Skoči na vsebino

Bicikl serviser


Z M A J

Priporočeno sporočilo

?io!

 

?e ma kdo kak?no telefonsko od serviserja, ki ugodno "spravi v red" bicikle. V nasprotnem primeru, ?e bi me "ogulu", se mi jasno starga skreta ne izpla?a skup sestavlat, ampak raj? iz njega se?vasat spomenik, kak?no moderno skulpturo! <_<:hohoho:

 

Lokacija pa naj bi bila nekak LJ in okolica kakih 20 km max.! :danzoman:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?io!

 

?e ma kdo kak?no telefonsko od serviserja, ki ugodno "spravi v red" bicikle. V nasprotnem primeru, ?e bi me "ogulu", se mi jasno starga skreta ne izpla?a skup sestavlat, ampak raj? iz njega se?vasat spomenik, kak?no moderno skulpturo! <_<:hohoho:

 

Lokacija pa naj bi bila nekak LJ in okolica kakih 20 km max.! :danzoman:

 

Moj svak Grega....dela v Velotu (deli :) ) doma pa fu?a....sej ve? fu? ne sme trpet...........

040 417 088

P.S. Spi do ene 12:00.....hec, mu bom smsal da ga bo gulijoza klical

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sam da ni pol on Zvitorepec (da me oguli), ki se bo hotu Guliko?i ma??evat za prigode iz stripov! <_<:D

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sam da ni pol on Zvitorepec (da me oguli), ki se bo hotu Guliko?i ma??evat za prigode iz stripov! <_<:D

 

Ne ne dost je ze sendvic ko pri lakotniku....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ve ?e kdo mogo? za kakga podobnga serviserja w celju/okolica? rabim enga, d mi prestave porihta na Feltu. Pa po mo?nosti, d ni kk tak as k tazadn, k sm mu pelala bicikl..mi tk zrihtu prestave, d mi je daw desno prestawno ro?ko na levo stran, leve mi pa sploh menju ni, k je "bla ?e ?ist w redu".. ?zmeden? ej, tolk sm bla ?okirana, d sm sam popakala bicikl & ga pelala domow.. :blink: Sm rabla dva tedna, d sm k seb pr?la & jezna ratala :angry2::vskalo:

What goes around..comes around..
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ve ?e kdo mogo? za kakga podobnga serviserja w celju/okolica? rabim enga, d mi prestave porihta na Feltu. Pa po mo?nosti, d ni kk tak as k tazadn, k sm mu pelala bicikl..mi tk zrihtu prestave, d mi je daw desno prestawno ro?ko na levo stran, leve mi pa sploh menju ni, k je "bla ?e ?ist w redu".. ?zmeden? ej, tolk sm bla ?okirana, d sm sam popakala bicikl & ga pelala domow.. :blink: Sm rabla dva tedna, d sm k seb pr?la & jezna ratala :angry2::vskalo:

 

jz svojga sam porihtam k sm delu v giga pa vem kk pa kj..

kaj ti preskakuje menjalnik v vi?je al pa ni?je?

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

slika, video,..? ker ti ne verjamemo :D

 

 

 

:hohoho: :hohoho: Labisan.... bo? Barbaro ustra?u ?e preden se bo navadila na nov username..... jaooo..... :dudek:

 

 

:aaaaa: :aaaaa:

 

 

P.S. Roko na srce... tudi jaz ne verjamem....... torej.... slike? Video? :D :D :D :D

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:hohoho: :hohoho: Labisan.... bo? Barbaro ustra?u ?e preden se bo navadila na nov username..... jaooo..... :dudek:

:aaaaa: :aaaaa:

P.S. Roko na srce... tudi jaz ne verjamem....... torej.... slike? Video? :D

 

ti pa n? bolj?i... kritizira? druge sam pa isto sranje nardi?... pack ej.. sam ?e poky manjka pa ste pravi na kupu :D<_<

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Joj, fantje, no <_< ...djte mal vn na d? stopit, d se ohladite.. :glare: moji videi, slikce in podobn material je prefajn za kr delit okrog ;) .

 

qwerty: ? si mew w mislih ona dva vija?ka, to tut jst poznam. ampak dejstvo je, d je treba zdj pa? obe menjalni ro?ki menjat..sicer pa-mogo? bi lohk to sama porihtala.. B)

What goes around..comes around..
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Joj, fantje, no <_< ...djte mal vn na d? stopit, d se ohladite.. :glare: moji videi, slikce in podobn material je prefajn za kr delit okrog ;) .

 

qwerty: ? si mew w mislih ona dva vija?ka, to tut jst poznam. ampak dejstvo je, d je treba zdj pa? obe menjalni ro?ki menjat..sicer pa-mogo? bi lohk to sama porihtala.. B)

 

a prav okol ti jih je obrnu??? <_<

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.