Skoči na vsebino

DALJINSKE FUNKCIJE CX-7 UF!


rkkocx7

Priporočeno sporočilo

Mi lahko kdo pomaga okoli vseh mogo?ih vrst zaklepanj pri opremi revolution za CX-7? Logika se mi ustavlja pri dvojnem avt. zaklepanju, samodejnem avt.zaklepanju in podobnih. In ali se alarm vklaplja vedno ali le v nekaterih vrstah zaklepanja (gumb na vratih, daljinec, klju? fizi?no)?

Vnaprej hvala.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pri petki je tko, ?e dr?i? gumb za odklent se ?ajbe odprejo na daljnica, ?e dr?i? za zaklent se zaprejo. pol 2x da? kontakt da se lu?i pri?gejo in se vgasnejo senzorji ko avto zaklene?, posledi?no tudi 4x piskne namesto 2x ko se zaklene. to je pa priro?no kje ko ma? ?ipe odprte in veliko mu?ic.

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 leto kasneje...

Evo me

 

ko enkrat pritisnes na knof zaklene vsa vrata

 

ce 2x pritisnes na knof znotraj dveh sekund se vkljui t.i. dvojno zaklepanje ki kao je bolj varno (kao)

 

alarm dela vedno, razen ce na kljucu pritisnes tipko zdeaktivacijo alarma (tri krat utripne zmigovc)

 

Alarm pa je tako zenski, da ga noben ne sli?i...probaj

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.