Skoči na vsebino

M6 - redni servis 80.000 km


Priporočeno sporočilo

Ja, takle mamo.

Najbolj bode filter cvetnega prahu in pa 2,4 ure dela po 40 EUR. Vse brez DDV. Ja, bogata urna postavka, ni kaj :angry::huh:

 

Da ne omenim, da sosed takle servis opravi v dobre pol ure.

Nikad ne veruj ?eni, koja la?e.

Bog daj neumnim pamet, nam pa denar...

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja, takle mamo.

Najbolj bode filter cvetnega prahu in pa 2,4 ure dela po 40 EUR. Vse brez DDV. Ja, bogata urna postavka, ni kaj :angry::huh:

 

Da ne omenim, da sosed takle servis opravi v dobre pol ure.

 

pa si ziher, da so delali samo to, kar je napisano na ra?unu ?

 

da niso vmes ?e zavor pregledali, pa podobo ?

 

namre? cena za servis je taka kot je, jaz mam povpre?je servisov tudi cca 250 do 280 EUR

 

?al... :(

 

p/s: ?e jaz peljem avto na redni letni servis, potem pri?akujem, da mi poleg menjave olja in filtrov, ki jih sam vem ravnotako zamenjati v 45 do 60 minutah, preverijo ?e zavore in ostale viralne dele na vozilu tako kot je to treba...

 

zato pla?am, zato dobim leto dni MES in zato se do neke mere lahko na servis zanesem ;)

 

druga?e pa? ne vozim na poobla??eni servis...

 

?e 100x premleto

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na mojem avtu( M6 143, 2006) prej?ni teden naredili servis na 60 kkm in 495? .

menjali isto kot pri tebi + nafti filter in zavorne plo??ice. S tem, da so me poklicali, ko je bil servis opravljen, ?e mi lahko gratis naredijo spodnjo za??ito avta, kontrola tesnosti hladilnega sistema in kontrola turbine s tesnenjem. :bravo:

Kot ste ?e prej omenili, da se servis narediti precej ceneje, ?e ne celo za 1/2 cene , SAMO brez ra?una, brez garanciije,..

 

Takle mamo !

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ma ti so res znoreli, te cene so res too much :angry::(

 

a je mo?no, da kje sam kupi? ceneje to taisto olje+filtre (za koliko?) in nese? tja, pa da omi samo po?timajo vse to in ti ne ra?unajo materiala?

 

Mislim, da na ti to na poobla??enih servisih ne bodo naredili, saj jim je servis glavni vir zaslu?ka, kaj pa spada vse v servis pa upam, da tudi veste, pa za one, ki mislite, da je to samo delo se mo?no motite, to je tudi ves materjal.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mislim, da na ti to na poobla??enih servisih ne bodo naredili, saj jim je servis glavni vir zaslu?ka, kaj pa spada vse v servis pa upam, da tudi veste, pa za one, ki mislite, da je to samo delo se mo?no motite, to je tudi ves materjal.

 

Od ne?esa je potrebno pla?at stro?ke firme, financiranje, pla?e zaposlenih, prispevke dr?avi ... popoldanski tega ne rabi in lahko da tudi ne preveri vseh to?k avta. Sam pri?akujem na servisu enkrat letno da se pregleda ?e kaj drugega, kot spusti olje in novega nalije. Zato pa imamo pri novih avtih tehni?ni ?ele ?ez 4 leta. No, vsaj tako naj bi bilo ...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na mojem avtu( M6 143, 2006) prej?ni teden naredili servis na 60 kkm in 495? .

menjali isto kot pri tebi + nafti filter in zavorne plo??ice. S tem, da so me poklicali, ko je bil servis opravljen, ?e mi lahko gratis naredijo spodnjo za??ito avta, kontrola tesnosti hladilnega sistema in kontrola turbine s tesnenjem. :bravo:

Kot ste ?e prej omenili, da se servis narediti precej ceneje, ?e ne celo za 1/2 cene , SAMO brez ra?una, brez garanciije,..

 

Takle mamo !

