Skoči na vsebino

problemi z karoserijo


belitiger

Priporočeno sporočilo

Na?a trojka je spodaj tud cela rjava.

Pri menjavi koles sem opazil,da ima povr?insko rjo na rokah

in ostalih delih podvozja-a je to normalno za letnik 2005?

 

Moja Mazda 6 letni 2003 ima rjavo kompletno podvozje in ?e ?rvfe v ma?ini s katerimi so pri?vr??eni amortizerji... :ne vem: Imel sem 3 Honde zadnjo civic l. 1997 brez vsake rje.. :rispekt:

 

Ne bo dr?alo. Meni niso nikoli menjali prednjih zavesic, ?eprav sem bil tudi v ?asu garancije zelo reden gost na servisu, mislim, bistveno bolj reden gost kot so zahtevali redni servisi na 20Kkm.

 

Trenutno zbiram voljo, da za nekaj dni postanem pe?ec da mi v garanciji popravijo gnilo karoserijo (blatniki, rob vrat prtlja?nega prostora). Blatnike so mi enkrat ?e popravljali, pa so ponovno za?eli gniti. Pri Mo?niku v Kranju so mi rekli, da tega oni ne morejo storiti, ker so mi prvi? stvar popravljali v Gami in da moram iti tja. A ima kdo kaj pojma, zakaj neko popravilo v garanciji nebi mogel izvesti nek poobla??en servis samo zato, ker je bila ista stvar prvi? popravlajna drugje?

 

Lp M

 

Potem sigurno ve?, ali je protikorozijska garancija 6 ali kot obljubljajo 12 let?

M.

 

 

Tole vse kar prebiram..... me navdaja z grozo kaj sem sploh kupil za en ?rot.... ?e bivse to prej vedel dvomim, da bi se odlo?il za M6. Ignoranca na servisih, blazne cene, olupljena karoserija, DPF...... pa verjetno bi ?e lahko na?teval. Skratka obup.

Ne vem kako je pri drugih znamkah, ne da se mi jih sledit ampak verjetno podobno. Turbokapitalizem pa?. Sami smo ga hotl.

 

Rubrika pravice potro?nika je pa verjetno zgolj nami?ljena.

 

:angry2:

 

Lahko ti iz lastnih izku?en odgovorim, da Honde ne rjavijo sploh :rispekt:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Moja Mazda 6 letni 2003 ima rjavo kompletno podvozje in ?e ?rvfe v ma?ini s katerimi so pri?vr??eni amortizerji... :ne vem: Imel sem 3 Honde zadnjo civic l. 1997 brez vsake rje.. :rispekt:

Potem sigurno ve?, ali je protikorozijska garancija 6 ali kot obljubljajo 12 let?

M.

Lahko ti iz lastnih izku?en odgovorim, da Honde ne rjavijo sploh :rispekt:

 

 

 

zanimivo-jaz tud imam letnik 2003 pa je podvozje brez rje-mogo?e kak?na pikica. Tko da zgleda, da se zelo razlikuje. Je pa iz Italije.

 

LP

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Imam letnik 2002 in zavesic niso menjali.

 

 

Meni so tudi pri tastari enkrat menjali zavesice... ampak to mi je omenil le tako spotoma, ko sem imel avto na rednem servisu... Nevem pa, kdaj je to bilo... :) ... je bilo pa vsekakor na Gami v BTCju ...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Meni so tudi pri tastari enkrat menjali zavesice... ampak to mi je omenil le tako spotoma, ko sem imel avto na rednem servisu... Nevem pa, kdaj je to bilo... :) ... je bilo pa vsekakor na Gami v BTCju ...

 

Tudi pri meni je bilo popolnoma enako.

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zanimivo. Ko sem bil ene 5krat na Gami zaradi oglu?ujo?e cvile?ih zavor (nek ko??ek pleha drgnil ob disk pri vzvratni vo?nji), niso naredili ni?. Ko sem tja pri?el od ta?este pa so me ?udno gledali in spara?evali kod sem hodil, da tisto modifikacijo na zavorah majo pa ja ?e vsi narejeno.

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.