Skoči na vsebino

Dobrodo?li na novem forumu - mazda forumu ;)


mazda-mx3

Priporočeno sporočilo

Pozdravljeni!

No lepo da je tudi v Sloveniji kon?no ?e Mazda forum;do sedaj smo bili pa? obsojeni na tuje forume;jaz redno sodelujem na www.mazda-community.de...pred kratkim je avstrijski del foruma imel sre?anje blizu Graza,kjer sem bil tudi jaz.Drga? pa vozim Mazdo Premacy.

Objavljena slika

lp vuk

Dream as if you will live forever, live as if you will die today.

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lep pozdrav vsem tudi z moje strani - na drugih forumih me poznate pod nickom Sale ;) . Zelo pohvalno, da smo Mazda?i (uf kak?na ?udna beseda :P) dobili tale enkraten forum, kar tako naprej.

 

Sicer vidim v glavnem same znane nick-e tule ampak vseeno za tiste, ki ne vejo: vozim pa 323F GT V6 letnik 94 (oz. sedaj pozimi je ne vozim :huh: )

user posted image
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Eeeeh, sem potem kar malo zanemaril to zadevo z meglenko oz. rikverc lu?jo. Moram tako ali tako malo po?akat, ?e slu?ajno prodam ta avto kar sicer najbr? ?e ne bo prav hitro :P - no rihtal ga bom verjetno vseeno. Tudi tista plastika gotovo ?e pride na vrsto.

user posted image
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na Mazda sre?anju sem spoznal enga Avstrijca,ki je imel to zadevo in mi je dol?an eno uslugo in ga lahko vpra?am,?e lahko zadevo zrihta. Ostalo pa lahko pod PM.

lp vuk

Dream as if you will live forever, live as if you will die today.

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ke lepoo nas je ze kar nekaj gor :D

 

lep pozdrav cisto vsem!!

Luka se ni zmotil. Lahke padajo hitreje :)
106032985.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Gost
Ta tema je zdaj zaprta za nadaljnje odgovore.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.