Skoči na vsebino

Bose woofer


krco22

Priporočeno sporočilo

Lep pozdarav imam mazdo 6 z bose ozvo?enjem samo nimam woofwerja v prtlazniki ker ga je nekdo vn vzel!

 

Rad bi kupil drugega preko ebay-ja pa sem nasel samo od nissan muranota sej na videz je isti pa se zmirna cena ce se kdo kej spozna na te wooferje bi prosu mal pomo?i! Ali bi ta pasu v mazdo?

 

HVALA

 

 

LINK:

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/03-07-Nissa...rsQ5fEnclosures

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem sel vprasat v avtohi?o krzi?nik ki je prodajalec mazda in je bila cena 1400? ?zmeden?

 

A ja? kaj ti dajo zdraven ?e alpine radio.... in oja?evalec...in nov subwoofer? ?zmeden?

...pa ?e nove feltne? :D

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Oh ?hit!!!!!!

 

Kaj pa ?e bi dal delat novega pri kak?nem avtoakustiku? Definitivno te bo pri?lo mnogo ceneje.

 

 

Ne vem ne poznam te verjante da ti kdo to naredi !:huh:

 

 

:ne vem: Mogo?e ti poznas koga

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne vem ne poznam te verjante da ti kdo to naredi !:huh:

:ne vem: Mogo?e ti poznas koga

 

Malo poglej zaletene mazde6....s to opremo, oziroma se kake druge zaletene mazde z Bose ozvocenjem za zacetek (nenazadnje se izven mazde)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Malo poglej zaletene mazde6....s to opremo, oziroma se kake druge zaletene mazde z Bose ozvocenjem za zacetek (nenazadnje se izven mazde)

 

Poizkusi najprej to kar je predlagal jures.

Druga?e ti pa sub zna narediti skoraj vsak avtoakustik. Jaz osebno sem bil pri evolution car-ju (Lj.- Ro?na dolina) da so mi naredili ohi?je za sub.

 

LP, S

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.