Skoči na vsebino

dodatni vebasto


uroš76

Priporočeno sporočilo

oj!

 

kak?en vebasto priporo?ate,cena in kje kupiti.

 

Kako je z monta?o?

 

hvala za odgovore.

 

Sej ga ?e ma?, samo apgrejd na tajmer al pa daljinca rabi?.

Pokli? Beja klime, pa se zmen. :bravo:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

oj!

 

kak?en vebasto priporo?ate,cena in kje kupiti.

 

Kako je z monta?o?

 

hvala za odgovore.

 

JP, meni so dodali te zadeve pri Beji - www.beja.si.

 

Res da sem bil konec leta 2006 en prvih in so se malo mu?ili da so elektronko kompatibilizirali, ampak danes je to pri njih ze znano...

Opcija z vklopom preko GSM, ki jo imam je zakon, ker avto nimas vedno na dosegu daljinca, tudi sam timer, ki je na urci v avtu nikoli nisem uporabljal, ker nikoli ne grem ob tocno doloceni uri. Na primer ko si na obiskih, v sluzbi, trgovini, smucanju, kjerkoli, ga vklopis s klicem preko GSM, da ko prides se ti ritka vsede na toplo...pri samo internem timerju si vezan da si pol ure po vklopu v avtu....

Razmisli se o tem dodatku....rabil bos le eno pre-payed SIM kartico....(ki jo moras vsako leto napolniti za vsaj 5? da ne potece, ker ne klices z nje)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Velja tudi za novo 6 (2008-)?

 

Sem klical na Webasto pa so mi dali monterja na telefon... Je rekel, da tanove ?estke ?e ni podiral - tako me je mal minilo veselje, da bi ?e to zimo dal nadgradnjo vgradit. Sem pa spra?eval za sistem z daljincem in bi me pri?lo cca 800?.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kako je tole preko gsm-a? Kaj pa ?e se kdo zmoti in pomotoma pokli?e na to cifro??Se webasto vklopi? Ali je pa? narejeno da lahko samo iz dolo?ene ?tevilke pokli?e? na to cifro in se nato vklopi.

 

Jaz sem si tale vklop Webasta preko telefona anrdil kar doma oz. kolega mi ga je nardil. Zadeva dela ze 5 let bp.

Ce se kdo zmoti se Webasto ne vklopi, saj imam nastavljene le 'moje' cifre, vse ostale so pa blokirane.

Dream as if you will live forever, live as if you will die today.

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kako je tole preko gsm-a? Kaj pa ?e se kdo zmoti in pomotoma pokli?e na to cifro??Se webasto vklopi? Ali je pa? narejeno da lahko samo iz dolo?ene ?tevilke pokli?e? na to cifro in se nato vklopi.

 

Brez panike, poklice lahko kdorkoli iz kjerkoli ampak ce ne ve password ne more ni?.

 

Teta se oglasi:

Webasto ThermoCall, herclich willkommen, bitte geben sie ihre password ein

 

in odtipkas xxx in lojtro.

 

Potem pa teta rece Fur heizen drucken zie 1, fur luften (ja tud poleti loh mal preluftate sam ne s klimo, ampak odleze) drucken zie die 2

 

Vse se tonsko upravlja, password, vklop izkolp, nastavitev casa gretja, nastavitev ure, skratka vse, ampak samo s passwordom, ki ga tudi sam dolo?i?

 

800? ? JA madona jest sem pla?al 180, sam res da so se na moji 5ki u?ili...je bla tam 14 dni...:)

 

Ampak nobenih problemov v dveh letih.

 

Drugace pa ne vem koliko drugacna je lahko dizelca 6 od dizelce 5......po moje se jim ne da...ker imajo kar nekaj dela s tem.

 

Ni se pa treba bat, so struckoti in zrihtajo. Jaz sem po tem na moji 5ki tudi 3x uveljavljal garancijo - DFP (menjal lambda sondo, skripanje podvozja in novi Sw za racunalnik) pa ni nihce na 3h servisih kaj zatezil....

 

In se dodatno sem dal passenger AIRbag off opcijo vgradit, kjer morajo zopet novo elektronko nalozit, pa tudi brez problema.

 

:ouje: To je pa spet druga tema, Mazda5 najbolj druzinski vagon nima Passenger Airbag off gumba.... :ouje:

 

Sem ga mogu dogradit.....res da ni bil drag sam vseeno pi?e se leto 2009, upam da v posodobljeni je, moja je l2006....oprema GTA pa tega ni...

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.