Skoči na vsebino

Japanese performance


Symon

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 82
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

?estitke za trud! :bravo:

 

Bi blo pa fajn dobit ?e kak?en predlog za ?portne pragove in zadn odbija?, ko mi gre stroj ta tedn v delo! :D

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?estitke za trud! :bravo:

 

Bi blo pa fajn dobit ?e kak?en predlog za ?portne pragove in zadn odbija?, ko mi gre stroj ta tedn v delo! :D

 

Tnx. MX-5 mi je fajn avto pa pa? dajem gor svoje navdihe. Oziroma po doma?e, ?e bi imel MX-5ko, bi jo gotovo rihtal kot kdo iz teh ?lankov.

 

Glede stylinga pa saj ve?, da sem mnenja, da manj je ve?. Kaj pa manjka original izgledu?

 

No in naj se Projekt Roadster za?ne! :bravo:

Stage1:

Objavljena slika

Objavljena slika

Objavljena slika

Objavljena slika

Mislim, da je bil vmes ?e en ?lanek ampak ne vem, ?e ga imam. ?e ga najdem ga bom dodal.

Stage2:

Objavljena slika

Objavljena slika

Objavljena slika

 

Nadaljevanje sledi. :zvizga:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tokrat se bomo posvetili podvozju na Miati. O?itno se najbolje obnesejo KONI amortizerji v kombinaciji z Whiteline vzmetmi. Whiteline je sicer zelo priznana firma za podvozje, vendar pri nas ve?inoma neznana. Pri nas je itak zakon Apex. :hohoho: Nasplo?no pa so Koni amortizerji kar vredni svojega denarja. Sploh, ?e kupite Koni yellow, ki imajo nastavljivo trdoto.

Objavljena slika

Objavljena slika

Objavljena slika

 

Naslednji? pa sledi preobrat v tej zgodbi. :P

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...
  • 9 mesecev kasneje...

No pa dajmo. Danes bom dodal cca 200hp supercharged MX-5 1,8. :bravo:

post-285-1263933179_thumb.jpg

post-285-1263933196_thumb.jpg

post-285-1263933374_thumb.jpg

post-285-1263933398_thumb.jpg

post-285-1263933417_thumb.jpg

post-285-1263933429_thumb.jpg

post-285-1263933448_thumb.jpg

 

Pa ?e odlomek iz lestvice "Top 10 bargains for 2000gbp". Pri nas MX-5 stanejo sicer malo ve? ampak vseeno:

 

post-285-1263933625_thumb.jpg

post-285-1263933667_thumb.jpg

 

Jutri pa, hmmmm. A dam "RX-8 profile & buyers guide" ali pa "Autozam AZ-1 profile"? :jezicek:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa to ?e ni vse! Naj dodam ?e en model, da ne bo? rekel, da nisem uploadal raznolike ?lanke.

lejga, taka sitnoba pa spet nism :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se hecam. V glavnem je pa tako, da notri ni kaj dosti drugih modelov. MX-5, RX-7, RX-8. Zdaj zadnje ?ase celo dajo kak?n novico o kak?ni MPS ampak to je vse. Kar niti ni ?udno. Zakaj bi v revijo med 250hp MX-5 in Civice, 400hp RX-7ke, 500hp Impreze, SXe in Evote, 1000hp Supre in Skyline tla?ili naprimer 200hp Mazde 323? ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes pa sledi Mazda MX-5 "buyers guide". Za ene dva entuzijasta je ?e prepozno, vseeno pa bo mogo?e komu prav pri?el.

Objavljena slika

Objavljena slika

Objavljena slika

Objavljena slika

Objavljena slika

Objavljena slika

Objavljena slika

 

Stay tuned. Sledi ?lanek z naslovom "how to tune MX-5 mk1 1.6". :harhar: Pa ?e vseeno mi ne bo zmanjkalo materiala, je ?e dosti robe...

 

PS: ?e kdo misli naj si shrani vse tele scane, preden se shrani.si sesuje samo zaradi mene. :hohoho:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

En tvoj ?lanek v PDF, da bo la?je brati in da se ne zgubi

 

Gathering_Moss.pdf

Mazda_MX_5_buyers_guide.pdf

Top_10_bargains.pdf

 

no zdaj so ?e trije in upam Symon, da nisi jezen :D

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

En tvoj ?lanek v PDF, da bo la?je brati in da se ne zgubi

 

no zdaj so ?e trije in upam Symon, da nisi jezen :D

 

Ne jezen, hvale?en. :rispekt: ?e se kdaj sre?ava sem ti dol?en pija?o. :bravo: Ker tole bi naredil sam pa se mi ne da, ker ?e tako skeniram in uploadam na shrani.si. sramezljiv Danes pa ?e en pomemben ?lanek za vse, ki imajo MX-5. Predlagam, da ga preberejo vsi, ki imajo MX-5. :rolleyes:

Objavljena slika

Objavljena slika

Objavljena slika

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • 2.3 mašina je imela 3-4 iteracije. Zadnja je z redno menjavo olja ok. Prvim so pokale glave, ker so se luknjice zamašile, ki so med cilindri olje prepuščale, zadnja je baje sloted.   Ampak to so vse 2.3 280 mašine. In servisi nimajo pojma, ko to vprašaš.   Imam 1.5 3 cilindra in od MY2020 ima oljno črpalko gnano z mokrim jermenom in ne zobnikom. Baje penlo olje ob objestni vožnji in je lahko brez olja obstala. Na servisu nič ne vejo o tem.   Pri obeh mašinah zna bit še problematičen carbon built up, ampak ot imajo Mazde baje podoben problem.
    • Kje so časi RS Coshwort-a, potem bi bila odločitev logična....moj glas gre ST, ki je res stroj, če res rabiš 280km....kdaj jih bos uporabil je drugo vprašanje....glede zanesljivosti bi pa zih vzel Mazdo, ceprav verjetno je Ford ST program drugacna serija kot ostalo @godlike bo verjetno vedel....
    • Pa dam tudi jaz eno sliko kar tako:     Ta čas, ko nekateri glancate svoje Mazge in ko jim drugi naročate tablice, ta tretji z Mazgami uživamo v potovanjih...
    • Focus za družinsko kočije se mi zdi ravno prav z 182 konji. ST je pač brutaln. Pa se je prodajal samo 1.5 leta. V Sloveniji so najbolj redka mašina.
    • Plastike na CX30 me ne motijo ,če je siva barva avtomobila..,če pa je bela me pa motijo preveč in bele ravno zaradi teh plastik nebi imel..,Ko bi lahko dal motor od fokusa v CX30 😃
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.