 

Se pravi plo??ice so 90?, pa filter 30 tako na pamet ... ja bo dr?alo med 350? in 400? servis za M6 dizel seveda. Cene so ZME?ANE glede na kvaliteto,ki jo zadnje ?ase dela Mazda. Da jaz nebi dobil servise do 100.000 brezpla?no tega avta zagotovo nebi imel, ker kar je preve? je pa preve?. Jaz razumem, da zadeva ne more biti zastonj, ampak da pa pride servis dra?je za to kot za BMW ali pa celo MB (zvedel cca 14 dni nazaj, kolega je dal za servis na 60k km to?no 210?), je pa resni?no over the limit.

 

Ni po?teno, da tisto garancijo prinesejo notri preko servisov, ker v osnovi Mazde niso poceni, da bi se lahko to privo??ili.

 

In tisti, ki se tola?ite s tem, da pogledajo ?e kaj drugega na servisu je to kaj slaba tola?ba. Mehaniku, ki tam dobi mese?no toliko pla?e kot dva servisa za M6 nima interesa stvar pogledati bolj detaljno, jim po svoje razumem. Sicer si tudi jaz ?elim,da bi bilo tako, ampak preprosto ni, pa vpra?ajte kak?nega kolega, ki dela na servisih.

 

To kar zadnji dve leti dela Mazda s strankami jo bo ?e precej stalo. Ljudje preprosto ne morejo cuzati do onemoglosti in ?iveti na stari slavi nepokvarljivosti in zanesljivost.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se pravi plo??ice so 90?, pa filter 30 tako na pamet ... ja bo dr?alo med 350? in 400? servis za M6 dizel seveda. Cene so ZME?ANE glede na kvaliteto,ki jo zadnje ?ase dela Mazda. Da jaz nebi dobil servise do 100.000 brezpla?no tega avta zagotovo nebi imel, ker kar je preve? je pa preve?. Jaz razumem, da zadeva ne more biti zastonj, ampak da pa pride servis dra?je za to kot za BMW ali pa celo MB (zvedel cca 14 dni nazaj, kolega je dal za servis na 60k km to?no 210?), je pa resni?no over the limit.

 

Ni po?teno, da tisto garancijo prinesejo notri preko servisov, ker v osnovi Mazde niso poceni, da bi se lahko to privo??ili.

 

In tisti, ki se tola?ite s tem, da pogledajo ?e kaj drugega na servisu je to kaj slaba tola?ba. Mehaniku, ki tam dobi mese?no toliko pla?e kot dva servisa za M6 nima interesa stvar pogledati bolj detaljno, jim po svoje razumem. Sicer si tudi jaz ?elim,da bi bilo tako, ampak preprosto ni, pa vpra?ajte kak?nega kolega, ki dela na servisih.

 

To kar zadnji dve leti dela Mazda s strankami jo bo ?e precej stalo. Ljudje preprosto ne morejo cuzati do onemoglosti in ?iveti na stari slavi nepokvarljivosti in zanesljivost.

 

se podpi?em!

Saj razumem, da nekje morajo slu?iti, samo je pa to hudo, da majo 1x dra?je servise od drugih... :blink:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

To kar zadnji dve leti dela Mazda s strankami jo bo ?e precej stalo. Ljudje preprosto ne morejo cuzati do onemoglosti in ?iveti na stari slavi nepokvarljivosti in zanesljivost.

 

 

Ti cajti so mimo, pa reci pi?i zadnjih 5 let.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Gelde nepokvarljivosti Japonskih vozil si lahko zastavo izobesijo samo zaradi starih ?asov, ker tele novej?i modeli so le bleda slika japonske kvalitete je pa res da so drugi (evropejci, azijci,..) ?e slab?i.

 

Glede servisov nevem zakaj delate probleme, kupi? materijal v trgovini z avto deli in ga pelje? k va?kemu mojstru in pri?para? 50% .

Pa ne zdaj pa, da ne ve? ?e on zna vesoljsko tehnologijo Mazde popravit in da ni garancije in ?tempiljke v servisni.

