Skoči na vsebino

My new ride..


qwerty

Priporočeno sporočilo

Labi da ni ta tvoja koda koda barve od mazde, ne pa ta ki je v prometni?

 

Ker tovarni?ka koda moje rde?e je SQ v prometni je pa S3M

 

No to mas pa prav...ne vem kaj mi pise na prometni, govoril sem pa o mazdini kodi.

No evo "skrekal" si :bravo:

Torej, fabrika ima eno kodo, prometna drugo.

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 93
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

No to mas pa prav...ne vem kaj mi pise na prometni, govoril sem pa o mazdini kodi.

No evo "skrekal" si :bravo:

Torej, fabrika ima eno kodo, prometna drugo.

 

Ja,to tudi pri meni dr?i. :D Samo pitor si z to kodo v prometni, bore ni? ne pomaga.Vedno gleda po kodi od Mazde(v Katalogu ima te mazdine kode,ki so nekatere enake tudi za Ford).

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Malo nas je res zaneslo,ja. :P:P:P Druga?e pa-najs motorin z temi nalepnicami. :bravo:

 

jp :bravo: poleti razmi?ljam samo ?e da bom nabavil en stage6 izpuh samo zaradi ve?je preto?nosti motorja :bravo: 100? pa pride nakaj tak?nega za moj motor :rispekt:

 

aja pa motor je regitriran, barvo so popravl pla?al smo pa 52? z popustom B)

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jp :bravo: poleti razmi?ljam samo ?e da bom nabavil en stage6 izpuh samo zaradi ve?je preto?nosti motorja :bravo: 100? pa pride nakaj tak?nega za moj motor :rispekt:

 

aja pa motor je regitriran, barvo so popravl pla?al smo pa 52? z popustom B)

 

Samo pazi,da ga ne bo? kaj friziral preve?(spreminjal kon?no in podobne stvaritve).Tukaj pri nas na obali so zdej te dni zasegli kar lepo ?tevilo predelanih skuterjev in motorinov.Pamet v glavo in po predpisih...

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Samo pazi,da ga ne bo? kaj friziral preve?(spreminjal kon?no in podobne stvaritve).Tukaj pri nas na obali so zdej te dni zasegli kar lepo ?tevilo predelanih skuterjev in motorinov.Pamet v glavo in po predpisih...

 

auspuh pride pa konec tuninga :P

omejavalec bo montiran, da ko bom hotel ne bo presegel 45km/h ;)

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Lepo si to naredo :bravo: ?e ena stvar ki bo 100% polep?ala motor je barvanje feltn. Jest ti priporo?am mat ?rno ker bo res noro izpadlo :bravo:

 

Jest sm mojga komlet cevga pre?trihav v mat ?rno, iz feltnami vred, samo zavorne ?eljusti v rde?o, in auspuh u sivo in zgleda res noro :ph34r:

Je pa kar nekaj dnarja vlo?enga not, sam glede na to da ma nore pospe?ke in kon?no 110kmh mi ni ?al :bravo:

Uglavnem je notr vse od Polinija(variomat, sklopka, cilindr 70cmm, bat,...), razn gred je od mallossi.

Gor je leovince izpuh RR. In verjetno sm ?e kej pozabu :) Folk sam gleda ko prehitim avto ki vozi 90khm zadej pa rumeno tablico :jupiii:

Zvok je res nor, niti mal podobn drugim sesavcom :bravo: Dere se tolk da se ga 1km dale? sli? :bravo:

Drga? je pa glih danc ?el na tehni?ni :D sm se prpelev do tehni?nga vsi sam gledal kwa tolk ropota. Pol sm pa sam reku, a boste nrdil al morm drgam pelet? So rekl sam nej ga na stran zapelem pa papirje dam, ga niso nit pogledal, tako da tehni?ni opravljen brez problema :jupiii:

 

Evo dve stare slikce(nove ?e pridejo):

post-798-1211536232_thumb.jpgpost-798-1211536247_thumb.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Pa? motor naenkrat ne gre ve? kot 25-30kmh :( za?ne trokirat ko dose?e to hitrost... sve?ka je vredu, fergazor sm vse tri lukne oz. dize spucal,... kaj bi ?e lahko bilo.. :( motor sm na mestu gonil do konca in ?telal ferg un ?ravfek da vidim kje bi mo? dobil pa le v skrajnih to?kah ugasne :( POMO? :(

