Skoči na vsebino

?arobne pikice zakonske...


KAALman

Priporočeno sporočilo

?e me spomin ne vara, sem neko? po bedariji in nerazumljivosti policaja iz LJ dobu neke pike, ker sem na 3-pasovnici kjer je omejitev 50, vozil 60... :P

 

a mogo?e kdo ve, kje bi lahko preveril moj "dolg" dr?avi ?

 

kako izvedeti, ?e sem ?e zaznamovan ali je ?e poteklo ?

 

saj ne, da sem ravnokar kako hudo piz+arijo naredil, amapk me zanima ?isto tak brezvezez...

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

tako je po 2h ali 3h letih se baje bri?e,sem pa tudi sam na lovu za tem-in ?e mene pra?a? je najbolje se obrnit na kako policisko postajo,kjer bi oni pogledali v register!!!

 

Tak bom jaz neredu!!

 

lp

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

3 leta... so podalj?al mislim, da z novim ZVCP

 

Je pa hec... k re?ejo kazenske pike... kot v ?oli, k smo v prvem razredu dobivali ?rne pike za porednost in ?ebelce za pridnost

 

A ne bi blo torej lepo, da bi nam policaji tud dajali ?ebelce, ?e bi recimo dali stari mami prednost pri pre?kanju cesste, ?e bi pobirali "padle" kolesarje in lepim ?toparkam ponujali zastonj prevoz. :P

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:bravo::bravo:

 

Pravkar si si zaslu?il ?ebelco :D

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ksj pa upravna enota - saj mora imeti dosto, ker nekdo ki ravno naredi izpit ima lahko ze prepoved...:). Po moje imajo dostop do teh informacij, ce pa zacnejo lapat o informacijah zaupnega zna?aja na tvoje lastno ime, potem pa bog pomagaj drzavi...

 

P.S. Natasa Pirc Musar je v TISu, poklic jo... :jupiii:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

P.S. Natasa Pirc Musar je v TISu, poklic jo... :jupiii:

 

sem, pa mi ne dvigne... pras?*a :)

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e me spomin ne vara, sem neko? po bedariji in nerazumljivosti policaja iz LJ dobu neke pike, ker sem na 3-pasovnici kjer je omejitev 50, vozil 60... :P

 

za take vratolomne hitrosti bi te jaz dal zapret na licu mesta :)

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

poz!

 

Ockej se res da sem jaz iz ?tajerske (kjer sem ugotovil da imamo zraven prekmurcev ?e nekako najbolj razumljive palicaje (prleki so izuzeti, celjani pa so si sami krivi, ker pove?inoma vozijo kot norci :P ))

ampak mi ni jasno kak za vraga ti lahko da pike za tak?no zadevo? razen ?e si se mogo?e zmotil pa si pozabil pripisat ?e kak?nih dodatnih 50km/h?

 

Sicer pa ?e ima? kak?nega znanca policaja se da preverit. Nazadnje ko so me palicajci preizkovali (celjani valda :ljubezen: ) je rabo natanko 2 minuti, da je ugotovil, da ?e imam 3 pike in nobene ?ebelice.

 

 

lp, Ale?.

mazda_banner.jpg
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kaj ti pa mora dvignit ;) Boj? a ti tud tko razume??

 

Emmmmmmmmm, ja noooooooo...

Sem razumel tako, ampak ker je doti?na teta so?olka moje drage ne upam...

 

Nooooooooooooooooooooooooooooooooot, vse razumem, tititi k no?e dvignit... :hohoho::hohoho:

DU kaj ?e?... <_<

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e me spomin ne vara, sem neko? po bedariji in nerazumljivosti policaja iz LJ dobu neke pike, ker sem na 3-pasovnici kjer je omejitev 50, vozil 60... :P

 

a mogo?e kdo ve, kje bi lahko preveril moj "dolg" dr?avi ?

 

kako izvedeti, ?e sem ?e zaznamovan ali je ?e poteklo ?

 

saj ne, da sem ravnokar kako hudo piz+arijo naredil, amapk me zanima ?isto tak brezvezez...

 

Baje je bolj?e zbirat Merkatorjeve pike.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Baje je bolj?e zbirat Merkatorjeve pike.

 

A si ziher? policijske pike trajajo tri leta pa ?e popust je 50 procentni, ?e pla?a? v osmih dneh. Mercator jim po teh "ugodnostih" ne se?e niti do kolen :P

 

:hohoho:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No resno - naje mora? pisno podati zahtevek za 'izpisek' kazenskih to?k!!

Pa tudi konec leta po?iljajo (baje) izpisek stanja vsem na listi...

 

Evo ti tukaj (oziroma verjetno vsem tukaj) :bravo:

http://www.mp.gov.si/si/potrdila_in_obrazc...n_pravne_osebe/

 

Pa se toel sem nasel na googlu v vprasanjih in odgovorih

 

Spo?tovani,

 

Izpis iz evidence kazenskih to?k lahko pridobite tudi tako, da izpolnjeno

vlogo (obrazec najdete na naslovu

 

http://www.mp.gov.si/fileadmin/mp.gov.si/p...otrdilo_EKT.pdf

 

oddate pri varnostniku na Ministrstvu za pravosodje ali po?ljete po faksu

na ?t. 01 369 56 25 ali pa skenirano na infoke.mp@gov.si.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ste me ?a malo prehitel, pa vseeno, da ne bo dvoma.

 

22/III Zakona o prekr?kih (ZP-1) dolo?a:

?e voznik v ?asu treh let dose?e ali prese?e 18 kazenskih to?k v cestnem prometu, mu sodi??e izre?e prenehanje veljavnosti vozni?kega dovoljenja za vse kategorije motornih vozil, za katere je storilec imel dovoljenje, ko je storil prekr?ek, s katerim je dosegel ?tevilo kazenskih to?k. Izrek sankcije prenehanja ni dopusten, ?e prete?eta dve leti od pravnomo?nosti odlo?be, s katero so bile izre?ene to?ke v cestnem prometu, zaradi katerih je storilec dosegel ?tevilo to?k, ki ima za posledico prenehanje.

 

LP A

Nikad ne veruj ?eni, koja la?e.

Bog daj neumnim pamet, nam pa denar...

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.