Skoči na vsebino

LCD TV


Boss

Priporočeno sporočilo

Kupujem LCD televizor 32" pa se ne morem odlo?iti kaj bi bilo za kupit. Izbire je namre? toliko, da samo takole gleda? :blink:

 

?e ma kdo izku?nje s tem, kaj je OK oziroma kaj se spla?a kupit, dajte mi prosim svetovat. Na tem podro?ju sem ?isti rookie in pojma nimam al bi bilo dobr se mal stegnt pa vzet FullHD, al pa a rabim 100HZ osve?evanje, ... itd itd , dileme :ne vem:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ok to pa jaz razturam :)

najprej seveda, kaksna bo najvecja cena?

 

jaz sem lihkar tuki kupu sony kdl-32p3000 za 420eur. Iskal sem neki bolj pocenskega.

 

Ko bos povedal ceno, potem povej se na kaksni razdalji se bo gledalo, kaksen bo signal (ce bo skoz kabelska antena, pol nekak nima smisla dat za razne full HD-je) itd itd..

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

a super :bravo:

 

Poleg standardne televizije, bi gor gledal ?e kak?ne DivX-e (najraje kar direkt iz compa). Bi si pa tud kak?en FullHD 1080p muvi z DL-jal.

 

Vpra?anje je sicer a se bo FullHD film pri?el do izraza na dokaj majhnem ekranu (32"). :ne vem:

 

Cena? Hmmm sploh pojma nimam ampak je pri meni ponavadi tako, da sicer na?eloma ne bi rad se preve? odmetal ampak se pa nebi rad ?ez par mesecev sekiral zakaj nisem vzel kak?en TV z ve? funkcijami.

 

OK, recimo, da je res zgornji limit nekje 900-1000?

 

Razdalja gledanja - 1,5metra

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hmmm,za 1000 ? dobi? v velikosti 32" ?e orenk ma?inco,je pa res,da ma? zlo malo razdaljo gledanja,tak da ti bo ?e ta velikost preve? hodla. :D Pa Full HD ?e pride do izraza na tej velikosti,samo kaj ti pomaga ?e nima? Full HD signala TV postaj. :whatever: Ostanejo pa ti seveda HD filmi,kot si napisal. ;)

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bo?tjan, vzemi LG plazma 107 cm. Ne najdem linka za to?no tak model kot ga imamo mi, ampak tale je nekaj podobnega:

http://www.nakupovanje.net/lg-42pc55-plazm...mnik-pr-1154979

 

Na? ima nekaj karakteristik ?e bolj?ih (ve?ja svetilnost, 1080 pixlov,...), ampak po moje je to optimum med ceno in TVjem. :bravo:

Pred nekaj meseci je bil v neki akciji v Mercatorju z vsemi popusti nekaj manj od 700? :D

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Boj?-107 ekran pa samo 1,5 metra oddaljenost gledanja??? <_< Bo ja slabovidn ?ez leto dni. :P

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Boj?-107 ekran pa samo 1,5 metra oddaljenost gledanja??? <_< Bo ja slabovidn ?ez leto dni. :P

 

Ma to ne igra ve? vloge, ve? kako super se pupe vidijo od blizu... :danzoman::jupiii::hohoho:

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ve? kako super se pupe vidijo od blizu... :danzoman::jupiii::hohoho:

 

He he,to ti pa verjamem. :D Pa vse majo big bOObies ne?? :P:hohoho:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

a super :bravo:

 

Poleg standardne televizije, bi gor gledal ?e kak?ne DivX-e (najraje kar direkt iz compa). Bi si pa tud kak?en FullHD 1080p muvi z DL-jal.

 

Vpra?anje je sicer a se bo FullHD film pri?el do izraza na dokaj majhnem ekranu (32"). :ne vem:

 

Cena? Hmmm sploh pojma nimam ampak je pri meni ponavadi tako, da sicer na?eloma ne bi rad se preve? odmetal ampak se pa nebi rad ?ez par mesecev sekiral zakaj nisem vzel kak?en TV z ve? funkcijami.

 

OK, recimo, da je res zgornji limit nekje 900-1000?

 

Razdalja gledanja - 1,5metra

 

Ker imas na voljo precejsnjo vsoto ti priporocam od Sonyja serije E, W ali V. Vse so top.

Sony pa samsung imata iste LCD-je

isto velja za LG pa Philips.

 

Ce bos lahko dobil, bomba je tud Pioneer...