Sam odlo?it se morate ra?un z garancijo in originalnimi dela ali pa brez ra?una in garancije !! ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Gelde nepokvarljivosti Japonskih vozil si lahko zastavo izobesijo samo zaradi starih ?asov, ker tele novej?i modeli so le bleda slika japonske kvalitete je pa res da so drugi (evropejci, azijci,..) ?e slab?i.

 

Glede servisov nevem zakaj delate probleme, kupi? materijal v trgovini z avto deli in ga pelje? k va?kemu mojstru in pri?para? 50% .

Pa ne zdaj pa, da ne ve? ?e on zna vesoljsko tehnologijo Mazde popravit in da ni garancije in ?tempiljke v servisni.

Sam odlo?it se morate ra?un z garancijo in originalnimi dela ali pa brez ra?una in garancije !! ;)

 

Do zdaj sem na vseh avtih delav servise sam, razen ta velikih, kjer je treba menjat jermene, vodno itd. Nimam dvigala in nimam kanala, tako da ...

Problem nastane sedaj, ko mora? imeti doma SW za reset intervala servisa. V?asih se je dalo to z kombinacijo kontakta in raznih stikal. Ponavadi tudi va?ki mojster nima SW za te zadeve.

 

Kar mene osebno tukaj skrbi pa je nekaj drugega:

 

Vsi vemo, da Mazde resni?no niso najbolj?e barvane in za??itene. Rja bo vdarila slej kot prej ven in ?eprav evropska direktiva pravi, da proizvajalec ne sme pogojevati garancijo na prerjavenje s tem, da vozi? avto na uradni servis, se le tega ne dr?ijo. Meni so sicer v Mazdinem salonu zatrdili, da to kar govori servis, da brez uradnega servisa ne bo garancije na prerjavenje je samo fopanje naroda in ni? drugega.

 

Jaz sem jim rekel, da avto vsako leto izven garancije pripeljem k njim na preverjanje laka in izolacije in mi dajo notri ?tempel in sem tako pokrit. So rekli da velja :harhar: Ampak to je bilo takrat, ko sem avto kupoval in takrat obljubljajo vse :jezicek:

 

Kar pa se ti?e original in noriginal dele mene to ?isto ni? ne moti. Vzame? pa? dele, ki so prvovgradnji ali pa bolj znane firme, ne ?unga lunga.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Do zdaj sem na vseh avtih delav servise sam, razen ta velikih, kjer je treba menjat jermene, vodno itd. Nimam dvigala in nimam kanala, tako da ...

Problem nastane sedaj, ko mora? imeti doma SW za reset intervala servisa. V?asih se je dalo to z kombinacijo kontakta in raznih stikal. Ponavadi tudi va?ki mojster nima SW za te zadeve.

 

 

 

Tudi to re?imo brez te?av. :D

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tudi to re?imo brez te?av. :D

 

:bravo::bravo::bravo::bravo::bravo:

 

Lahko zaupa? kateri SW, kateri kabel itd. Rabim za M6 bencin in dizel oba krat faceliftana modela.

 

A mogo?e kdo ve ali je res, da se za M6 ne dobi original stranske sen?nike? Kli?em zdajle na Mazdo in pravijo, da tega za 5 vratni model ni, bodo pa preverili.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

nekje sem o tem ?e enkrat pisal, pa bom dal ?e enkrat tule:

 

na 20k km - 264 EUR

na 37k km - 412 EUR z menjavo zavornih oblog in stru?enjem diskov ( 160 EUR )

na 58k km - 283 EUR

na 74k km - 274 EUR (tule sem bil ?e jaz lastnik)

trenutno ma avto 92k km in ?aka na redni letni servis :)

 

redni servisi pri poobla??enem serviserju

 

kar se ti?e pa pogojevanja servisov s servisiranjem na poobla??enem servisu, pa nekaj malega tule:

 

http://www.boschcarservice.co.uk/pdf/warranty.pdf

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:bravo::bravo::bravo::bravo::bravo:

 

Lahko zaupa? kateri SW, kateri kabel itd. Rabim za M6 bencin in dizel oba krat faceliftana modela.

