Skoči na vsebino

My new ride..


qwerty

Priporočeno sporočilo

Tjuning. :P Itak, ?ele zdaj mi je kapnilo, da je imel Yavarye svoje ?ase nekaj podobnega pa je menda ?lo kot sneta sekira. Samo toliko, za namig na koga se obrni po nasvete.

 

mi je pravil ko je pri?el enkrat do mene :bravo: bi kr mel tako stvarco sam pol pa po?tudira? 7l tank, poraba pa 9l/100km :ph34r:

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 93
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

Ja ?e tista njegova rumena zadeva leti k nora :bravo:

 

Ni?ve? ?la od bajte, je blo dost opravka z :policaj: . <_<

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

motor je popravljen :bravo: po petih urah ?ravfanja, ?telanja, kletja,... si kolega re?e ''laki ka ?e pa auspuh du?i'' jz pa eh.. pa prnese svojga (sicer ni gor pasal pa smo nardili da je pasal) in je motor letel preko 90 :bravo::rispekt: pospe?ki taki da si pri ?tartu vozil po zadnji B):rispekt:

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kaj, a po tazadnih pa ne gre :D

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...
  • 2 tedna kasneje...
  • 2 tedna kasneje...

zdej mi je ?e 2x zaribal, prvi? je ?plinta zaribala in se skrila v karter, jz pregledam dam novo gor pa jo je vn potegnal pa ?e enkrat zaribal... dober da so bli rabljeni deli, zdej bo pa ata karter spucu jz sm pa naro?o DR 70ccm Evolution (okol 11hp) :bravo:

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

auspuh pride pa konec tuninga :P

omejavalec bo montiran, da ko bom hotel ne bo presegel 45km/h ;)

 

 

ful je dober :bravo: jz se pa ne bom v nevem kak tuning spu??al razen izpuha :bravo: da ma?ina zadiha kot je treba :rispekt:B)

 

zdej mi je ?e 2x zaribal, prvi? je ?plinta zaribala in se skrila v karter, jz pregledam dam novo gor pa jo je vn potegnal pa ?e enkrat zaribal... dober da so bli rabljeni deli, zdej bo pa ata karter spucu jz sm pa naro?o DR 70ccm Evolution (okol 11hp) :bravo:

 

 

Ti pa res deluje? glede na smer vetra :rolleyes:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.