Skoči na vsebino

Kdaj nova M6 MPS?


Barkley

Priporočeno sporočilo

Se ?e kaj govori o tem kdaj naj bi pri?la ven nova M6 MPS?

Najbr? bo motor isti kot je bil do sedaj. Mislim, da bi bil zdaj ?e ?as, da vtaknejo v 6-ko en 6 valjni motor. Vsaj za MPS-ko bi se spodobilo. Tale 4 valjnik se sicer zelo lepo poda k M3 za M6 bi pa lahko nekaj malce bolj za?injenega priskrbeli.

Va?a mnenja...

 

LP

 

Barkley

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kva ste skromni -V12 pa 900HP to bi blo neki :hohoho::hohoho:

Js bi bil ?e s tastaro MPS-ko vesel hihi

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kva ste skromni -V12 pa 900HP to bi blo neki :hohoho::hohoho:

Js bi bil ?e s tastaro MPS-ko vesel hihi

 

260 konjev z MPske v moji CX-7 trga gate pa ma skor 2 toni....dejte se umirit...:):ouje:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

260 konjev z MPske v moji CX-7 trga gate pa ma skor 2 toni....dejte se umirit...:):ouje:

 

Zakaj pa misli? da sm da sm zadevo enmalo napihnil!!!?

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne vem zakaj bi pretiraval...mislim, da bi lahko ponudil tud en 6 valjni motor. Navsezadnje konkurenca v ve?ini ponuja to. Mislim da bi bil ?ist primeren V6 motor prostornine od 3.000 do 3500 ccm in pa ?e 4×4 pogon.

Tale V4 motor ?e dolgo ponujajo in lahko bi kak?en korak naprej nardil.

Jures kar se konjev ti?e je pa tko, da nekomu je preve? 100, drugem 200 in tretjem mogo?e ni nikol dovolj...pa? vsak zase a ne. Jaz sem se neprestano smejal na ves glas, ko sem od BTC-ja do Grosuplja peljal EOS-a 2.0TDI 140KM, ker mi je dajal ob?utek kot da peljem nepremi?nino. Najbr? bi druga?e govoril pred nekaj leti, ko sem vozil P206 90KM. Po drugi strani bi se pa smejal nekdo, ki vozi Porschejevo turbino s 500KM in bi se vsedu v RX8.

Merila se znajo zelo spreminjat glede na prestane izku?nje...?lovek pa zmer ho?e ?e ve?...vsaj ve?ina nas je tko narjenih :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

We know most of you appreciate the style of Mazda's latest sedan, so you should be pretty happy with this piece of news. The Mazda 6 MPS is on its way! Yeah!

 

Following the "Zoom Zoom" trend, the Mazda 6 MPS will be unveiled as a Concept-Car at the 2008 Paris Auto Show and, if you're familiar with this manufacturer, you know that what you'll see should be pretty darn close to what you'll get a couple months later at your local dealer. Unless they mess things up, but that's very unlikely.

 

The MPS version, which will go on sale in 2010, should rock a new and aggressive body kit, bigger wheels, chassis improvements, and a couple tweaks under the hood to help the 2.5L (4cyl) turbocharged engine to produce something around 280hp. Good thing is the drivetrain will be switched from front to all wheel drive making it a safer under bad conditions, yet heavier but more enjoyable to drive... Expect a 0-100kmh in 6 seconds and some change!

 

The funky little Mazda 2 hasn't been forgotten and if you LOVE the AutoExe version as much as I do, you should be pleased to hear about an MPS version, probably featuring a new body and more power. Unfortunately no info has yet come to our ears, but regarding motor displacement (1500cc), something in the region of 150hp to 175hp should be close to what we can expect from this little bomb.

 

PS: ( May 9th 08 ): the 280hp of the Mazda 6 MPS version may actually come from a 3.7 liter V6.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pa boxer je tud

MPS pomeni multi purpose system - enkrat je vrstni 4 valjni, potem je V, pol se mal boxer in na koncu tudi zvezda oblika valjev...

odvisno od razpolozenja voznika :)

 

na sliki se jasno vidi V oblika valjev :D

Objavljena slika

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pa boxer je tud

MPS pomeni multi purpose system - enkrat je vrstni 4 valjni, potem je V, pol se mal boxer in na koncu tudi zvezda oblika valjev...

odvisno od razpolozenja voznika :)

 

na sliki se jasno vidi V oblika valjev :D

Objavljena slika

 

 

MPS = Mazda Performance System ??

