Skoči na vsebino

Medved v Ljubljani


Carr

Priporočeno sporočilo

?ivjo.

 

Verjetno spremljate vse dogajanje okrog na?ega ljubljanskega medveda :D . Skratka, kot teroristi?ni napad. Desetine do zob oboro?enih policistov z jopi?i, zaprto podro?je... Sledijo ga ves dan tako, da naj bi bil po njihovem ?e v Polhograjskem hribovju, dejansko mu je pa zadi?alo v gostilni pri ?adu skoraj v sredi??u Ljubljane :hohoho::hohoho::hohoho:

 

Skratka, dru?ine ne upam peljat iz hi?e, resno pa razmi?ljam, da bi obvestil ?efa, da me jutri ne bo v slu?bo. Moram pa ?e dodatno utrditi vrata in okna in prebedeti no? :hohoho::lol:

 

Res ?lovek ne more verjet, zakaj je tak problem malo ve?jega mladi?a ustrelit z uspavalno, ga nalo?it v kombi in peljat nekam ven. Ko se pa po Notranjskem in Dolenjskem ljudem sprehajajo po dvori??ih in ko otroke vozijo v ?ole, se pa nobenemu ne zdi vredno sprdnit. :angry2:

Nikad ne veruj ?eni, koja la?e.

Bog daj neumnim pamet, nam pa denar...

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaooo kako paniko delate oz. jo delajo kako nj re?em (mesne srajce) ko vidijo enega medveda!

Stari ka?n kaos!!!

Js sm doma kjer je v okoli?kih gozdovih kar nekaj medvedov pa me ni strah it v ?umo!!!

 

Je pa nekaj res ?e pride medved tako blizu naselja ga je pa? potrebno eliminirat (naj bo pod metek ali preselit)ampak naj to naredijo karseda potiho ,in ne da obesijo na najve?ji zvon!

Sori enostavno ne razumem!!!

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma kak?en medved neki... to je Igor Bav?ar, ki se na ro?niku skriva pred svojimi upniki :P

 

Ja, sam je ?udno, da niso uporabil pravih nabojev... Menda so ga ?e uspaval... :angry::P

Nikad ne veruj ?eni, koja la?e.

Bog daj neumnim pamet, nam pa denar...

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Enim se pa res vidi, da ?ivijo v vukojebini in bi to vukojebino najraje prenesli ?e v glavno mesto.

 

?e ?ivi? na vasi obdani z gozdom, so sre?anja gozdnih ?ivali pogostej?a, saj je gozd njihovo naravo okolje. V mestu pa temu prav gotovo ni tako.

 

MOL si tudi pribli?no ne more privo??iti, da ji prakti?no sredi mesta po hribu tava medved - sploh po ro?niku, kjer se ogromno ljubljan?anov hodi sprehajat in rekreirat (in edine ve?je ?ivali tam so srne).

 

Popolnoma normalno, da morajo obvestiti ?im ve?je ?tevilo ljudi z objavami v medijih in da se postavi policijo na standardna parkiri??a obiskovalcev ro?nika.

 

?e samo 1 incident (nalet z avtom na medveda, po?kodba ?loveka ali celo smrt) bi povzo?il vsesplo?no zgra?anje in pljuvanje po Policiji in ostalih slu?bah.

 

A vas niso nikol u?il - bolje preventiva kot kurativa. Na?im odgovornim slu?bam lahko re?em samo svaka ?ast, da so vse skupaj uredili v manj kot enem dnevu.

Va?n je da piha - na morju al pa na motorju.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

bol kot ?alostno-?udno da so za to porabili en dan

 

:ninja:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

bol kot ?alostno-?udno da so za to porabili en dan

 

:ninja:

 

No, to je edino, kar sem hotel povedat.

Seveda se strinjam z TheBillom, ampak se je treba vpra?at, kak?ne slu?be imamo, da za izsleditev in odstranitev malo ve?jega medvedjega mladi?a sredi Ljubljane rabijo cel dan :angry2: . Moj znanec je lovec in vam garantiram, da bi na Ro?niku s svojimi kolegi medveda na?el in ustrezno ukrepal v maksimalno eni uri .