JVC tudi ni slab, je pa najmanj user friendly od vseh teh zgoraj nastetih.

Jaz osebno torej sony-ja W ali v (e je srebrne alu. barve in ne gre v moj koncept :) )

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz osebno torej sony-ja W ali v (e je srebrne alu. barve in ne gre v moj koncept :) )

 

Labi, vem da je OT, ampak tale tvoja ?rna barva... Pa ja ne bo? imel ?e ?eno ?rnko...? :ne vem: :hohoho:

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

bi mel crnolasko ja...sam kaj ko do zdaj me vedno blondinke premagajo...

 

Poznam to ja... :whatever::hohoho:

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz imam 3 leta AOC 32" in dela bp. Kar se novej?ih ti?e ima samo kak sony bolj?o-ostrej?o sliko, pa ?e to imam "brez?i?ni kabelski" sistem aka Lastovka enak je samo pricip kvaliteta pa je bol?a, ker ima ?e nekaj novej?ih zadev in je pripravljen na HD. Pri DVD-jih pa se poka?e prava kvaliteta slike. :bravo:

Pa samsung tud ni slab, samo Philips in njegov ambilight(ql zadeva) pa je precenjen.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

samo Philips in njegov ambilight(ql zadeva) pa je precenjen.

 

Samo zgleda pa cool. :bravo:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ampak, ?e vedno ne vem, a se spla?a 100Hz, pa a je dobr, da ma DVB-T?

 

Verjetno je precej razlike v kvaliteti med cenej?imi modeli in dra?jimi? Al je ni tolk, da bi se spla?al porint tolk ve? evr?kov. :ne vem:

 

Hmmm... Samsung serije 5 za cca 700? al raje serija 6 za 900? (100Hz)?

 

LG - 3000, 5000 al 6000?

 

Kaj pa Gorenje.. Edini ki ?e majo Picture in Picture in dva kanalnika. Lumina je tud ?e 100Hz sam ni FullHD.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pa sej majo PiP vsi?

DVb-T..ce bos kdaj upgrade-al anteno pol se splaca, ker je seveda kakovost slika boljsa.

100 Hz, no to pride v postev bolj pri vecjih ekranih, manj "flickering-a"

 

Razlika v ceni je v sami elektroniki, ker so ekrani bolj ali manj isti. Se pa splaca dat vec, ce hoces met neki bolj kvalitetnega.

 

Tle dobis npr. W4000 (sony) za 965 eur...ne vem kaksne so cene tam za ta model

al pa cenejsi V4500 za 700 eur

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bo?tjan, vzemi LG plazma 107 cm. Ne najdem linka za to?no tak model kot ga imamo mi, ampak tale je nekaj podobnega:

http://www.nakupovanje.net/lg-42pc55-plazm...mnik-pr-1154979

 

Na? ima nekaj karakteristik ?e bolj?ih (ve?ja svetilnost, 1080 pixlov,...), ampak po moje je to optimum med ceno in TVjem. :bravo:

Pred nekaj meseci je bil v neki akciji v Mercatorju z vsemi popusti nekaj manj od 700? :D

 

Tazga mamo mi, je krasn TV, kombinacija HDMI film + program in HDMI kabl = najlep?a slika kar sm jo do zdj vidu. Take detajle pa ?e ne. K sm pr?u dam sm 10 minut stau pred tvejem in sam bulu v sliko, ?eprou sm film ?e gledu :D

POZOR!

 

Kredibilnost mojih izjav in nasvetov je lahko vpra?ljiva.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Haha, danes me je pazvilo od smeha in sem se prodajalcu za?el smejati v faco.

 

V glavnem, v LJ vMM sem dobil ceno za Samsunga LE-32A656 - 900? na okroglo.

 

Ok, grem jaz do uvoznika za Samsung JT, da vidim koliko bi me pri njih pri?la cena za isti TV.

 

Me zanima, ?e kdo ugane za kolk bi ga dobil pri njih.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Haha, danes me je pazvilo od smeha in sem se prodajalcu za?el smejati v faco.

 

V glavnem, v LJ vMM sem dobil ceno za Samsunga LE-32A656 - 900? na okroglo.

 

Ok, grem jaz do uvoznika za Samsung JT, da vidim koliko bi me pri njih pri?la cena za isti TV.

 

Me zanima, ?e kdo ugane za kolk bi ga dobil pri njih.

 

1400 ?

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.