Skoči na vsebino

pomisleki pred nakupum mazde6


mazdarobby

Priporočeno sporočilo

He,he-v jok pa na drevo ;)...nisem na to ciljal..(trenutno bolj razmi?ljam o dvokolesniku :D ).pa? me je zanimalo ?e bo? menjala; 2 litrski motor z 160 KM kr vabi...

Dream as if you will live forever, live as if you will die today.

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zaenkrat mopedist :D , upam pa da v kratkem motorist;?e bom lahko ?asovno uskladil, grem kmalu delat izpit za motor. Potem pa nabavim kak?no pametno zadevco.

Dream as if you will live forever, live as if you will die today.

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zaenkrat mopedist :D

Mopedist - nad 50 ccm, kar je pod 50 ccm, so zame sodobni kolesarji ali pa jezedci sesalcev. :)

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

no pa smo fantu ukradli temo... shame on us.

Ok priznam, jaz sem ta, ki je speljal temo na drug tir. :ne vem:

Se opravi?ujem.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja to bi te prosil;pa skeniraj mi potrdilo o nakazilu,ko bo? pla?al v torek,da ga po?ljem jodlarju.

Dream as if you will live forever, live as if you will die today.

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ojla,..

 

upam d me nimate ?e usi polhn kufr s temi upra?anji :)

 

zdj me pa ?e zanima a se da mogo?e dobit tud modro mat al so sam metalne, pa so mat sam rde?a, rumena, bela pa ?rna :unsure:

 

tnx,

 

Lp, Allys

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Smo tik pred nakupom mazde6 sport combi 2.0 D (120konjev) ob tem pa imam nekaj pomislekov za katere upam, da mi jih boste pomagali razjasniti.

Ob ogledu euroncap testov sem bil presenecen, da je mazda 6 (2003) dobila skupno samo 26 tock...

http://www.euroncap.com/content/safety_rat...p?id1=3&id2=181

v primerjavi s konkurenti kot so honda accord, toyota avensis in peugeot 407 je to slabo. Se je varnost v novih letnikih ze izboljsala???

Nadalje sem nekje na netu zasledil, da prihaja facelift mazda6 in tudi boljsi dizli ter vecja varnost. Ima kdo konkretne podatke glede tega, saj ne bi rad sedaj kupil nov avto, cez 2 meseca bi pa prisel facelift...?

Drugace sem pa bil nepricakovano prijetno presenecen ob ogledu avta v salonu!

hvala za vse odgovore

lp,

Zdravo,

 

Sam imam tocno tak model 6-ice, kot ga kupujete. Z avtom sem v splosnem precej zadovoljen, razen parih malenkosti, ki pa so jih na servisu sproti odpravili (pac, pri vsaki znamki imas lahko smolo, da naletis na vecjo ali manjso "limonco").

 

Facelift bo viden predvsem v notranjosti avta (spremenjena sredinska konzola), navzven pa bolj malo. Nekateri na nemskih forumih celo vecinoma pravijo, da jim je zdajsnja oblika sprednje maske veliko bolj vsec (kolikor je videti razliko). Sicer pa naj bi dizelska agregata dobila 6-stopenjski menjalnik, kolikor je meni znano, kar bo vsekakor dobrodoslo, se posebej glede na to, da je trenutni menjalnik v 6-ici precej skrtajoc (verjetno ne prenese najbolje velikega navora). Sicer pa so otroske bolezni 6-ice vec ali manj znane (http://37747.rapidforum.com/) in so jih do sedaj verjetno ze odpravili.

 

Ce se ti ne mudi, bi jaz pocakal na nove posiljke zgolj zaradi menjalnika, zdaj, ko vem, kaksen je obstojeci. Lahko pa seveda, da ne bo nic boljsi.

 

Kar zadeva primerjave z ostalimi avtomobili. Prenovljena Laguna se mi zdi znotraj slabsa kot prej (pac stvar osebnega okusa), P407 mi znotraj ravno tako ni prevec vsec, edina resna konkurenca (tako cenovno kot oblikovno) sta nova Octavia in Avensis, ki mi je se posebej bil vsec. Na zalost ima sibkejsi, in koliko pravijo drugi manj prozen in bolj pozresen motor.

 

Sicer pa so na enem forumu (zgornji link) nekateri zatrjevali, da je 6-ica kar zadeva kakovost, do sedaj najslabsa mazda, kar so jih imeli. Jaz prej nisem imel mazde, zato pri tem nimam posebnega mnenja.

 

Ena dobra stran tega, da prihaja nekoliko spremenjen model je tudi v pogajalski moci pri ceni. Ce vam je vseeno glede modela, boste verjetno lahko dobili avto (iz zaloge) po bolj ugodnih pogojih kot sicer.

 

In na koncu se "the ultimate test". Ali bi ponovno kupili mazdo? Zelo verjetno.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.