 

A mogo?e kdo ve ali je res, da se za M6 ne dobi original stranske sen?nike? Kli?em zdajle na Mazdo in pravijo, da tega za 5 vratni model ni, bodo pa preverili.

 

Jaz sem spra?eval za stranske sen?nike karavana in ni dobavljivo/delajo original, lahko si omisli? samo univerzalne. :angry2:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

VSI PISATELJI TEGA POSTA, ALLO??!!, ZAKAJ SAMO PLUVATE ?EZ MAZDO, SERVISE...

ZAKAJ PA POTEM ?E IMATE MAZDE?? PRESEDLAJTE NA DRUGE ZNAMKE, KJER BOSTE

SIGURNO OGROMNO PRI?PARALI.

 

Sej vam ni treba na poobla??ene servise vozit svoje mazde, sam ne jokat :hohoho: pol k se lu?ke pr?igajo,

ko rabite tester itd. Meni osebno se tudi malenkost pretirano dragi zdijo servisi, ampak fantje so

zakon, prjazni (gama btc Grega/Majes) vse so mi znal razlo?it in popravt, vsaj prej k sem mel M6.

?e si redna stranka ti gredo v?asih na roko, posodijo nadomestno vozilo (?e je prosto :whatever: ),

te peljejo v slu?bo, to ti pa vsak "gara?ar" ne nudi. Saj razumem, da nima vsak par tiso? evrov

pla?e, ampak ?e vam je preve? 300,00 eur za servis dat, potem si lastite napa?no znamko. Poceni vzdr?evanje dobite pri vseh korejcih, fiatih, citroenih... :jezicek:

to pa tudi verjetno veste.

 

P.S. BMW, MB servisni intervalni ?al niso poceni ?zmeden?

lp

retail

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

VSI PISATELJI TEGA POSTA, ALLO??!!, ZAKAJ SAMO PLUVATE ?EZ MAZDO, SERVISE...

ZAKAJ PA POTEM ?E IMATE MAZDE?? PRESEDLAJTE NA DRUGE ZNAMKE, KJER BOSTE

SIGURNO OGROMNO PRI?PARALI.

 

Sej vam ni treba na poobla??ene servise vozit svoje mazde, sam ne jokat :hohoho: pol k se lu?ke pr?igajo,

ko rabite tester itd. Meni osebno se tudi malenkost pretirano dragi zdijo servisi, ampak fantje so

zakon, prjazni (gama btc Grega/Majes) vse so mi znal razlo?it in popravt, vsaj prej k sem mel M6.

?e si redna stranka ti gredo v?asih na roko, posodijo nadomestno vozilo (?e je prosto :whatever: ),

te peljejo v slu?bo, to ti pa vsak "gara?ar" ne nudi. Saj razumem, da nima vsak par tiso? evrov

pla?e, ampak ?e vam je preve? 300,00 eur za servis dat, potem si lastite napa?no znamko. Poceni vzdr?evanje dobite pri vseh korejcih, fiatih, citroenih... :jezicek:

to pa tudi verjetno veste.

 

P.S. BMW, MB servisni intervalni ?al niso poceni ?zmeden?

 

Saj ne pluvamo kar vsepovprek ?ez mazdo, vendar pa? malo debatiramo, pri ?emer pa posku?amo bit tudi v?asih malo bolj objektivni.. in ne tako kot nekateri, ki ne znanjo drugega kot samo hvalit svojo robo in govorit da je the best in da je popolna brez kakr?nih koli napak zgolj zarad tega ker si jo sami lastijo, slabosti pa zatajiti in jih vztrajno negirati... :zvizga: Prav je da te?e v?asih tudi neka konstruktivna debata kjer se povejo plusi in minusi, saj le tako se lahko minusi najbolje popravijo (nobody is perfect)... In v tem primeru pa? pravimo, da ima mazda nekoliko predrage servise.. Druga?e pa ?ez same serviserje nikoli nismo rekli ni? slabega in menim, da so zakon, sam njihove cene pa? niso tok zakon.. ni? slabega ne mislim.. :cheers:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jaz nekaj ?e vedno ne razumem... servis je stal cca 260 EUR, pa npr. za BMW serijo 3 stane servis 210 EUR, torej nekak NI 100% dra?ji

 

za 323F redni servis je stal 164 EUR z vsem potrebnim materialom... za Polo stane isti servis 172 EUR....

