Skoči na vsebino

Mazda 3 Radio CD vpra?anje


mazda3fan

Priporočeno sporočilo

?ivjo!

 

Potrebujem pomo?. Imam mazda 3 sedan, TX brez CD predvajalnika, radio+predpriprava. Na ebayu sem staknil tole enoto: BN8V79AGXA , to je radio CD za mazda 3 po ugodni ceni. Motim pa me eno: ?e pogledam v en cenik z dodatno opremo, recimo tule: http://www.wrights-motors.co.uk/Accessorie...3_Presenter.pdf pa pi?e, da je to enota za modele brez potovalnega ra?unalnika, jaz GA PA IMAM. Torej, bo pasalo ali ne?

 

Hvala!!!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Raje vzemi XcarLink, je veliko bolj prakti?na zadeva. Pa cenej?a tudi.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Raje vzemi XcarLink, je veliko bolj prakti?na zadeva. Pa cenej?a tudi.

 

Hmmm...Glej zaenkrat sem na skupni ceni 35 eur za tole zadevo, kar bi meni popolnoma zado??alo.... Sicer pa ja se strinjam, vsekakor alternativa, ?e prej pa posku?avam na druge na?ine... Bi pa res ?elel sli?at od koga, ?e bo zadeva delala ali je kak hakelc?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pasalo verjetno bo ,sam kaj bo? pa s potovalnim ra?. naredil!

 

Tud jaz ti svetijem xcarlink in ma? zadevo lepo na USB komande volanske delajo.

CD-ji pa po?asi pe?ajo.

 

Pa na USB ?e hitreje presname? mp3-je ipd.

 

 

seveda odlo?itev je pa tvoja,Sam imam MP3 radijo not pa bom prav tako ob priliki nabavil ta umesnik ker mi CD-ji grejo enostavno na ?ivce pa ?e na prej?ni radijo sm se navadil k sm prav tako imel na spominski klju?ek.

 

 

lp

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?ivjo!

 

Potrebujem pomo?. Imam mazda 3 sedan, TX brez CD predvajalnika, radio+predpriprava. Na ebayu sem staknil tole enoto: BN8V79AGXA , to je radio CD za mazda 3 po ugodni ceni. Motim pa me eno: ?e pogledam v en cenik z dodatno opremo, recimo tule: http://www.wrights-motors.co.uk/Accessorie...3_Presenter.pdf pa pi?e, da je to enota za modele brez potovalnega ra?unalnika, jaz GA PA IMAM. Torej, bo pasalo ali ne?

 

Hvala!!!!

 

Moj glas gre Xcarlinku, rizik je vecji kot 35?....pri mazdi je tudi vprasanje elektronike....ce ti ne bo delal on board computer vprasanje kako bo to elektronka razumela

Poleg tega enota ki jo zelis nima Mp3....garantiram ti da bos mesec kasneje zelel imeti vec kot 20 komadov na CDju, dojadil ti bo pe?t CDje, pa se ene 20 se ti jih bo vozil sem pa ke v predalu.

 

Vse skupaj je ze strosek Xcarlinka, na katerega na kljucu menjas enostavno 6 x 99 komadov minimalno

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

 

Vse skupaj je ze strosek Xcarlinka, na katerega na kljucu menjas enostavno 6 x 99 komadov minimalno

 

Misli? 9 X 999 komadov ?

Vsaj takega imama jaz.

 

Druga?e pa imam tudi original veksler za 6 cedejev in noter imam 2 cedeja ki ju nisem pognal odkar imam Xcarlink.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Misli? 9 X 999 komadov ?

Vsaj takega imama jaz.

 

Druga?e pa imam tudi original veksler za 6 cedejev in noter imam 2 cedeja ki ju nisem pognal odkar imam Xcarlink.

 

ups ja 999 komadov, ampak v 5ki ne gre vec kot 6 direktorijev (CDjev) ker je weksler tko nastiman sramezljiv

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Misli? 9 X 999 komadov ?

Vsaj takega imama jaz.

 

Druga?e pa imam tudi original veksler za 6 cedejev in noter imam 2 cedeja ki ju nisem pognal odkar imam Xcarlink.

 

Tega pa ima? od u?eraj :hohoho::hohoho:

joke

 

spla?a se

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?ivjo!

 

Potrebujem pomo?. Imam mazda 3 sedan, TX brez CD predvajalnika, radio+predpriprava. Na ebayu sem staknil tole enoto: BN8V79AGXA , to je radio CD za mazda 3 po ugodni ceni. Motim pa me eno: ?e pogledam v en cenik z dodatno opremo, recimo tule: http://www.wrights-motors.co.uk/Accessorie...3_Presenter.pdf pa pi?e, da je to enota za modele brez potovalnega ra?unalnika, jaz GA PA IMAM. Torej, bo pasalo ali ne?

 

Hvala!!!!

 

 

podzravljen!

 

Nebo pasalo, ker je za avtomobile brez potovalnega ra?unalnika.... Oz. verjetno bo pasalo, kar je ?e slab?e kot da si brez cd-jev ker ne bo? imel BC funkcij. ?e ?e gleda? za temi radji, vzami B33F-79-BGX, ki podpira mp3, vendar verjetno kupuje? rabljeno in je zato ugodna cena. Sicer pa je tudi pri nas v slo, nekaj razbitih 3jk, iz katerih se da dobit poceni cd radio z BC.

 

sicer pa tudi moj glas gre za XcarLink.

 

 

lp, Ale?.

mazda_banner.jpg
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

podzravljen!

 

Nebo pasalo, ker je za avtomobile brez potovalnega ra?unalnika.... Oz. verjetno bo pasalo, kar je ?e slab?e kot da si brez cd-jev ker ne bo? imel BC funkcij. ?e ?e gleda? za temi radji, vzami B33F-79-BGX, ki podpira mp3, vendar verjetno kupuje? rabljeno in je zato ugodna cena. Sicer pa je tudi pri nas v slo, nekaj razbitih 3jk, iz katerih se da dobit poceni cd radio z BC.

 

sicer pa tudi moj glas gre za XcarLink.

lp, Ale?.

 

Hvala za nasvet. Bom ?e prej po?ekiru za kakimi razbitimi 3-kami, mate kako idejo kje? Poleg avto.net ??

 

Hvala

 

lp

 

Andra?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.