Skoči na vsebino

Dve majhni stvarci


jossgood

Priporočeno sporočilo

Pozdrav vsem,

 

Minilo je skoraj dve leti, odkar sem se zadnji? oglasil na tem forumu in sicer s to temo:

http://www.mazda-si.net/index.php?showtopic=2252

(saj ne, da bi bil ne vem kako aktiven:)

 

Nekaj ?asa za tem sem ?e bil na forumu in prebiral sporocila, a kaj, ko sem si s tem le lu?te nabiral.

Vmes se je pa? odvijalo ?ivljenje...

...sedaj pa sem ?e pol-leta ponosni lastnik 323F (l.99) -- kdor ?aka, do-?aka :) in, kot verjetno vsi vi, prav u?ivam v tem.

 

Pa da ne bom preve? pel, bi postavil kar dva vpra?anja:

(avto sem kupil od "ziher" osebe, ohranjenega, 110.000 km, vse kot mora biti).

 

1. za??itni pleh (?eprav to naj ne bi bil pleh, aluminij ali sli?no, ampak nek drug material) med rezervarjem in cevjo ispuha se mi je na eni strani odlomil in med vo?njo se pa? ?uje "rajsanje". Mehanik mi je zagotovil, da se ta pleh le dol odlomi do konca in da ne bo nobenega problema... sem res lahko brez te za??ite?

 

2. do sedaj mi je 3x v pol leta rahlo zaropotalo pri po?asnem zaviranju. 1x se je celo ?ulo, kot da bi se iz "celindra" spustil luft. Sedaj ?e en cajt ni? nisem sli?al. En mehanik pravi, da mi verjetno ABS prej zagrabi in da to ni problem... je to lahko res?

(aja, lu?ka za ABS se, na armaturni plo??i, ne pri?ge).

 

?e mi kdo lahko svetuje (pomaga), verjamem, da ste to vi.

Thanx!

 

jossgood

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lu?ka za ABS se pri?ge samo ko da? kontakt, pa ?e se ne motim ne pi?e ABS ampak je nek avtek na rumeni podlagi. Pri zaviranju pa se samo sli?i ropotanje in malo "miga" pedal za zavoro.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

meni je pri zaviranju ropotala stabilizatorska povezava... ampak tisto je ropotalo tudi po jamah in neravninah

 

 

kar se pa pleha ti?e, pa se na?eloma lahko odlomi, ali pa enostavno z nekaj plehnatimi nosilci nazaj pritrdi...

ni neka znanost :) ?e je pleh med auspuhom in rezervoarjem, bi ga jaz z nosilci nazaj pritrdil

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.