 

pa spet ni 100 % dra?je... od kje vam ideje ?

 

pa res verjamete tistim, ki vam bu?e prodajajo, da za Audi stane servis 200 EUR

 

moja sodelavka ma A3 in pod 50k SIT ni nikoli dala za redni servis !

 

?e bom ?e eno primerjavo sli?al, ki bo vsebovala kao 1kratnik neke cene, se bom razpo?il !

 

majkemu...

 

saj ne re?em, da je Mazda brezmade?na, ampak to kar nekateri probajo vse ostale nau?it, je pa ?e vi?ek...

 

Golf npr, nikakor ni za 3 litre var?nej?i od Mazde... prav tako ni Passat, pa tudi Honda Accord ne...

 

ker se to enostavno ne da primerjat, saj nimamo vsi istega re?ima vo?nje...

 

prav tako servisiranja ne moremo poenotit !

 

:dudek::blush::jezicek:

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

VSI PISATELJI TEGA POSTA, ALLO??!!, ZAKAJ SAMO PLUVATE ?EZ MAZDO, SERVISE...

ZAKAJ PA POTEM ?E IMATE MAZDE?? PRESEDLAJTE NA DRUGE ZNAMKE, KJER BOSTE

SIGURNO OGROMNO PRI?PARALI.

 

Sej vam ni treba na poobla??ene servise vozit svoje mazde, sam ne jokat :hohoho: pol k se lu?ke pr?igajo,

ko rabite tester itd. Meni osebno se tudi malenkost pretirano dragi zdijo servisi, ampak fantje so

zakon, prjazni (gama btc Grega/Majes) vse so mi znal razlo?it in popravt, vsaj prej k sem mel M6.

?e si redna stranka ti gredo v?asih na roko, posodijo nadomestno vozilo (?e je prosto :whatever: ),

te peljejo v slu?bo, to ti pa vsak "gara?ar" ne nudi. Saj razumem, da nima vsak par tiso? evrov

pla?e, ampak ?e vam je preve? 300,00 eur za servis dat, potem si lastite napa?no znamko. Poceni vzdr?evanje dobite pri vseh korejcih, fiatih, citroenih... :jezicek:

to pa tudi verjetno veste.

 

P.S. BMW, MB servisni intervalni ?al niso poceni ?zmeden?

 

Tebi malo objektivnosti nebi ?kodilo. Si pa? ?e eden tak?en, katerega avto je najbolj?i, najmanj kvarljiv, skratka ni bolj?ega na svetu. Ne jemlji vsega tako k srcu.

 

?e povemo, da so servisi absolutno predragi, ?e povemo, da ga pri Mazdi zadnje ?ase konkretno biksajo ni to ni? kaj takega. Pred 2 mesecema se je uporabnik Alex se mi zdi tukaj tudi delal "norca" iz mene, ker sem rekel, da Mazda ni ve? to kar je bila, v?eraj pa je sam napisal, da v ITA forumih sami ljudje pravijo, kako problemati?na je postala Mazda in se tudi sam spra?uje kje je tista Mazdina zanesljivost. Hvala bogu, fant razmi?lja s svojo glavo in z dejstvi.

 

?e bomo vsi tiho in vse kar po?irali se bo z Mazdo zgodilo enako kot z VW, Citroenom, tudi Toyoto. Firma ne bo dobila nazaj feedbacka in ga bodo ?e naprej srali tako kot ga zdaj.?iveli bodo v upanju na staro slavo in konec. Pozabljate nekateri to, da firmo ?al ne vodijo tehni?ni kadri ampak ekonomisti, ki vidijo zadeve vedno samo na kratki rok, kaj pa bo to prineslo na dolgi rok, se jim pa preprosto jebe. Poznam zelo dobro situacijo pri Citroenu in vem kaj se jim je zgodilo v zadnjih 10 letih.

