Skoči na vsebino

rde?a plastika uzad


323f

Priporočeno sporočilo

umm rd bi si po?trihu uno plastiko med zadnimi lu?mi v barvi avta

pa me zdej zanima kako se to nardi

 

nekje sm brou da je treba brust pa ?pric kit pa te scene

u mavrici so mi pa rekl da sam eno ?istilo za plastiko pa plastic prajmer pa barvo gor pa je to to

 

zdej ker na?in je praviln?

 

btw a ma kdo to pi?tolo mogo?e doma da bi mi pihnu barvo gor?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sam res... vsaj mal bolj slovensko ?e ?e knji?ni?no ne gre...

 

kk bi blo ?e tga nabedn nb upo?tevu? pa nea bi razumu ne tjebe ne sjebe, kwa moli kugar kol okul sjebe... te bi bla taka ?tala dab znoru lejga... dj mau slovejns za?n govret...

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sam res... vsaj mal bolj slovensko ?e ?e knji?ni?no ne gre...

 

kk bi blo ?e tga nabedn nb upo?tevu? pa nea bi razumu ne tjebe ne sjebe, kwa moli kugar kol okul sjebe... te bi bla taka ?tala dab znoru lejga... dj mau slovejns za?n govret...

 

kaga rapatas? da nou pokov ejga

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.