Skoči na vsebino

Nakup Mazde 323 hb 1.6 l.1991


z0k1

Priporočeno sporočilo

Zdravo

 

Sem nov na forumu in upam da nisem kategorije zgre?il. :)

 

Torej, kupujem omenjeno Mazdo. Zanima me na kaj morem bit pozoren?

Vem da bom mogel menjat gumo na ?ibedahu, zadnja dva amortizerja in stabilizatorja (mogo?e kdo ve pribli?no ceno in kje se spla?a nabavit v okolici Mb?).

Na kaj ?e naj pazim na avtu? Tak na hitro, okoli blatnikov ni nikjer rjast, motor se tudi vredu sli?i, na kaj ?e naj bom pozoren? :ne vem:

 

Kupil jo bom za zelo mali denar, ker jo bom kupil od strica, ampak me zanima na kaj naj pazim, da nebom rabil vlo?it 10x ve? denarja, kot pa sem dal za avto... :(

 

Hvala in lp

Zoki

Pioneer GM-5300T & Ground Zero GZTW 12 MK2 acoustic owner.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

samo poslu?aj ?e pri dodajanju gasa lepo pridobi obrate in ?e ga nena du?i pri naenkratnemu dodatku gasa potem je vse ok

sicer pa ti rer?em avto gre ko ura meni je slu?il 7 let brez te?av na moturju menjal sem samo sklopko to pa je bila edina ve?ja menjava pri tem avtu (razen potro?nega materijala)

aja ko sem ga prodal je imel 300000 km pa ?e zdaj vedno lafa nekje na primorskem :bravo::bravo:

gremo na?i.....

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.