 

ali se motim?

 

 

lp, Ale?.

mazda_banner.jpg
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pa boxer je tud

MPS pomeni multi purpose system - enkrat je vrstni 4 valjni, potem je V, pol se mal boxer in na koncu tudi zvezda oblika valjev...

odvisno od razpolozenja voznika :)

na sliki se jasno vidi V oblika valjev :D

 

:hohoho:

 

MPS = Mazda Performance System ??

 

ali se motim?

lp, Ale?.

 

Mazda Performance Series. To je tako kot BMW M, Subaru STI, Mercedez AMG, Renault Sport, Honda Mugen, Nissan Nismo...
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:hohoho:

Mazda Performance Series. To je tako kot BMW M, Subaru STI, Mercedez AMG, Renault Sport, Honda Mugen, Nissan Nismo...

 

 

Res je :) Se mi je zdelo da sn se zaf**al :D (Sekiral sem se ?e je na koncu S ali ne, pa mi ni kapnilo, da se tja postavil napa?no besedo :D)

 

 

lp, Ale?.

mazda_banner.jpg
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tole si tudi malo zaj. :hohoho:

 

Ni zaj....v moji Cx-7 je tud ta zver...

 

4-valjni vrstni DOHC 16 V Turbo

16 ventilov s sekvencnim casom odpiranja; veriga

 

pa baje ta motor prihaja iz audija??? :blink:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ni zaj....v moji Cx-7 je tud ta zver...

 

4-valjni vrstni DOHC 16 V Turbo

16 ventilov s sekvencnim casom odpiranja; veriga

 

pa baje ta motor prihaja iz audija??? :blink:

 

Ja ja itaq. Audi sploh ne ve kaj je 2.3 motor s 16 ventili odi imajo ?e ve? let 20 ventilske motorje.

 

Sekven?ni ?asi odpiranja, nisi najbolje prebral ali po?tudiral, tega NI, ima pa "variable valve timing", kar pomeni, da se spereminja kot odpiranja in zapiranja venitlov na "sesalni" strani.

 

Da nebo kak?ni napa?nih informacij na forumu. :D

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja ja itaq. Audi sploh ne ve kaj je 2.3 motor s 16 ventili odi imajo ?e ve? let 20 ventilske motorje.

 

Sekven?ni ?asi odpiranja, nisi najbolje prebral ali po?tudiral, tega NI, ima pa "variable valve timing", kar pomeni, da se spereminja kot odpiranja in zapiranja venitlov na "sesalni" strani.

 

Da nebo kak?ni napa?nih informacij na forumu. :D

 

cist mozno, to je iz mazdinga tehnicnega prospekta bythemimo

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

cist mozno, to je iz mazdinga tehnicnega prospekta bythemimo

 

Da si nebi mislil da sem za audi.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
  • Zadnja sporočila

    • Hja to so bile le začetne serije, kjer so še iskali in prepričevali trg, da baterije zdržijo. Zelo hitro so ugotovili, da bodo šli v minus, tko, da danes je garancija na baterijo od 150.000km do 250.000km.   Drugače pa ja, če je s prvo baterijo res naredil tolk km samo kapo dol. Verjetno pa je kakšen motor al pa dva pa je vseeno zamenjal.
    • Heh, kake hude debate o porabi... @Slivkazih ne racuna koliko porabi z bt-jko....ampak pride na cilj.. .nekako tako tudi jaz gledam na voznjo z ICE....lahko se cijazim 130km/h ali pa 180km/h v nobenem primeru pa ne gledam na porabo ker mi je vseeno....vem pa nekaj (imam tudi kolege,ki hodijo na dopust in furajo 100km/h) , da bi se mi v tem primeru odtrgalo....da se bom zaradi porabe cijazil po ac 100na uro....ne hvala😉🤣, sem raje doma  , ccc
    • Tako že dlje časa iščem 350Z in zdej mam nekaj nagledanga in me zanima,  če ima kdo kakšen kontakt na mehankarja, ki se z njimi ukvarja? Oz. če poznate koga, ki je že lastnik tega avtomobila in imate njegov kontakt? Hvala v naprej.
    • Sorry 2.0 in 120km je no go....pa pišite kar hočte...pol je bolje vzet 0.99 turbaka , vsaj pri vseh dajatvah in zavarovanju prisparas....celo EV bi bil bolj primeren...
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.