Skoči na vsebino

ali ma kdo predelavo na plin mazde cx7


rex99

Priporočeno sporočilo

Po mojem ima to jures... B)

 

:bravo:

 

Naredu 20.000 ravno po enem letu na plinkota in sem na nuli....povrnjena investicija, poklici me na privat mas mobi, ker ti ne smem povedat cene pa to...je blo sa popustom.. :jupiii:

 

Dobis vse drugac je SIGAS, ampak ti dam direkt cifro k je kolega. 2 so ze predelal, moja 1. v SLO sramezljiv. Vids tud loh ce si blizu

 

dijo

 

p.s. Sej res ti si jo natunal na 360KM....torej predvidevam da imas sedaj ene 18L/100?

 

:ouje:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:bravo:

 

Naredu 20.000 ravno po enem letu na plinkota in sem na nuli....povrnjena investicija, poklici me na privat mas mobi, ker ti ne smem povedat cene pa to...je blo sa popustom.. :jupiii:

 

Dobis vse drugac je SIGAS, ampak ti dam direkt cifro k je kolega. 2 so ze predelal, moja 1. v SLO sramezljiv. Vids tud loh ce si blizu

 

dijo

 

p.s. Sej res ti si jo natunal na 360KM....torej predvidevam da imas sedaj ene 18L/100?

 

:ouje:

 

 

:bravo:

 

Naredu 20.000 ravno po enem letu na plinkota in sem na nuli....povrnjena investicija, poklici me na privat mas mobi, ker ti ne smem povedat cene pa to...je blo sa popustom.. :jupiii:

 

Dobis vse drugac je SIGAS, ampak ti dam direkt cifro k je kolega. 2 so ze predelal, moja 1. v SLO sramezljiv. Vids tud loh ce si blizu

 

dijo

 

p.s. Sej res ti si jo natunal na 360KM....torej predvidevam da imas sedaj ene 18L/100?

 

:ouje:

 

ja kukr mu da? tut 25 ?e nis pameten
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Prosim ?e mi lahko ,kdo da kaj ve? podatkov o predelavi na plin cx7 sicer to spra?ujem za mojga kolega k ma isti avto kot jaz,in dela cirka 40000letno.

 

PS.?tevilko ,naslov in katera firma to dela hvala.

 

SIGAS - kli?i Dejana, ?efeta pa re? da te je Jure poslal.

 

Pa naj ti naredi tako kot meni - original kesel za ta avto je samo 50L...pa mi je dal 60L, sicer 2cm visji od podna pa sem moral narediti leseno dno, samo 10L je skoraj 100km v tem avtu..:):)

 

Kako to izgleda lahko pogledas pri meni, sva oba iz Kransterdam.....cifro ze imas.

dobis ga na dejan@sigas.si, Skype: tihitex ali 041 388 893

dovoli da ga objavim...:)

 

Pa se opozorilce, plin vcasih pod obrati ne sfolga in preklopi na bencin, tako da ni za dirke, je pa za normalne voznje 1A.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jures kako si se pa glede garancije zmenu in kje?

 

Meni so namre? rekli, da ob vgraditvi plina izgubim garancijo na motor in izpu?ni sistem.

 

Mam sicer M6 ampak garancija je garancija.

 

LP, S

 

Interclass Vi? izjava servisa:

 

Garancija vam velja, vendar morajo fantje, ki vgradijo plin odgovarjati za svoj del (logi?no ne), ?e pride do okvare zaradi plinske naprave (na plinskem delu), ne moremo ni?, tudi MES ne velja.

 

Vse je logi?no, ampak SIGAS daje tudi garancijo na svoj del, tako da sploh ni panike, mrezo pa imajo po celi SLO.

 

Mel redni servis in tudi se eno malenkost na Interclassu do sedaj odkar je plin, noben ne BU ne MU rekel.

 

Skratka ?e slu?ajno kaj crkne (meni ze eno leto popolnoma ni?) mora? samo pravemu peljat, ampak ?e crkne plinski del se sevedno na benz peljes...

Predelan je samo vplinjac, posega v motor ni...

 

LP

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

Predelan je samo vplinjac,

 

 

 

Kter avto ma? ti to ? ?zmeden??zmeden?

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kter avto ma? ti to ? ?zmeden??zmeden?

 

Uparjalnik...zadovoljen?? Vscasih se mi mudi....

 

Drugac pa:

http://www.avtonaplin.si/dizel-na-plin

 

Sva?ta...:)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Interclass Vi? izjava servisa:

 

Garancija vam velja, vendar morajo fantje, ki vgradijo plin odgovarjati za svoj del (logi?no ne), ?e pride do okvare zaradi plinske naprave (na plinskem delu), ne moremo ni?, tudi MES ne velja.

 

Vse je logi?no, ampak SIGAS daje tudi garancijo na svoj del, tako da sploh ni panike, mrezo pa imajo po celi SLO.

 

Mel redni servis in tudi se eno malenkost na Interclassu do sedaj odkar je plin, noben ne BU ne MU rekel.

 

Skratka ?e slu?ajno kaj crkne (meni ze eno leto popolnoma ni?) mora? samo pravemu peljat, ampak ?e crkne plinski del se sevedno na benz peljes...

Predelan je samo vplinjac, posega v motor ni...

 

LP

 

 

jures plinska in?talacija, ki jo ima? vgrajeno je od katerega proizvajalca?

 

LP

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jures plinska in?talacija, ki jo ima? vgrajeno je od katerega proizvajalca?

 

LP

 

SIGAS - tartarini

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.