Skoči na vsebino

Ogrevanje stranskih ogledal


Priporočeno sporočilo

Vse pove naslov; namre?, kolikor pravijo, bi naj bilo gretje ogledal vklju?eno v elektri?ni paket. Kako vedeti, ali ga ima? oz ?e deluje?

Namre?, te dni je zjutraj ?e solidno sve?e in se mi ogledala zarosijo, vendar se v 10 min. vo?nje prakti?no ne odrosijo - sumim, da ni gretja ali pa ne deluje.

A ve kdo, kako najenostavneje preveriti?

Thx!

 

lp,

D

Lp,

D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Prvo preglej varovalke, ogrevanje ogledal (?e so ogrevana) in zadnje ?ipe je povezano z istim gumbom in se po 15min samo izklopi (?e je pri Mazdi 3 bi moralo biti tudi pri Mazdi 6). Najbolje je da pogleda? v knjigo z navodili in preveri? ?e to spada pod opremo za model avtomobila ki ga ima?. Odrositi bi se moralo zelo hitro, to da se v 10min nekaj ni ok oz. ogrevanja ogledal ni.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

od TE naprej imajo to vse

 

to?no tako.?im vklju?i? ogrevanje zadnje ?ipe se mora avtomatsko tudi gretje ogledal.Po par minutah to preveri? tako,da ko da? gor roko,se spe?e?. :P ...

 

 

...ne,sem se samo hecal.Odrositi ali odlediti se ti mora lepo ogledalo.?e ne,ali te opcije nima? ali je ?la kaka ?i?ka v ogledalu na grelcu(?e ti kljub temu dela gretje zadnje ?ipe.)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Aja, pol je treba vklopit gretje zadnje ?ipe, da ti u ?peglu zakuri? :unsure:

 

 

samo od sebe ne dela v nobenem primeru, dela pa, ?e vklju?i? gretje zadnje ?ipe

 

po mojih izku?njah je skoraj vedno, ko so zaro?ena ogledala, zaro?ena tudi zadnja ?ipa, razen pozimi, ko mi webasto prej avto ogreje :D

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No, danes sm uspel tud sam zakurit pri ?peglih, fino dela :) Ve? glav ve? idej :rolleyes:

Sicer pa priznam, da bi lahk u navodila tud za to pogledu, ?e ?e za druge neumnosti tja not zjam :P

 

Kaj ni la?je tukaj vpra?at ? ;)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.