Skoči na vsebino

Priporočeno sporočilo

ma mogo?e kdo za "zajlo" za ?tevec in tist kar pride v menjalnik(pol? al kako se re?e).se mi j en konc tega "pol?a" odlomu in padu v menjalnik,sm mogu menjalnik menat <_<,mal smotan je ku ne ve? kolk se pele?.

gre se za mazdo mx-3.a mogo?e od katerga druzga avta pa?e?

LP!

 

EDIT: aja pa ?e neki me zanima,v diagnostic box katera 2 priklu?ka skupi zve?e? za samo-diagnostiko,pa kam led diodo,de pol vidi? kako ti utripa. sm ? neki najdu glede tega na tem forumi,sam nikjer ni natan?no povedano kam kje gre.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ma mogo?e kdo za "zajlo" za ?tevec in tist kar pride v menjalnik(pol? al kako se re?e).se mi j en konc tega "pol?a" odlomu in padu v menjalnik,sm mogu menjalnik menat <_<,mal smotan je ku ne ve? kolk se pele?.

gre se za mazdo mx-3.a mogo?e od katerga druzga avta pa?e?

LP!

 

EDIT: aja pa ?e neki me zanima,v diagnostic box katera 2 priklu?ka skupi zve?e? za samo-diagnostiko,pa kam led diodo,de pol vidi? kako ti utripa. sm ? neki najdu glede tega na tem forumi,sam nikjer ni natan?no povedano kam kje gre.

 

Menjalnik menat, ker ti je en plasti?en kon?ek noter padu ? ?zmeden??zmeden?

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ja,meu sm sam 2,4,pa rikverc,zgleda da je umes med vilce padu tist konc pa se tam zataknu <_<

 

To ofna? menjalnik vzame? ven in nazaj skupaj,zarad tega ga ni treba menjat. Adijo quga folk dela. <_<

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?koda zate, ker si imel brezvezni stro?ek. Po moje razmisli o novem mehaniku, ki te nebo takole napizdil. Edino ?e je bil kaki kvazi mehanik, pa ni hotel menjalnika odpirati in te je odpravil na bolj ?ist na?in. ?isto za njega, vendar na tvoj ra?un :(

it's better to let someone think you're an idiot then to open your mouth and prove it

32888_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?koda zate, ker si imel brezvezni stro?ek. Po moje razmisli o novem mehaniku, ki te nebo takole napizdil. Edino ?e je bil kaki kvazi mehanik, pa ni hotel menjalnika odpirati in te je odpravil na bolj ?ist na?in. ?isto za njega, vendar na tvoj ra?un :(

 

menjalnik sm zamenu zato,ker sm meu ?e enga duma,itak da nebi drug menjalnik kupu :P

aja glede diagnostic box-a kdo ve kako zvezat na led lu?ko?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
  • Zadnja sporočila

    • Ne bo žar, ker ni sigurno vreme, bodo narezki in iz pečice par svari... 
    • Tudi če mi Grk tanka, rečem kartica in basta. Pa si ne more nič zaokrožit 😉   Samo to bom rekel, ker ne mislim politike mlet.   Kdo le je zdravnikom dvojne plače izplačeval. V Nemčiji in Avstriji so imeli kakih 500€ na leto korona dodatka. Zdaj pa štrajkajo, ker ni korona dodatka. V koroni smo se zapufali tak, da glava peče. In žal nisem bil v pravem poklicu, da bi mi kaj kapnilo.
    • Če boš ti pekel in stregel se boš pa nadelal🤣
    • Heh, v Grčiji pa sploh sam ne moreš tankati, vedno stric na črpalki....in vedno na okroglo na eur, brez računa, boli njih....grki lagano sportski, boli njih eu regulativa.... @godlike in ostali....žal je bencin/dizel edina ali pa ena od redkih zadev, s katero se lahko pohvalimo da so nižje kot drugje, no sej so tudi plače, heh....🤔🤣, naši politikom je pa itak vseeno, saj imajo itak vse sponzorirano in free...(p.s. če bi jaz na leto zaslužil 2mio eur v državni firmi bi mi bilo tudi čisto vseeno koliko je benz in vse bi mi bilo poceni in super v SLO....ampak realnost je drugačna, folk pa dela za manj kot 800eur/mesec (neto).....)
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

    • Ni prijavljenih registriranih uporabnikov
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.