 

A ni najve?ja ?koda za Mazdo, ki je sinonim za kvaliteto, da pade na nivo VW in Citroen? Meni se zdi da je, zato kak?na graja ni ni? slabega, prej obratno.

 

Kar pa se ti?e servisov MB, pa ti bom jutri napisal servise od 20.000 do 80.000 km pri MB servisu na Ptuju. Bo? potem videl kako dragi so in kako "poceni" je Mazdnin servis!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jaz nekaj ?e vedno ne razumem... servis je stal cca 260 EUR, pa npr. za BMW serijo 3 stane servis 210 EUR, torej nekak NI 100% dra?ji

 

 

 

Pred 14 dnevi ?el na reprogramiranje DPF filtra in pred mano je bil gospod, ki je pripeljal na servis novo Mazdo 6 na 20.000km. Cena je bila 410?, meni so skoraj o?i ven padle pri taki ceni. Mo?akar je tam dobesedno popizdil in jih poslal v 3 krasne.

 

Mislim, da sem povedal vse, pa ne rabim nobenega u?it in prepri?evat ali je to poceni ali ne.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

servis za citroena:

c5 - nikoli vec kot 50 eur (jermeni pa to pride nekaj cez 57eur)

xantia - 15 eur (jermenov pa ni treba menjat, ker so starejsi avti najboljsi)

XM - brezplacno (ta pa sploh nima jermenov ker se pelje na zrak)

 

:P

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred 14 dnevi ?el na reprogramiranje DPF filtra in pred mano je bil gospod, ki je pripeljal na servis novo Mazdo 6 na 20.000km. Cena je bila 410?, meni so skoraj o?i ven padle pri taki ceni. Mo?akar je tam dobesedno popizdil in jih poslal v 3 krasne.

 

Mislim, da sem povedal vse, pa ne rabim nobenega u?it in prepri?evat ali je to poceni ali ne.

 

Pred 14 dnevi sem bil z novo Mazdo 6 (2.0, bencin,karavan) na rednem servisu

na prvih 20.000km na Gama centru v BTC v Ljubljana. Na izvedbo

servisa nimam nobenih pripomb. Cena je bila 211,88 EUR.

 

Prvih 20.000km je minilo brez te?av (povpre?na poraba 8l/100km pri

60% vo?nji izven mesta + 40% vo?nje po mestu). Nivo olja se prakti?no

ni spremenil. So pa vidne posledice pretiranega posipanja s peskom, ?e

posebej pri spodnjem delu zadnjih vrat.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred 14 dnevi ?el na reprogramiranje DPF filtra in pred mano je bil gospod, ki je pripeljal na servis novo Mazdo 6 na 20.000km. Cena je bila 410?, meni so skoraj o?i ven padle pri taki ceni. Mo?akar je tam dobesedno popizdil in jih poslal v 3 krasne.

 

Mislim, da sem povedal vse, pa ne rabim nobenega u?it in prepri?evat ali je to poceni ali ne.

 

ne, ne rabi?

 

ampak iz takih in podobnih izjav se potem zgodijo krepke ?en?e,

zdaj pa jaz tebe vpra?am, a si ti videl, kaj je na ra?unu pisalo, kaj so mu delali ?

 

?al pa? en liter DPF olja stane na servisu cca 25 EUR x4 litre = 100 EUR, pa filter pa filter pa ?e kaj, pa je hitro 250 EUR... ?e so mu pa morali menjati ?e kaj drugega, npr. xenon ?arnico, ki na servisu tudi precej stane, je pa cifra hitro lahko ?ez 400 EUR... ampak, ne more? pa posplo?it tega, da pa zdaj za vsako Mazdo stane servis +400 EUR...

 

Kolega ma Alfo 156, in pla?uje servise od 150 do 200 EUR... jaz pa pa? od 210 do 260... al pa 300

 

majkemu... bodimo vendar malo objektivni... pa ?e enkrat bom ponovil, da se zavedam, da servis za Mazde ni med najcenej?imi...

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.