tudi v prihodnje.

 

PC-je imam od leta 1993 in v tem ?asu prakti?no nisem imel nekih ve?jih problemov. OK, ena crknjena plata in dva CD-roma ter en RAM... Za 14 let uporabe raznoraznih PC-jev je to ugoden podatek.

 

Kar se SW-ja ti?e je pa tako, ve? kot programja navle?e? gor ve? ima? mo?nosti, da bo kaj ?lo narobe. Pri PC to sploh ni problem saj je programja vsaj 100x ve? kot na MAC-u.

 

Virusi: ?e bi se vsi uporabniki PC-ev logirali kot userji (ne kot admini) bi tudi virusi bili po?asi zgodovina. Tako so/smo pa vsi ve? ali manj vedno administratorji na svojih ma?inah in takrat je ob nepravilni za??iti lahko tudi te?ava. Zakaj je tako - preberi prvi odstavek.

 

Super vgrajeni zvo?niki ne obstajajo - obstajajo pa samo vgrajeni zvo?niki ali pa super samostojni zvo?niki. Vsak audiofil ti bo to povedal.

 

Daljinec - moj prenosnik Packard Bell ga ima serijsko in je shranjen v odprini za PC card, druga? imam pa ?e dva za enga stacionarca v lj in za enga na dolenjskem,

 

Screenshot - screenshot je vedno in natan?no toliko pixlov velik kot je resolucija ekrana. Tukaj ne more? izbirat pa tudi, ?e ho?e?. Za ve?anje ali manj?anje pa? uporabi? resize slike ali pa spremeni? DPI, ?e potrebuje? zadevo za tisk.

 

Super programi - hmmm, kot da jih na PC-ju ni ... ogromno jih je in to odli?nih

 

Dol?ina nalaganja sistema - ?e ima? ma?ino spucano in brez nalo?ene nepotrebne navlake je tudi PC hiter kot strela. ?e se meni ne nalo?i v roku 30 sec iz stanja ugasnjenosti s takoj naredim check sistem in po?istim register. Druga?e pa ima tudi PC t.i. stanje Hibernacije, kjer si posname sliko stanja v memoriji in zadeva se dvigne s svetlobno hitrostjo 10 sekund.

 

V glavnem z ni?emer me nisi prepri?ala, da je MAC toliko bolj?i, da je treba to naglas razlagat in da mi to razlaga skoraj ?isto vsak MAC user na katerega naletim, zraven pa joka, da ne more uporabljati e-banke Proklik na MacOS-ju. Seveda lahko, samo razvijalcu programske opremo bo treba pla?ati, da prevede program za ta sistem. No biggie, samo 100.000? pa jo ma. :D

 

Da ne bo? mislila, da se ho?em kregat pa prepri?evat v nasprotno saj tako ena kot druga platforma imata prednosti in slabosti in zmagovalca tukaj ni je pa res, da probate MACovci nekako sami sebi opravi?iti vi?je stro?ke pri nakupu in uporabi MAC ra?unalnikov.

 

?e 1x sorry za OFF

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e vedno OFF - nisem mislil odgovarjati ampak tvoj zadnji stavek je pa res tak, da je treba te MAC dogme malo raz?istiti. :P

 

To da PC ne deluje MAC pa deluje je propaganda, ki jo MAC userji trosite vsepovprek. Seveda je v PC svetu to bolj izra?eno saj PC-je uporabljajo ?ist vsi vklju?no s tistimi, ki jim je ra?unalnik ?panska vas in na njem ve? ali manj uporabljajo nau?ene gibe. MAC userji so pa ljudje, ki imajo v veliki ve?ini kar dobro vedenje o ra?unalnikih in tudi vejo kaj na njemu pritisniti in ?ese ne, da bo ma?ina delovala tudi v prihodnje.

 

PC-je imam od leta 1993 in v tem ?asu prakti?no nisem imel nekih ve?jih problemov. OK, ena crknjena plata in dva CD-roma ter en RAM... Za 14 let uporabe raznoraznih PC-jev je to ugoden podatek.

