Skoči na vsebino

Priporočeno sporočilo

Pomo???

 

?e malo pa se mi bo zrolalo zaradi smotanih xenonk na M6.

 

Najprej se mi je dogajalo, da se ?arnica ni pri?gala. Na uradnem servisu "ugotovijo" da je kriv starter za ?arnico, in ker tega ni posebej je potrebno zamenjat celoten ?aromet. To naredimo nakar je bil nekaj ?asa mir. To mislim 3 tedne, nakar crkne ?arnica, zamenjam ?arnico, in spet problem.

 

?arnica se pri?ge, gori cca. 1 min. parkrat utripne in ugasne vmes pa migeta. ?e postopek ponovim se to dogaja ponovno, potem pa spet kak teden dni dela normalno in spet za?ne zajebavat

 

help wanted.

 

Zdaj mi manjka ?e samo da menjam elektroniko:((( in da se mi potem to ponovi ?e pri drugi lu?i

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Za ?estico ne vem podoben pojav pa sem pred nekaj dnevi videl na novem Audiju TT, le da je prvemu simptomu sledil ?e drugi. Po za?etnem utripanju xenon diode je sledil popolni mrk omenjene lu?i, ko je gospa pri?gala smernik in zavijala. Kot pri starih kantah...pri?ge? eno lu? pa odvzame ?trom drugi :hohoho: Po ugasnjenem smerniku pa znova veselo utripajanje xenonke naprej....

 

 

Napredna tehnologija, ni kaj.

58461.png
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mazdacon3, da si nau? kaj naredu, mojstru crkava, oziroma je ?e crknil balast, sem imel podoben primer kake 14 dni nazaj.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mazdacon3, da si nau? kaj naredu, tebi crkava, oziroma je ?e crknil balast, sem imel podoben primer kake 14 dni nazaj.

 

To da crkava balast je verjetno blo namenjeno meni?

 

Kdo to kvaliteno in poceni menjava na ?tajerskem? Da jih je poceni mo?no dobit pri Mateju ?e vem:)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zdravo.... mislim da ima? naslov dobrega "serviserja" en post nad svojim ?e opisan...

 

Yavarje se s tem ?e precej let ukvarja.... in mislim da kar se xsenona ti?e... ima najve? konkretnega znanja.

 

Jaz bi na tvojem mestu njega za pomo? vpra?al... :bravo:

 

LP David

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 meseci kasneje...

Eno vpra?anje v zvezi s xenonkami. Kak?ne so va?e izku?nje s tehni?nim pregledom za podalj?anje registracije v primeru neoriginal xenonk?

 

Meni je moder mo? :policaj: zate?il samo enkrat in sicer pri pr?kanju meje s Hrva?ko. Sicer me je spustil naprej, cilj mu je bil samo, da se poka?e s svojo strokovno podkovanostjo pred "luknjo v zakonu", ki je zdolgo?asena stala poleg njega.

 

Lp M

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Eno vpra?anje v zvezi s xenonkami. Kak?ne so va?e izku?nje s tehni?nim pregledom za podalj?anje registracije v primeru neoriginal xenonk?

 

Meni je moder mo? :policaj: zate?il samo enkrat in sicer pri pr?kanju meje s Hrva?ko. Sicer me je spustil naprej, cilj mu je bil samo, da se poka?e s svojo strokovno podkovanostjo pred "luknjo v zakonu", ki je zdolgo?asena stala poleg njega.

 

Lp M

 

Vedno povsod in brez problema in to vsa ?lahta.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.