Skoči na vsebino

Te?ave pri v?igu Mazde 6


Priporočeno sporočilo

Zanima me ali je kdo ?e imel tako te?avo in kaj naj bi to bilo.

 

Avto ko je hladen (ve?inoma hladen) mi pri?ge oz za?ene in potem ?ez kako sekundo ali dve ugasne. Nato ponovno pri?gem in kako sekundo ali dve verglam da pri?ge. Se je tudi ?e zgodilo da sem vreglal dlje. Ali mogo?e kdo ve kaj naj bi to bilo? Imam pa M6 letnik 04 dizel 136 KM.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tole bo kak?en senzor, al pa merilec pretoka zraka... o?itno ne zna pravilne me?ance zrak gorivo narest pa ga zadu?i. Pol ma pa problem, da ga ponovno uspe? zagnat, ker si je zapomnu zadnje stanje, ki ni pravo. Po moje bo treba mal servis obiskt pa naj prklopjo na ra?unalnik.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja ?isto mo?no danes recimo je bilo vse ok pri?gal in ni? ugasnil. Ko je mi Yavar popravljal xenon je izklopil akumulator in po ponovnem vklopu je nekaj sporo?il v zvezi s pretokom zraka, ?e se prav spomnim lahko, da je kaj v povezavi s tem.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.