OK. Dost je tega.

Je pa lepo govorit tud o ?em drugem, ne pa samo o recesiji in sorodnih temah. Tud ?e so medvedi... :P

Nikad ne veruj ?eni, koja la?e.

Bog daj neumnim pamet, nam pa denar...

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se strinjam da bi blo to prej fertik nekaj malega izku?en pa imam tudi jaz-ka prav? nasledni? ggreva kar mi2 na lov,no lahko se keri pridru?i ampak ne bomo lovil medveda tokrat gremo na babe :D

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Eh dej klopko - kolk ?asa je mogu medeved po Rakitni premetavat kante, da so ga uspaval?

 

 

Pa tolk enih Jagrov je tm gor, ki poznajo vsako ped zemlje....predvsem pa gostilno v Novakih :P

Va?n je da piha - na morju al pa na motorju.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hehe o?itno si tole novico prebrav iz kakega lublanskega cajtenga :jezicek:

Jah pa tud ?e je premetaval kante halo pa vseeno nismo delali takega kabuuma kot za tega 80kil te?kega mladi?a!!!

 

Na raitni se je pa takrat ?lo za 157 kil te?kega medota in ni bil uspavan ampak usmr?en(ker je pa? bil na seznamu za letni odstrel)

 

sam tolk :D

 

aja pa ?e nekaj tist ni gostilna ampak je zidanca :jezicek:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se strinjam da bi blo to prej fertik nekaj malega izku?en pa imam tudi jaz-ka prav? nasledni? ggreva kar mi2 na lov,no lahko se keri pridru?i ampak ne bomo lovil medveda tokrat gremo na babe :D

 

ha, ha...

A bomo rabili cel dan za kak?no dol dat, al bo ?lo hitreje... :hohoho::hohoho:

Nimam celega dneva, ker me ?ena kontrolira... :angry::P:D

Nikad ne veruj ?eni, koja la?e.

Bog daj neumnim pamet, nam pa denar...

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

medvedi tut ?utjo recesijo ko ni hrane :hohoho: grejo pa na ro?nik na ?evape pa pleske.. :hohoho::bravo:

 

Na horse burger je prisel pa na babe v ZOO....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na horse burger je prisel pa na babe v ZOO....

 

 

:bravo::bravo::ouje:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 4 tedne kasneje...

En dober komentar na ?lanek Medvedi v Novi vasi na Blokah iz 24ur.com

 

 

___19.05.2009, 10:071

to se pa dogaja zato ker glupi runklni morate ?iveti sredi gozda kjer je doma medved namesto sredi mesta kjer so doma ljudje

 

 

:hohoho::P;)

Va?n je da piha - na morju al pa na motorju.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
  • Zadnja sporočila

    • Peljem avto na redni servis v Izolo in stopotjo naredim en điro po slo istri😁.  
    • Se zgodi, sinoči smo spet obiskali Urgenco. In mi v oči pade tale znak:     A oni to resno?   Dobro, fotoaparat še nekako razumem. Da bi kdo prišel s psom na Urgenco (razen kakega slepega, ampak mislim, da v tem primeru pes ne bi bil težava), že ne morem verjet. Če pa koga pripravijo do tega, da pride s pištolo ali nožem na Urgenco - ta se gotovo ne bo ustavil pred vrati zaradi ene nalepke...
    • Eee, se vid, de sm kmet an s hribu doma. Tko Ford kat VW sta nizko spodi, pa še dizl je pa še modre farbe...
    • ZOE je imel zelo miren teden, je naredil le malo čez 100 km ... In nič se ni pokvarilo. Tok-tok.   Sem pa jaz danes Smarta "natankal" iz 11 % na 96 % na javni polnilnici za 3,67€. Ker je ravno tema "pohvalite se". 😃
    • Em, @Boss, kateri del je "mal heca"? Tisti o BTjki ali tisti o ZOEtu?   Mislim, če o BTjki, ni nič heca, ker to je res potrošni material. Sicer se ga na vsakih 120.000 km precej nabere, ampak to sodi zraven.   Če pa imaš v mislih ZOEta, potem je pa res čisto malo heca, ostalo je pa spet vse res...
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.