 

Kar se SW-ja ti?e je pa tako, ve? kot programja navle?e? gor ve? ima? mo?nosti, da bo kaj ?lo narobe. Pri PC to sploh ni problem saj je programja vsaj 100x ve? kot na MAC-u.

 

Virusi: ?e bi se vsi uporabniki PC-ev logirali kot userji (ne kot admini) bi tudi virusi bili po?asi zgodovina. Tako so/smo pa vsi ve? ali manj vedno administratorji na svojih ma?inah in takrat je ob nepravilni za??iti lahko tudi te?ava. Zakaj je tako - preberi prvi odstavek.

 

Super vgrajeni zvo?niki ne obstajajo - obstajajo pa samo vgrajeni zvo?niki ali pa super samostojni zvo?niki. Vsak audiofil ti bo to povedal.

 

Daljinec - moj prenosnik Packard Bell ga ima serijsko in je shranjen v odprini za PC card, druga? imam pa ?e dva za enga stacionarca v lj in za enga na dolenjskem,

 

Screenshot - screenshot je vedno in natan?no toliko pixlov velik kot je resolucija ekrana. Tukaj ne more? izbirat pa tudi, ?e ho?e?. Za ve?anje ali manj?anje pa? uporabi? resize slike ali pa spremeni? DPI, ?e potrebuje? zadevo za tisk.

 

Super programi - hmmm, kot da jih na PC-ju ni ... ogromno jih je in to odli?nih

 

Dol?ina nalaganja sistema - ?e ima? ma?ino spucano in brez nalo?ene nepotrebne navlake je tudi PC hiter kot strela. ?e se meni ne nalo?i v roku 30 sec iz stanja ugasnjenosti s takoj naredim check sistem in po?istim register. Druga?e pa ima tudi PC t.i. stanje Hibernacije, kjer si posname sliko stanja v memoriji in zadeva se dvigne s svetlobno hitrostjo 10 sekund.

 

V glavnem z ni?emer me nisi prepri?ala, da je MAC toliko bolj?i, da je treba to naglas razlagat in da mi to razlaga skoraj ?isto vsak MAC user na katerega naletim, zraven pa joka, da ne more uporabljati e-banke Proklik na MacOS-ju. Seveda lahko, samo razvijalcu programske opremo bo treba pla?ati, da prevede program za ta sistem. No biggie, samo 100.000? pa jo ma. :D

 

Da ne bo? mislila, da se ho?em kregat pa prepri?evat v nasprotno saj tako ena kot druga platforma imata prednosti in slabosti in zmagovalca tukaj ni je pa res, da probate MACovci nekako sami sebi opravi?iti vi?je stro?ke pri nakupu in uporabi MAC ra?unalnikov.

 

?e 1x sorry za OFF

 

jao mene, kak?en esej :) ej, sj tole je ?ist osebna izku?nja, odgovor pa? na opazko, tko da ima itak vsak svoje prepri?anje-aja glede e-bank jest pa uporabljam 2, ?ist brez te?av, tko da nimam tud ene pripombe....

 

no vredi, namo bec off-topiciral....gremo na en pirh rajs :)

The sun always shines...all it takes is 4 you to look through the clouds....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

MAC je ql ?e ga uporablja? kot dlan?nik...

 

?e navaden uporabnik bi po 1 tednu naletel na zelo butaste te?ave.

 

Najbolj osnova...ne more? ozna?it 1 zip in re?t extract, ampak vsakega posebej...itd

 

Da ne govorim o resnem delu s CATIO, SolidWorksom, Matlabom, ANSYSom itd...

 

Dobro nalo?en XP/VISTA naredi svoje. Ampak znat ga dobro nalo?it pa tudi ni simpl. :P

:)
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dobro nalo?en XP/VISTA naredi svoje. Ampak znat ga dobro nalo?it pa tudi ni simpl. :P

 

To?no tako, za to je potrebno kar nekaj prakse. :bravo:

 

Pa Boss, vista se za?ene prej kot se monitor k seb sprav to se pravi manj kot 5 sekund. :bravo:

 

?eprav roko na srce tud MAC ni slab, pa ?eprav ima smo opercijki sitem druga?en, kot linux, hardver pa je tako ali tako isto sranje, samo lep?e je zapakirano.

