Skoči na vsebino

mazda 3, 1.6 TE??


stan1

Priporočeno sporočilo

Lep pozdrav!!

 

Sem nov tukaj, pa bi imel kar na za?etku nekaj vpra?anj. Odlo?il sem se za nakup zgoraj omenjene mazde. Dogovor s prodajalcem je bil tak, da avto dobim do konca marca 05. Naj bi ?lo za modelno leto 2005. Pred dnevi me pokli?e in pove, da je avto ?e tukaj. Odlo?il sem se da avta ne vzamem, ker sem hotel da je avto "izpod ?eki?a", kar pomeni, da no?em takega, ki je ?e celo leto stal nekje v AVSTRIJI. Vem, da v prometni ne pi?e ve? datum registracije, ampak ker je bil dogovor tak in sem za avto dal aro ho?em nov, "nov" avto. Prodajalec pravi, da za marec se ne da dobiti moje barve (22V). Lahko kdo to preveri?? Kaj narediti??

 

Hvala

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zivjo in pozdravljen tuki

 

Mazda prodajalcev v sloveniji je 11 (ce se ne motim), od teh jih ma 8 internet stran na kateri lahko pogledas kaj majo na zalogi, se pravi moras klicat 3 avtohise (mogoce celo 2, odvisno od verjetnosti). to ti bo vzelo 5 minut.

 

Edin je lahko problem z arom, ker prodajalc bo lahko reku da on ti je zagotovil avta, ti ga pa noces. Tko da ne vem kako bo s tem (upam da ni to kaksen a-cosmos :)

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.