Skoči na vsebino

Kam vozite svojo mazdo na servis?


Priporočeno sporočilo

Predvsem me zanima za malo starej?e modele, ker bi si rad na?el enega serviserja, h kateremu bi vedno vozil svojo mazdo. Ta sedaj je ve? ali manj ves ?as zaseden, bi pa moral nujno peljati svojo mazdo na popravilo pa tudi tako na splo?no me zanima. V mislih imam predvsem neuradne servise, saj za 10let star avto se ne izpla?a hodit na uradne,ki v bistvu naredijo isto za ve? $$ :unsure:

 

Za vse informacije vam bom hvale?en :D

LP

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jah nimam glih stare in ne mlade mazde, je letnik 97.

 

z mojimi servisi je tko, da olje in filtra menam sam, kupim original filter, in tesnilo ?epa, pol pa doma zamenjam. za ve?je servise, kokr je na 90 tiso? pa dam na servis zamenat jermena, pa ventile za pogledat in na ra?unalnik ga dam prklu?t. kr je ostalga, ti vse pi?e v servisni kni?ci kaj naredit, tko da ?e si malo ali veliko mehanika, lahko sam veliko naredi?, seveda je pa dobro imeti avto dvigalo ali vsaj kanal. k tem spada tudi nekaj ordja.

 

tako delam jaz, kako vi, boste ?e povedal.

 

 

lep pozdav

 

Toma?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zapeljem v doma?o gar?o naredim servis(mali ali veliki)odpeljem iz gara?e in se vozim do naslednjega servisa. Olje pa zbiram v 200l sodi in ga 1X letno odpeljem k fotru v slu?bo od kjer ga potem odpelje ekoil, ali pa ga pridejo celo iskat.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hehe..No svaka vam ?ast,da sami po?nete ve?ino stvari na svoji mazdi :D

Sam kaj pa kadar se vam kaj pokvari, karkoli, pa predvsem tisti, ki nimate domate dvigalke (kot tudi jaz ne)..Kam pa potem odpeljete? Aja zanima me predvsem servisi v Ljubljani, kjer tudi sam ?ivim in bi res rad na?el enega v redu pa ne predragega serviserja. Sigurno je tu kdo, ki pozna kak?nega..Ker bi resni?no ?imprej rad zrihtal avto in bom zelo hvale?en za kak?no informacijo :)

 

LP

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ah dajte no, verjamem da je kar nekaj sam svoj mojster variant tu na forumu, samo da pa niti en ne vozi nikamor mazde, pa ne verjamem. Ali je pa to skrivnost kam? :(

Res..ker bi resni?no rad ?imprej odpeljal na popravt,ker se mi enostavno ni ve? u?itek vozit..Kakr?nkoli info..Please

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

GammaCenter BTC, Ljubljana.

Hitri so, niso dragi (tudi niso ne vem koliko poceni, ampak se da zmenit), vedno ti uzamejo avto, najvec cakas en dan, profesionalni, ful se razumejo v avte (za vsak tip avta imajo glavnega inzinirja ki je za to solan), vcasih ti ga operejo...

voli vas Don

 

 

_______________________________

Viva Revolucion - Viva Mazda, Manuel !

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mene pa zanima, ?e je kdo iz okolice Maribora ali iz Maribora. Pa ne mi re?t za ?erbineka, ker na uradni servis ne bom peljal, nikoli nisem razen avta, ki je bil ?e v garanciji. Sem mnenja, da razni doma?i mojstri znajo dobro po?timat zadeve, samo poiskat jih je treba, pa ?e ima kdo kako prijetno izku?njo, kar na plano...

 

Lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne ?erbineka ti res ne bomo priporo?ali;?e prave ?arnice za rikverc lu? za Premacy-ja mi ne znajo prodat;Skorn?ek mi jo bo recimo poslal po po?ti-zastonj.

Vpra?aj Igorja (Ignaca na tvoji strani)-on je mel prej Mazdo, njegov brat je tud Mazda frik,kam sta vozla na servise.

lp vuk

Dream as if you will live forever, live as if you will die today.

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.