Skoči na vsebino

LCD TV


Boss

Priporočeno sporočilo

1.399,00 ?! :P

 

?e 100? zraven ?zmeden??zmeden?

 

Pol se mi pa tip zgovarjam da ima uvoznik ponavad najvi?je cene, da lahko njegovi dilerji prodajajo po enakih al ni?jih cenah. Nato sem ga povpra?al po zdravju in odkorakal iz ?tacune. :D

 

600? razlike :blink::blink: ima ludih i poslje rata.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e prav razumem je bila pri uvozniku dra?ja al kaj?

No, js pa nimam tak?ne izku?nje (je pa v Slo "pisarna" od firme...) Pred enim letom sma na eni nagradni igri trofla Philips-a (ne vem ker model to?no - un z ambilightom :bravo: )... V Bigbangu je bila cena 1.499,00? z DDV, ker pa sma jo midva dobila direkt iz Philipsa sma tudi tam dobil ra?un in garancijo - cena tam je bila 899,00? z DDV...

 

 

lp

Icewoman is here!
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Haha... Kaalman je zelo blizu. :hohoho::hohoho:

 

se mi zdi, da je za ta tvoj model to priporo?ena cena proizvajalca :)

 

tak kot za marsikatere superge, kjer je priporo?ena cena 180?, potem jih pa v ?portniht rgovinah prodajajo za 99? in so pa? zelo poceni :D

 

moje osebno mnenje je, da je ta tehnika ?e vedno preve? navita v cene, ker je to pa? zdaj INN in vsi kupujejo, pa se da na tem masovno slu?it :) isto kot npr. mobilni telefoni, pa avtomobili pa ?e kaj....

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

se mi zdi, da je za ta tvoj model to priporo?ena cena proizvajalca :)

 

tak kot za marsikatere superge, kjer je priporo?ena cena 180?, potem jih pa v ?portniht rgovinah prodajajo za 99? in so pa? zelo poceni :D

 

moje osebno mnenje je, da je ta tehnika ?e vedno preve? navita v cene, ker je to pa? zdaj INN in vsi kupujejo, pa se da na tem masovno slu?it :) isto kot npr. mobilni telefoni, pa avtomobili pa ?e kaj....

 

?e bi delal v trgovini in bi videl vhodne cene brez mar?e,bi se prijel za glavo.In to za vse stvari-najve? tekstil.

Ko ti da nekdo 50% ?konta je ?e vedno na dobi?ku. ;)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To da je pri uvozniku dra?je gorenjci vemo ?e kar nekaj ?asa, sedaj ste pa tudi ostali bili razsvetljeni.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To da je pri uvozniku dra?je gorenjci vemo ?e kar nekaj ?asa, sedaj ste pa tudi ostali bili razsvetljeni.

 

:hohoho::hohoho::bravo:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo dobu LCD TV. :bravo:

 

Zadeva je fenomenalna in niti najmanj mi ni ?al, da sem dal malo ve? za FullHD, ker filmi v 1080p so fenomenalni. In da, razlika med 720p in 1080p je o?itna tako, da... :danzoman::danzoman:

 

Sicer pa ravnokar uporabljam s PC priklopom in tipkam na resoluciji 1920x1080 in je milo re?eno nor filing. :ouje:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:bravo::bravo:

 

kdaj bo kino piknik,sj ve? kaj bi Boj? reku uuuuuuiiiiiiiiii pa jih bomo gledal v naravni velikosti :)

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
  • Zadnja sporočila

    • Do konca napoolnjene baterije so pod višjo napetostjo med elektrodami,in so za to kemično veliko bolj aktivne...po domače-ne paše jim biti napolnjene. To je tudi razlog,za kaj jim pada kapaciteta,če jih zmeraj polniš do konca.   Seveda je najlažje trditi...ja ti grki nimajo pojma...ker ti pač paše v agendo...   Ali npr....ko sem pred kratkim dobival ali kupoval baterije za orodje...ena "črtica" od štirih...edino pravilno! Tudi tako...določeni polnilci za LiIon baterije imajo funkcijo za skladiščenje baterije,in jih ne polni do 100%,ampak največ 75%.
    • Morda so se ga pa malo ustrašili, nekaj je poškodovanih, ostalo je pa krivo še nekaj neresnosti organizatorja in sponzorjev.... 🤔😉
    • Res globok poklon maestru za tole predstavo, k je povozil vse.   Da ne bo narobe razumljeno, kar bom napisal v nadaljevanju, saj nikakor ne spremeni nič v zvezi z njegovim dosežkom. Tale Giro postaja drugorazredna dirka, saj razen Pogačarja, ki je številka ena so uspeli naslednjega po rangu na dirko dobiti šele 25. kolesarja sveta. Človek bi pričakoval vsaj še 10 kolesarjev v rangu vmes.   Tako, da očitno Tour ostaja liga zase, Vuelta nekje zadaj, Giro pa, če se bo tako nadaljevalo bo težko upihnil 110. rojstni dan. Se bodo morali Italijani krepko zamisliti kako naprej in kako spet bolj popularizirati Giro.
    • V grcij jest se nism vidu, niti ne poznam nobenga k bi kadarkol podrsov ko gre na trajekt.    Mogoce je res 40% precej debilen predpis, ampak, prej bos pogasil baterijo s 40% kot pa 100%
    • Nova metoda zmečkljivih con... 😁 Bolje tako kot jo imeti na kolenih...👍 😉
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

    • Ni prijavljenih registriranih uporabnikov
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.