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A ti je kak?na ?lehtnoba kak?no pizdarijo v tank zlila? Si preve? hrupa delal pa te jenekdo imel poln kufer. :ne vem:

 

Ne vem no, jaz bi benz filter spucal, spraznil tank in nato?il sve?e gorivo. Potem pa poglej, ?e ti mogo?e kaj na kablu za sve?o prebija. Lahko ti pa tudi kak?na vlaga nagaja, glede na to, da ?e nekaj dni pada.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ja jz bom danes sve?ko menjal pol se bom pa igral z ?ravfon za luft ?telat <_< sam kje bi lahko bla vlaga ?e je cel ferg spucan z dizo vred, bencin je bil med obnovo vn zlit spucan tank pa nov agipov benz + agipova sintetika noter :whatever: kok pa vem da mi kabl kje prebija? :ne vem:

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sli?at bi moral iskro, ki prebija. Kdaj se ti je to za?elo dogajati? A zdaj ko je fajhtno, al ?e prej?

 

Poglej a je sve?a kaj ?udno zapacana pa a se ti zelo kadi zadaj. Kaj pa zaug (ne vem a majo te zadeve ?e ro?nega al je ?e avtomatski), mogo?e ti ne deluje v redu in ti fila prebogato me?anico (goriva glede na zrak) pa ga zato du?i. :ne vem:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

fora je bla da je motor dobil premalo lufta in nwm zakaj :blink: smo dal filter dol in glej ga zlomka motor potegnil 50 :blink: pol smo dal pa ?portn filter gor pa zgleda da dobiva ma?ina preve? lufta al pa mam ferg u kurc...u :hohoho:

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?ak mal, kak filter ima? zdej gor in kak je bil prej gor?

Dvotaktni motorji rabijo nekaj upora pri sesanju v valj, da ne odnese vse me?anice naprej v izpuh

 

Al pa mal kontra upora v auspuhu, pa je tud ql.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?ak , a jaz klele kaj ne razumem... a po menjavi filtra ni ?el nikamor, al kaj? Ker kakor sem dojel ni naredil ni? pa kar naenkrat ni ve? ?lo nikamor. :ne vem:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hm...

prej sm mel navadn airbox in motor ni ?el nikamor <_<

nato smo dal pa airbox dol pa za?ravfal luft in je motor peljal ko marija :bravo:

pol smo dal pa ?prtni filter pa ?e mal preve? lufta v ma?ino vele?e ker ga na koncu du?i..

tko da motor bo dobil malenkost ve?jo dizo :bravo:

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hm...

prej sm mel navadn airbox in motor ni ?el nikamor <_<

nato smo dal pa airbox dol pa za?ravfal luft in je motor peljal ko marija :bravo:

pol smo dal pa ?prtni filter pa ?e mal preve? lufta v ma?ino vele?e ker ga na koncu du?i..

tko da motor bo dobil malenkost ve?jo dizo :bravo:

 

Tako se dela, jaz sem pri svoji RS 50 - Race kit 16 km :bravo: , menjal dizo pri vsaki spremembi temperature zraka (do 10 stopinj ena diza do 20 stopinj druga tretja pa je bila od 25 do 40 stopinj), ?e temperatura, s ?emer je povezana gostota zraka, ni prava diza naredi pravo me?anico, tako da moped dela tako kot mora. :D

Samo poraba(Boss nimam ve? tega mopeda :( ), je pa bila od 9 litrov naprej. sramezljiv

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tako se dela, jaz sem pri svoji RS 50 - Race kit 16 km :bravo: , menjal dizo pri vsaki spremembi temperature zraka (do 10 stopinj ena diza do 20 stopinj druga tretja pa je bila od 25 do 40 stopinj), ?e temperatura, s ?emer je povezana gostota zraka, ni prava diza naredi pravo me?anico, tako da moped dela tako kot mora. :D

Samo poraba(Boss nimam ve? tega mopeda :( ), je pa bila od 9 litrov naprej. sramezljiv

 

kolega ?akam da zmiga svojo ri... pa mi ve?jo dizo prinese :D

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tjuning. :P Itak, ?ele zdaj mi je kapnilo, da je imel Yavarye svoje ?ase nekaj podobnega pa je menda ?lo kot sneta sekira. Samo toliko, za namig na koga se obrni po nasvete.

 

Ja ?e tista njegova rumena zadeva leti k nora :bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.