?e bi se jaz odlo?al za MAC-a, bi ga vzel brez OP sistema oziroma z visto. :ne vem:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sorry zaj malo off topic ampak ajde:

ker uporabljam nekaj, kar dejansko DELA, me ra?. ni ?e nikol pustil na cedilu odkar ga imam (ve? kot 1 leto),

je super za uporabo, ima vgrajeno vse kar rabi?, ?e ve?, ima super vgrajene zvo?nike, daljinca , lahko delam screenshote to?n tolk velike kot jih rabim (primeri v temu postu) , ima super programe itd itd...pa ko ga pri?ge? se ne nalaga 9742918479182471 minut in virusov ni. ?e kaj? smile.gif aja pa super izgleda hehe....

 

Men ti japonski hireoglifi na doma?em ra?unalniku delujejo BP, torej sem skoraj 99% da je problem v winsih - nima? nalo?enih dodatkov za jezike (v win2000 ima? to v control panel/regional options in takoj pod prvim zavihkom General ima? spodaj meni v katerem pregleduje? katere jezike ima? nalo?ene (arabic, armenian, baltic....japanese...itd))

post-629-1206293604_thumb.jpg

 

probaj obkljukat vse in klikni apply (potreboval bo? ?e cd od winsov), pa potem sporo?i kak?na je situacija.

za winxp se mi pa zdi da mora biti podobno, nekje v control panelu mora? imeti te nastavitve.

 

-------

no zdej pa ?e malo offtopica za macove pripadnike:

- "nekaj kar dejansko dela" - ne vem kaj ?teje? pod to, programsko ali hardversko..

programsko-res da se windowsi znajo obesit ampak se da pre?vet (se mora? pa? navadit), ?eprav mene v ve? kot petih letih(brez ponovnega nalaganja,..) win2000 ?e niso pustili na cedilu...

hardversko-(potrkam po glavi) mi zaenkrat tudi delujejo ?e vse komponente..

 

- "super zvo?niki" - ?e jih primerja? z ostalimi zvo?niki na notebookih nimam kej dost za pripomnit, ker itak so tam zato da si lahko zavrti? par komadov, za ostalo pa sigurno potrebuje? zunanje zvo?nike..

 

- "daljinec" - to je pa ?e luksuz :) se ga vseeno da dokupit, tako kot tudi softver..res pa je da je mac narejen za grafiko in ostali luksuz tak da tu nimam kej za povedat..

 

- "screenshoti" - spet ne bom pametoval ker nisem uporabnik maca, sem pa zasledil da ima? pri macu zelo dobre funkcije pri teh zadevcah..torej mu dam velik + :)

 

- "super programi" - odvisno za katero stvar jih potrebujes, sem pa 100% preprican da je za windowse ve? programov kot za maca (pomojem da zato ker je ve? uporabnikov winsov :unsure: )

 

- "pri?iganje" - tako kot je ze boss napisal, ?e nima? 329874435miljonov nepotrebnih programov in dodatkov nalo?enih, se dovolj hitro nalo?ijo...

 

- "virusi" - predvidevam da zato ker spet ni toliko uporabnikov maca

- itn..................

 

super izgled pa kakor za koga ane, meni se gre bolj za funkcionalnost ter vzdr?ljivost...tak da kar prisegam na ibme :) sicer pa kakor za koga - sto ljudi sto ?udi

 

pa ne da bi hvalil windowse, ampak ?e drugega ni se je treba tudi s tem zadvovoljit :)

 

 

lp

"It is not necessary to change. Survival is not mandatory."
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dej nehite s temi screenshoti, pri windows pritisne? tipko PRINT SCREEN in po?aka? sekundo, potem odpre? Microsoft office picture manager (ali pa kter koli drug program, photoshop, corel,...) in v meniju izbere? paste, potem jo samo shrani?, lahko pa jo ?e obre?e? in vse ostalo kar ho?e?. Je lahko enostavneje ? :blink:

 

 

 

Sicer pa je tudi tako , da tako ali tako vse pla?a?, in glede na ceno bi mi lahko pral tudi misli. <_<

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.