Skoči na vsebino

Prijavi

  • Zadnja sporočila

    • Treba se znat peljat.  Po tvojih izjavah sodeč je avto samo šestica diesel 150 konjev in CX-30 bencinar 18x konjev. Ostalo ni omembe vredno. Vsi ostali imamo zanič avte.  Strokovnjak, ni kaj. 
    • Če bi jaz to razumel...   Vse štiri imajo enak DOT, vse štiri narejene v Koreji, dve sta prišli iz Španije, dve pa dva dni kasneje iz Slovaške... V glavnem, vse štiri so okrogle, črne, drage (107€ po kosu) in naslednje leto bodo vse štiri za za v kanto...
    • Jaz sem pa prej vozil dizelsko sestico D175 cca. 5 let in potem CX-5 G194 tudi ene pet let… in je moje popolnoma drugacno…  Nikoli mi nimbilo zal, da sem presaltal na bencinski motor… Poraba pa pri podobenm rezimu voznje ni bila porazna, tako kot pri ti pravis… Samo dober liter je bila visja pri bencinskem motorju v petletnem obdobju… Pripeljal sem pa povsod…  
    • Zakaj nisi kupil CX-30 z dizelskim motorjem, če je tako vrhunski
    • Če to leti name in verjamem da, ker sem ti trn v peti, verjemi, da sem imel na preizkusu za cel vikend tega dinozavra.  In nato dizelco. Za katerega sem se odločil z lahkoto se ve. Poraba pri dinozavri je bila porazna. 😉
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.