Skoči na vsebino

Dobrodo?li na novem forumu - mazda forumu ;)


mazda-mx3

Priporočeno sporočilo

En lep pozdrav vsem lastnikom Mazd in tudi drugih jeklenih konjickov, ki ste se na tak?en al druga?en na?in zna?li na na?em novem forumu.

 

Za vsakr?no pomo? ali podatek glede va?e Mazde, se lahko obrnete na ta forum, kjer vam bomo posku?ali pomagati z vsem svojim znanjem in dobro voljo.

 

Seveda pa predvsem pri?akujemo da se boste na forumu dobro po?utili in zabavali.

 

 

DOBRODO?LI NA FORUMU!!

 

 

 

 

Virage & mazda-mx3

Luka se ni zmotil. Lahke padajo hitreje :)
106032985.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bom jaz se moji mami reku, ce se bo hotla tuki regisrirat, ona ze 14 let fura mazdo. Vmes je seveda zamenjala model.

:D

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pozdravljen YavarYe X6V6 ;)

 

Virage, to je bivsi lastnik moje mazdice :D

Luka se ni zmotil. Lahke padajo hitreje :)
106032985.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tadej dobrodosel med nami ;)

Lepo da si se nam pridruzil.

Luka se ni zmotil. Lahke padajo hitreje :)
106032985.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hvala, tud men da sem se pridru?il. Drugje mam nik Pugi, kle se mi pa ?e topi... Tko da PuGazda. Hehehe. Js sm tud navu?en nad telimi lepoti?kami: 3.6.RX8

 

Pa LP

Bedak ne more bit vsak.

To je ?e prvi korak! user posted image

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja saj se vozim vsak dan z njim, vendar kam dale? mi pa ravno ni za it - ?akam na mehkej?e vzmeti, pa verjetno ?e druge gume, pol bo pa ?e bolj?e. Sedaj je avto namre? tako trd, da ?e se vsede? na blatni, se ne poda ni? :blink:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Gost
Ta tema je zdaj zaprta za nadaljnje odgovore.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.